Recenze - cestiny skutr

Přejít na obsah

Recenze

Recenze programů
Recenze programu SmartSHOW 3D
Vyzkoušejte revoluční program pro vytváření prezentací geniálních 3D filmů z fotografií, videí a hudby!

SmartSHOW 3D vám umožní:
  • Vytvořit animované prezentace z fotografií, videí a hudby
  • Aplikovat stylové přechody a efekty na zajímavé fotografie
  • Vytvořit působivé prezentace pomocí profesionálních šablon
  • Přidat hlasové komentáře, hudební doprovod, titulky, titulky klipů a dokonce i 3D koláže!
  • Převést na jakékoli video formát, fotografické filmy nebo vypálit na DVD

Profesionální program na tvorbu foto prezentací
Ve srovnání s běžnými programy na tvorbu foto prezentací SmartSHOW 3D poskytuje bohatou sadu nástrojů pro vytváření foto filmů s ohromujícími efekty na profesionální úrovni. Umožňuje vkládat více vrstev na snímek, použít animaci na vybrané vrstvy, přidávat klíčové snímky pro jemné doladění prezentace. Ozdobné masky obrázků různých tvarů, animovaný 3D text a zábavné grafické umění nenechá publikum, aby se nudilo.
 
Prezentace exkluzivních fotografií se může stát pěkným dárkem, stejně jako nový zdroj zisku pro profesionálního fotografa. Aby vaše fotografické studio vzkvétalo? Ohromte své klienty s novou službou!

Profesionální PROGRAM PRO TVORBU prezentace
již není jen pro profesionály.
Výrobce udělal vše pro to, aby byl dostupný každému!

Moje zkušenosti.
Program SmartSHOW 3D úspěšně používám již řadu let. Na programu oceňuji velmi jednoduché ovládání s možností rychlého vytvoření prezentace, kterou program SmartSHOW 3D nabízí, viz Prezentace za 5 minut, Většinou ale využívám klasickou tvorbu, kde mám možnost plně využít funkcí a vlastností programu pro tvorbu dynamických a poutavých prezentací na vysoké profesionální úrovni. S programem vytvářím prezentace na různé webové stránky, které vytvářím a spravuji. S tímto programem také vytvářím a sdílím prezentace na Facebooku a YouTube. Je to díky tomu, že program umožňuje vytvářet prezentace ve standardním nebo HD videu v libovolném formátu: AVI, MP4, 3GP, MKV, WMV, atd. Líbí se mi široká škála přechodů, animací a možností tvorby 3D efektů a titulků, které dokonale odpovídají různým tématům vytvářených prezentací. Silná stránka programu je i ozvučení prezentací a to buď hlasovými komentáři, nebo poutavou hudbou na pozadí prezentace. Další obrovskou výhodou programu SmartSHOW 3D je ovládání programu přeložené do českého jazyka.
Prezentace zpracováná programem SmartSHOW 3D
Tyto stránky byly vytvořeny programem Iconmedia WebSite X5 pro 2020.1.12
Návrat na obsah