Češtiny bez aktivace - cestiny skutr

Přejít na obsah

Češtiny bez aktivace

Češtiny volně ke stažení

Na této stránce jsou k dispozici češtiny ke stažení bez jakéhokoliv omezení, tyto češtiny lze většinou najít i na  www.cestiny.cz. Uživatelům programů, kteří nevládnou jiným jazykem než čeština, tyto stránky vřele doporučuji.

ACDSee Photo Studio Professional 2018 V 11.2 (Build 888) (x64) - čeština pro Chip
Postaven pro profesionály

Lehký, Rychlý, Silný. To jsou jen některé z nespočetných kvalit ACDSee Photo Studio Professional 2018 dodávaný s cílem poskytnout vašemu zpracování obrázků konkurenceschopnou a profesionální výhody. Využijte to nejlepší pro práci s obrázky pomocí rozsáhlého nástroje pro úpravy RAW a digitálních nástrojů pro správu akcí, které jsou navrženy tak, aby zjednodušily zpracování. Toto zavedené řešení nyní umožňuje detekci obličeje a rozpoznávání obličeje, import a export předvoleb a akcí, více možností manipulace s barvami, další nástroje pro úplné organizační zvládnutí vlastností a mnohem více, takže je snadné provádět všechny základní úkoly postupu zpracování fotografií. ACDSee Photo Studio Professional 2018 je k dispozici pro 64bitový operační systém. Tato čeština je určena pro ACDSee Photo Studio Professional 2018 V 11.2 (Build 888) (x64) uveřejněná v časopise Chip.
Čeština byla zveřejněna  28. 11. 2020

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
 Najdete zde instalační program pro instalaci češtiny pro verzi Windows 7, Win 8 a 8.1, Win 10 s podporou 64-bit procesorů. Soubor obsahuje jak instalační soubor, tak i soubor s registračním kódem a návodem pro instalaci češtiny
 
Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu, i jeho součástí, které běží na pozadí, které je potřeba před instalací češtiny vypnout, proto je třeba spustit správce úloh systému Windows a zkontrolovat jestli neběží tyto procesy acdID InTouch2 nebo a ACDSeeCommanderPro11, pokud ano, je třeba tyto procesy před instalací češtiny ukončit!!! Pokud tak neučiníte, kompletní počeštění neproběhne.
Prohlížení náhledů programu
ACDSee Photo Studio Ultimate 2019 v12.1.1 Build 1673 (x64)
Prvním kvalitní správce digitálních dat a RAW editorem s  vrstvami, ACDSee Photo Studio Ultimate 2019 je odpověď na vaše tvůrčí  grafické a fotografické potřeby.
Je známý svou organizační  schopností, parametrickým výkonem pro úpravu fotografií a úpravou vrstev  založených na výkonu. Tento program obohacený o GPU vás rychleji  dostane ven za objektiv. Nyní s novou funkcí rozpoznáváním obličeje,  máte ještě více způsobů, jak nedestruktivně zaměřit konkrétní oblasti  vašeho obrázku, flexibilní řízení barev, nástroje zvyšující produktivitu  DAM a mnoho dalšího, aplikace Photo Studio Ultimate umožňuje snadno  posunout hranice a odemknout váš tvůrčí potenciál.

Nově detekce obličeje a rozpoznání tváře

Organizování  nikdy nebylo tak osobní. Aplikace ACDSee Photo Studio Ultimate 2019  detekuje obličej a rozpoznává tváře a najde lidi na vašich fotografiích,  takže můžete pojmenovat jednotlivce pro rychlé vyhledávání a odělování.  ACDSee se okamžitě naučí, která jména se mají dát ke kterému obličeji.  Nikdy neztratíte dědu! Ušetřete hodiny nudného ručního vyhledávání.  Uchovávejte fotografie rozlišené podle klienta, člena rodiny nebo osoby,  která vás zajímá.
Vloženo 16. 07. 2019Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalační program zahrnuje instalaci češtiny pro verzi Win 7, 8, 8.1 a 10 64 bit verzi.
Čeština  nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu, dále je třeba spustit správce úloh systému Windows a zkontrolovat, jestli neběží proces ACDSee Photo Studio Ultimate, acdID InTouch2.exe a ACDSeeCommanderUltimate12, pokud ano, je třeba tento proces před instalací češtiny ukončit!!! Pokud tak neučiníte, kompletní počeštění neproběhne.  
Náhled češtiny v programu
Corel VideoStudio Ultimate 2018 21.1.0.90 (64bit) a Corel VideoStudio Pro 2018 21.1.0.90 (64bit)
VideoStudio je komplexní videoeditor, který kombinuje  kreativní úpravy, profesionální efekty, kompletní zachycování obrazovky  nebo interaktivní webové video. Čeština pro verzi Corel VideoStudio Ultimate 2018 21.1.0.90 (64bit) a Corel VideoStudio Pro 2018 21.1.0.90 (64bit)
Corel VideoStudio je velmi silný softwarový nástroj pro  zpracování a úpravu videa v Ultra HD kvalitě, se kterým vytvoříte videa  během několika minut. K dispozici jsou nové funkce jako je možnost  animace zastaveného pohybu, efekty po zastavení obrazu či ohromující grafické  efekty. Nově lze používat celkem 21 multimediálních stop a vrstev,  kromě sdílení videa je nyní vestavěná podpora HTML5 pro publikaci videa  na internet, MP4 a AVCHD 2.0. Vaše videa je možné sdílet či exportovat  do YouTube, Facebook, Vimeo, AVCHD, iPod, PSP, vypalovat na DVD či  Blu-ray disky, FastFlick(režim jednoduché editace), knihovna se  vzorníkem barev a pozadím, vytváření vlastních profilů a mnoho dalšího.
Novinky ve verzi X10:
- Možnost použít efekty na vybrané oblasti s maskami
- Vrstvové efekty pro jedinečné výsledky
- Možnost přehrávat klipy ve vyšší rychlosti a obráceně
- Ovládací prvky pro video 360°
- Vše z verze Pro, plus 14 prémiových balíčků s efekty včetně 3 nových kolekcí
- a další


Vloženo 02. 03. 2018


Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalační  program zahrnuje instalaci češtiny jak pro verzi a Win 7 a 8, 10, tato verze je určena pro 64 bit OS.

Čeština  nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při  spuštěném programu, pokud ano, je  třeba tento proces před instalací češtiny ukončit!!! Pokud tak  neučiníte, kompletní počeštění neproběhne.

ACDSee Photo Studio Standard 2018 V 21.1 (Build 791) (x64)
Opět vyšly nové verze programů od výrobce ACDSee, tentokrát  pod názvem ACDSee Photo Studio. Já vám dnes přináším češtinu do programu  ACDSee Photo Studio Standart 2018 V 2.1 (Build 720) (x64).

Nejlepší správce digitálních aktivit na trhu
ACDSee  Photo Studio Standard 2018, vyvíjený po desetiletí, splňuje požadavky  moderního zpracování fotografií. Aplikace Photo Studio Standard 2018  nadále nabízí důvěryhodné nástroje pro správu  digitálních obrátků založené na efektivitě, spárované se základními  potřebami pro úpravu fotografií pro praktického amatéra. S vylepšeními  založenými na produktech, jako je mobilní synchronizace, efektivní  import, zdokonalená zařízení pro vytváření klíčových slov  a kategorizaci a mnoho dalšího, nabízí aplikace Photo Studio Standard  jako všechny základní prvky, které potřebujete pro svoje zpracování  fotografií.
Mobilizujte svůj život
Díky technologii ACDSee  Mobile Sync můžete bezdrátově a okamžitě odesílat fotografie a videa  přímo do ACDSee Photo Studio z mobilního zařízení! Stačí vybrat a  odeslat. Aplikace ACDSee Mobile Sync, která je k dispozici na iPhone a  Androidu, sleduje, které fotografie byly odeslány.


Vloženo 13. 12. 2017


Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalační  program zahrnuje instalaci češtiny jak pro verzi Win XP, tak i pro  verzi Vista a Win 7 a 8, 10, tato verze je určena pro 64 bit OS.

Čeština  nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při  spuštěném programu, dále je třeba spustit správce úloh systému  Windows a zkontrolovat, jestli neběží proces ACDSeeProInTouch2.exe,  ACDSeeCommander21.exe, popřípadě acdID InTouch2 (32 bitů), pokud ano, je  třeba tento proces před instalací češtiny ukončit!!! Pokud tak  neučiníte, kompletní počeštění neproběhne.

ACDSee Video Converter Pro 5 Version 5.0.0.799
Vloženo 17. 09. 2017

Rychlý převod HD videa                                                                                                       
Převod videa mezi všemi populárními formáty médií při vysoké rychlosti a kvalitě, pro sdílení na YouTube a Facebooku, a snadné oddělení zvuku. Vyberte standardní verzi nebo nainstalujte verzi Pro, pro podporu výkonného vypalování a ripování DVD.

Rychlá a snadná konverze videa
ACDSee Video Converter 5 řeší konverzi video souborů. Rychle a snadno převádí s rozlišením 720p a 1080p HD video soubory mezi nejpopulárnějšími multimediálními formáty pro vysoce kvalitní přehrávání na mobilních zařízeních, včetně iPhone 5 a Samsung Galaxy S III. Nahrajte svá videa na YouTube, a zašlete na Facebook a Twitter, pro pohodlné jednorázové sdílení. Můžete také extrahovat vaše oblíbené MP3 zvuky ze stažených video souborů.

S verzí Pro můžete udělat ještě více s videem: vypalování a ripování DVD, praktické sledování náhledů, nastavení hlasitosti, vytvoření statických snímků, a zkracování oblíbených úseků videa.


                                                                                                                  

Vloženo 17. 09. 2017


Program ke stažení:

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalační program zahrnuje instalaci češtiny pro verzi Win 7, 8, 8.1 a 10 pro 64 bit verzi.

Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu, dále je třeba spustit správce úloh systému Windows a zkontrolovat, jestli neběží proces acdID InTouch2, pokud ano, je třeba tento proces před instalací češtiny ukončit!!! Pokud tak neučiníte, kompletní počeštění neproběhne.
ACDSee 20 Version 20.4 (Build 630) (x32) a (x64) CZ

Jedná se o velmi rychlý a kvalitní prohlížeč a správce obrázků. ACDSee je asi jeden z nelepších programů ve zpracování digitální fotografie a našlo by se asi velmi málo produktů, které by mu mohly konkurovat. Podporuje plug-iny, práci s digitálními fotoaparáty, on-line sdílení vlastních obrázků, velmi jednoduše pomocí průvodce je schopen tvořit prezentace z vašich fotografií v různých formátech. Je schopen tvořit a tisknout náhledové archy fotografií, synchronizovat stahování snímků z externích zdrojů. Ovládá nástroje na úpravu a opravu fotografií, jejich třídění a hodnocení, tvorbu databází fotografií podle Vašich kritérií a mnoho dalších vlastností. V této verzi vydavatel udělal určité změny v odesílání fotografií na internet, hlavně doplnil možnost komunikace programu s FacebookemVpodstatě se jedná o odlehčenou verzi programu ACDSee Pro 10

Vloženo 14. 05. 2017 ve 17:30Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalační program zahrnuje instalaci češtiny jak pro verzi Win XP, tak i pro verzi Vista a Win 7, 8, 8.1 a 10 pro 32 a 64 bit verzi.

Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu, dále je třeba spustit správce úloh systému Windows a zkontrolovat, jestli neběží proces ACDSeeProInTouch2.exe, popřípadě acdID InTouch2 (32 bitů) a
ACDSee Commander 20, pokud ano, je třeba tyto procesy před instalací češtiny ukončit!!! Pokud tak neučiníte, kompletní počeštění neproběhne.
Náhled češtiny v programu
Sony - Image Data Converter Ver. 4.2.04.17270 CZ
 
Co je to Image Data Converter?
 
"Image Data Converter" je aplikační software, který umožňuje zobrazit a upravit soubor formátu obrázku RAW z digitálního fotoaparátu s výměnným objektivem Sony, ale i dalších značek fotoaparátů a uložit jej na pevný disk vašeho počítače.
 

V režimu zobrazení při porovnávání snímků obrázků je lze hodnotit pomocí jedné z pěti hvězdiček nebo barevného označení a pak je filtrovat podle jejich hodnocení nebo označení.
 

V režimu úprav Image Data Converter poskytuje nejrůznější úpravy. V souboru RAW můžete provést - nastavení vyvážení bílé, jas, barvu a ostrost. Zobrazený snímek, s úpravami, může být vytištěn, uložen jako soubory RAW nebo převeden do jiného všeobecně podporovaného formátu souborů jako obrázek typu JPEG nebo TIFF.
 
Image Data Converter podporuje následující typy obrázků pořízených Sony digitálním fotoaparátem s vyměnitelnými objektivy atd. nebo vytvořené pomocí zpracování obrázků aplikací.
 
•  JPEG (Exif) souborů
 
• TIFF (komprimovaných) souborů
 
• RAW (ARW1.0 / ARW2.0 / ARW2.1 / ARW2.2 / ARW2.3) soubory
 
při použití Image Data Converter, soubor v ARW2.0 nebo starším formátu bude převeden a pak uložen jako soubor ARW2.1.
 
Poznámka: soubory RAW upraveny pomocí starší verze Image Data Converter nemusí být dokonale reprodukovány. Pokud k tomu dojde, upravte obrázek znovu.
 

Co je soubor RAW?
 
souboru RAW je originální Sony formát obrázku, který ukládá nekomprimovaná raw data přijatá prostřednictvím obrazového senzoru, když je obraz zachycen digitálním fotoaparátem společnosti Sony s vyměnitelnými objektivy atd.
Vloženo 26. 10. 2015 v 13:00

Prosba překladatele


Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalační program zahrnuje instalaci češtiny jak pro verzi Win XP, tak i pro verzi Vista a Win 7, 8, 8.1 a 10  

Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
EximiousSoft Banner Maker 5.37

Výkonný nástroj pro vytvoření vzhledu GIF bannerů…                                           Vloženo: 11. 07. 2015

Jedná se o skvělou aplikaci pro vytváření GIF bannerové reklamy, web tlačítek, záhlaví a webové  grafiky. Má všechny základní vektorové kreslicí nástroje a podporuje úpravy vrstev. Banner Maker  je dodáván s 200 šablonami web tlačítek a 5000 předkreslenými symboly a množstvím předem  navržených stylů přechodu. Poskytuje také 60 vizuálních efektů pro vytváření působivých animací  nebo GIF bannerů jedním kliknutím. Na každý nakreslený objekt tvaru lze použít vržený stín, záři,  zrcadlení, 3D zkosení, vizuální efekty atd.


Upozorňuji, že tato verze češtiny je vytvořena z trial verze programu. Pokud vlastníte registrovanou verzi, je třeba po nainstalování češtiny znova zadat vaše registrační údaje. Pokud máte oficiální verzi programu a nemáte ho ještě nainstalovaný, po jeho instalaci proveďte instalaci češtiny a po té si ho zaregistrujte. Pokud máte nějakou jinou plně funkční verzi a chcete do ní češtinu, s důvěrou se na mě můžete obrátit, já vám do ní češtinu za mírný sponzorský poplatek vytvořím.


Čeština ke stažení: EximiousSoft Banner Maker 5.37
Program ke stažení: http://www.eximioussoft.com/bannermaker.htm

Náhled češtiny v programu
Wondershare Player V 1.6.1
Multimediální přehrávač
Wondershare Player je multimediální přehrávač, který umožňuje bezproblémovou podporu pro všechny populárních video a audio formáty. Tento přehrávač umí také vytvářet seznamy skladeb pro vaše oblíbené audio nebo video soubory a přehrávat je v pořadí podle různých režimů. Přehrávač je dále vybaven funkcemi jako obnovení přehrávání médií, zobrazení přes celou obrazovku, snímání obrazovky, režim soukromí, automatické vypnutí a mnohé další.

Základní vlastností přehrávače
· Přehrává standardní a HD videa
· Kompatibilní s WMV, MKV, MPEG, AVI, MP3, M4A, AAC a FLAC formáty
· Podporuje ASS, SSA, SRT formáty titulků
· Využívá pokročilé kodeky, aby nabídnul kvalitní vykreslování obrazu
· Uživatelé jsou schopni přizpůsobit u titulků barvu, písmo a pozici na obrazovce
· Vytváření playlistů
· Zachycení obrazovky při přehrávání
· Vypne počítač po ukončení přehrávání
 
Čeština ke stažení: Wondershare Player V 1.6.1 CZ
Program ke stažení: Program ke stažení
PhotoCollageMax 2.2.8.6

                                                                                                                    Vloženo 23. 08. 2014
Vytvořit pěknou koláž ze série snímků dá v grafickém editoru celkem dost práce. S šikovnou aplikací ale budete hotovi během několika minut.

Plná verze programu CollageIt Pro 1.9 obsahuje různé šablony pro vytváření koláží z digitálních fotek, které si můžete dále sami libovolně upravovat. Stejně tak lze i rozmístění jednotlivých snímků ponechat na automatické funkci programu CollageIt, nebo si fotky umístit přesně tak, jak se vám to bude líbit, včetně zvolení výřezu každého snímku v jeho rámečku. Všechny základní funkce programu se ovládají v jediném okně, kde máte vždy k dispozici i náhled výsledného díla. Vlastní upravenou šablonu si samozřejmě můžete i uložit, abyste ji mohli později použít i pro další snímky. CollageIt exportuje hotovou koláž do obrázkového souboru nebo do PDF a stejně tak umí výsledek rovnou nahrát na Flickr či Facebook.


Čeština ke stažení:
CollageIt Pro 1.9.4
Program ke stažení:
http://www.collageitfree.com/

Kliknutím na obrázek zobrazíte náhled češtiny
Kolekce češtin do programů Tint Guide_30.05.2014

Zde vám přináším instalační balíček češtin do programů od společnosti Tint Guide  http://tintguide.com/
V instalačním balíčku si můžete vybrat češtiny  do těchto programů:

   Beauty Guide 2.2
.0
   Makeup Guide 2.2
.0
   Cosmetic Guide 2.2
.0
   Brightness Guide 2.3
.0
   Pet Eye Fix Guide 2.2
.0
   Image Resize Guide 2.2
.0
   Picture Cutout Guide 3.2
.0
   Photo Montage Guide 2.2
.0

Beauty Guide - Tento program kombinuje nástroje z Make-up Guide a Cosmetic Guide a obsahuje animované demo ukázky úpravy fotografií z obou programů.

Makeup Guide - Virtuální make-up Photo Editor.
Zapomněli jste na odstín rtů nebo očních víček? Vy nejste spokojeni s barvou očí?
Makeup Guide vám pomůže aplikovat rtěnku, růž, oční stíny a pudr; linka víčka; změnit barvu očí. Na fotografii můžete udělat všechny tyto úpravy.

Cosmetic Guide - Virtuální Cosmetic Photo Editor
Nejste spokojeni s vráskami, mimickými vráskami, otoky, velkými mateřskými znaménky nebo různými vadami pleti?
Tento program vám pomůže retušovat pleť, vyhladit vrásky, snižuje otoky, zvýraznit oči, odstranit mateřská znaménka, provést plastiku nosu, a bělení zubů.

Brightness Guide - Zlepšuje expozice snímku.
Světlo osvětlí jen část fotografie? Průvodce zesvětlením rozsvítí zbytek!
Program zlepšuje jas nerovnoměrného osvětlení fotografií, osvětlení tmavých oblastí při zachování neporušené světlé oblasti.

Pet Eye Fix Guide
Máte ozářené oči světlem - lesknou se na fotografii? Pomůže vám Pet Eye Fix Guide!
Program opraví jakoukoliv barvu (červená, modrá, zelená, žlutá, bílá) na lesknoucích se očích na fotografiích vašeho domácího mazlíčka. Také může být použity na opravu lidských červených očí.

Image Resize Guide
Průvodce změnou rozměrů obrazu - inteligentní vystřižení obrázku a zmenšení obrázků.
Chcete odstranit přebytečné osoby nebo předměty z fotografií? Odstraňte je pomocí průvodce změny velikosti obrázku!
Změna velikosti obrázku odstraněním "zbytečných" částí při zachování neporušených "důležitých" rysů. Odstraňí objekty z obrázku bez viditelné stopy.

Picture Cutout Guide
Průvodce výřezem obrázků  - Vytváření koláží z obrazků.
Máte na fotografii nevhodné nebo nepěkné pozadí? Přesuňte ji na jiné místo!
Program odděluje objekt od jeho pozadí, a ukládá je pro pozdější přenos do jiné fotografie; použije efekty na pozadí, vytváří koláže.

Foto Montage Guide - Program pro fotomontáže.
Kombinuje nástroje z  Image Resize Guide a Picture Cutout Guide a zahrnuje demo ukázky z obou programů.
Po instalaci a spuštění programu můžete spustit demo, které vám krok po kroku zobrazí postup práce s programem.

Pokud chcete ocenit moji práci, můžete mě zaslat sponzorský příspěvek na účet u mBank č. 670100-2201829834/6210. Sice tomu moc nevěřím,  ale možná se najde někdo kdo je ochoten ocenit práci druhých. Takovým lidem předem děkuji.

Balíček češtin ke stažení:
Kolekce češtin do programů Tint Guide_30.05.201

PhotoCollageMax 2.2.8.6

                                                                                                                    Vloženo 11. 04. 2014
Program slouží na tvorbu koláží s rámečky, obrázky, pozadí a tak dále, je to zábavný a jednoduchý způsob, jak uspořádat více fotografií do jedné, umožňuje připomínat události, jako jsou narozeniny, svatba, svátky, sdílet radost s rodinou a přáteli. Photo Collage Max vytváří všechny šablony, masky, tvary a další efekty, které potřebujete seskupit, nechat si navrhnout dobře vypadající digitální koláže bez problémů.

Projektování koláže s Photo Collage Max je velmi snadné . Po spuštění si, vyberte jednu ze šablon, spousta šablon se nachází v pravém postranním panelu jako rozvržení kresby koláže. Tažením fotografie ze své vlastní složky do prázdné oblasti nebo stačí přetáhnout fotografie jako novou vrstvu. Můžete změnit pozadí, přidání textu, kliparty, rámečky a masky na výzdobu své koláže, vytvářet jedinečné projekty.

Photo Collage Max se dodává se širokou škálou šablon, pozadí, rámečků apod., Photo Collage Max nabízí snadný způsob, jak navrhovat úžasné fotografické koláže, karty, výstřižky, kalendáře, přání k narozeninám, svatbě, výročí, svátku a jiným zvláštním okamžikům v životě.
Existuje několik možností ve výběru ukládání koláží jakmile ji dokončíte. Uložit jako digitální fotografie (výběr z formátů. Jpg,. Png, gif.,. BMP,. Tif), odeslat e-mailem vaši rodině a přátelům, nebo nastavit jako tapetu. Kromě toho můžete vytisknout nebo jej použít jako šablonu.

Čeština ke stažení:
PhotoCollageMax 2.2.8.6
Program ke stažení: http://www.photocollagemax.com/

Kliknutím na obrázek zobrazíte náhled češtiny
ACDSee Video Converter Pro 4.1 Version 4.1.0.166

Rychlý převod HD videa                                                                                         Vloženo 24. 03. 2014
Převod videa mezi všemi populárními formáty médií při vysoké rychlosti a kvalitě, pro sdílení na YouTube a Facebooku, a snadné oddělení zvuku. Vyberte standardní verzi nebo nainstalujte verzi Pro, pro podporu výkonného vypalování a ripování DVD.

Rychlá a snadná konverze videa
ACDSee Video Converter 3 řeší konverzi video souborů. Rychle a snadno převádí s rozlišením 720p a 1080p HD video soubory mezi nejpopulárnějšími multimediálními formáty pro vysoce kvalitní přehrávání na mobilních zařízeních, včetně iPhone 5 a Samsung Galaxy S III. Nahrajte svá videa na YouTube, a zašlete na Facebook a Twitter, pro pohodlné jednorázové sdílení. Můžete také extrahovat vaše oblíbené MP3 zvuky ze stažených video souborů.

S verzí Pro můžete udělat ještě více s videem: vypalování a ripování DVD, praktické sledování náhledů, nastavení hlasitosti, vytvoření statických snímků, a zkracování oblíbených úseků videa.


ACDSee Video Converter Pro 4.1 Version 4.1.0.166        Stažení programu                                                                                                                           

PhotoCollageMax 2.2.5.2

                                                                                                                    Vloženo 30. 12. 2013
Program slouží na tvorbu koláží s rámečky, obrázky, pozadí a tak dále, je to zábavný a jednoduchý způsob, jak uspořádat více fotografií do jedné, umožňuje připomínat události, jako jsou narozeniny, svatba, svátky, sdílet radost s rodinou a přáteli. Photo Collage Max vytváří všechny šablony, masky, tvary a další efekty, které potřebujete seskupit, nechat si navrhnout dobře vypadající digitální koláže bez problémů.

Projektování koláže s Photo Collage Max je velmi snadné . Po spuštění si, vyberte jednu ze šablon, spousta šablon se nachází v pravém postranním panelu jako rozvržení kresby koláže. Tažením fotografie ze své vlastní složky do prázdné oblasti nebo stačí přetáhnout fotografie jako novou vrstvu. Můžete změnit pozadí, přidání textu, kliparty, rámečky a masky na výzdobu své koláže, vytvářet jedinečné projekty.

Photo Collage Max se dodává se širokou škálou šablon, pozadí, rámečků apod., Photo Collage Max nabízí snadný způsob, jak navrhovat úžasné fotografické koláže, karty, výstřižky, kalendáře, přání k narozeninám, svatbě, výročí, svátku a jiným zvláštním okamžikům v životě.
Existuje několik možností ve výběru ukládání koláží jakmile ji dokončíte. Uložit jako digitální fotografie (výběr z formátů. Jpg,. Png, gif.,. BMP,. Tif), odeslat e-mailem vaši rodině a přátelům, nebo nastavit jako tapetu. Kromě toho můžete vytisknout nebo jej použít jako šablonu.

Čeština ke stažení:
PhotoCollageMax 2.2.5.2
Program ke stažení: http://www.photocollagemax.com/

Kliknutím na obrázek zobrazíte náhled češtiny
Mojosoft Photo Calendar Studio 2014 V 1.11

                                                                                                                    Vloženo 20. 11. 2013
Foto kalendář Studio je program pro navrhování a tisk kalendářů možností použít vlastním fotografie. Do kalendáře umístěte obrázky, z vašich vlastních svátků, oslavy, a jiných důležitých osobních svátků a událostí. V programu je několik desítek hotových vzorů kalendářů, které lze snadno a rychle upravit podle vlastní chuti. Můžeme změnit každý prvk kalendáře, nebo přidat vlastní nové položky jako obrázky, a nadpisy.

Funkce kalendář Photo Studio:
* podporuje grafické formáty: jpg, bmp, wmf, emf, gif, tiff, png
* základní funkce (vyjmutí, kopírování, vlkládání, seskupení, zarovnání)
* všechmi položkami, můžete libovolně pohybovat, můžete otáčet každý z objektů (text, klipart, obrázek) můžete použít zvláštní efekty, stíny, textury a přechody
* v programu jsou zahrnuty pro použití předdefinované styly efektů
* schopnost změnit vzhled rozhraní


Čeština ke stažení:
Mojosoft Photo Calendar Studio 2014 V 1.11
Program ke stažení:
http://www.mojosoft.com.pl/

Beauty Guide verze 1.6.2

Beauty Guide od společnosti http://tintguide.com/ - Program pro úpravy portrétu.

Tato kosmetická uprava obrázků umožňuje retušovat obličej, opravit kosmetické vady a aplikovat make-up přímo na fotky.

Kosmetická úprava vám pomůže s retušováním kůže, redukuje vrásky a otoky očí, nanesení rtěnky, růž, oční stíny a pudru. Toto můžete udělat na všechny fotografie!
Kosmetickou úpravou si můžete vytvořit vaše fatografie tak aby vypadaly ještě lépe než originály!

Po instalaci a spuštění programu můžete spustit demo, které vám krok po kroku zobrazí postup práce s programem.

Pokud chcete ocenit moji práci, můžete mě zaslat sponzorský příspěvek na účet u mBank č. 670100-2201829834/6210. Sice tomu moc nevěřím,  ale možná se najde někdo kdo je ochoten ocenit práci druhých. Takovým lidem předem děkuji.

Čeština ke stažení:
Beauty Guide verze 1.6.2

Kliknutím na obrázek zobrazíte náhled češtiny
Image Resize Guide V 1.5.2

Image Resize Guide od společnosti http://tintguide.com/ - program pro Inteligentní změnu velikosti obrázku, slouží ke zmenšování obrázků a odstraňování objektů. Změní velikost obrázku a poměr stran. Odstraní objekty bez viditelných stop. Nejlepší výsledky jsou dosaženy na pozadí sněhu, vody, nebo zeleně.

Důležité oblasti mohou být speciálně označeny. Zahrnuje ukázky jako krokované animované demo.

Program nabízí tyto nástroje: Inteligentní změna velikosti - umožňuje kontextové změny velikosti a poměru stran tím, že odstraní "zbytečné" části se zachováním "důležitých" vlastností beze změny; Inteligentní odstranění - odstraní objekty bez viditelných stop;
Inteligentní oprava - nahradí jednu oblast z fotografie se "záplatou" z jiné oblasti fotografie, změna velikosti, oříznutí, popis snímku.

Po instalaci a spuštění programu můžete spustit demo, které vám krok po kroku zobrazí postup práce s programem.

Pokud chcete ocenit moji práci, můžete mě zaslat sponzorský příspěvek na účet u mBank č. 670100-2201829834/6210. Sice tomu moc nevěřím,  ale možná se najde někdo kdo je ochoten ocenit práci druhých. Takovým lidem předem děkuji.

Čeština ke stažení:
Image Resize Guide V 1.5.2

Kliknutím na obrázek zobrazíte náhled češtiny
Photo Montage Guide 1.6.2

Foto Montage Guide od společnosti http://tintguide.com/ - odděluje pevné objekty z libovolného pozadí, aplikuje efekty na pozadí (výplně, stínování, rozostření, černobílé), umožňuje přenos objektů do jiné fotografie, vytváří fotomontáže, umožňuje změnit velikost nebo poměr stran obrazu, udržuje poměr stran. Důležité - používá funkce které bez porušení odstraní objekty z fotografie bez viditelných stop.

Po instalaci a spuštění programu můžete spustit demo, které vám krok po kroku zobrazí postup práce s programem.

Pokud chcete ocenit moji práci, můžete mě zaslat sponzorský příspěvek na účet u mBank č. 670100-2201829834/6210. Sice tomu moc nevěřím,  ale možná se najde někdo kdo je ochoten ocenit práci druhých. Takovým lidem předem děkuji.

Čeština ke stažení:
Photo Montage Guide 1.6.2

Kliknutím na obrázek zobrazíte náhled češtiny
Tyto stránky byly vytvořeny programem Iconmedia WebSite X5 pro 2020.1.12
Návrat na obsah