Češtiny s aktivací - cestiny skutr

Přejít na obsah

Češtiny s aktivací

Čestiny s aktivací

 Proč některé češtiny za sponzorský příspěvek? Překládání programů je práce jako každá jiná a i tato práce přináší určité náklady a to nepočítám cenu času stráveného u této práce. Pokud byste se rozhodli pro individuální překlad u renomované překladatelské firmy, asi by vás překvapila cena takovéhoto překladu programu. Můžu říct, že u průměrně obsáhlého programu se může cena pohybovat v rozmezí 12.000,- až 20.000,- Kč a to v ceně nejsou zahrnuty grafické úpravy, jako je přizpůsobení formulářů, grafických aplikací jako jsou tlačítka atd. A to nemluvím o programu, který jsem musel zakoupit a k této činnosti legálně používám, jehož cena je 999 euro (cca 25.000,- Kč) Proti tomu je moje cena překladu směšná.

! ! ! PROSÍM POZORNĚ ČTĚTE ! ! !

Vážení uživatelé, pokud chcete aktivační kód k češtině, musíte uvést nejen název programu, ale i do jaké verze to chcete. Se zavedením nových operačních systémů jako je Windows 7, 8, 8.1 a 10 dochází k tomu, že existuje několik verzí, počínaje WinXP až po Windows 10 a každá má jiné číslo. Verze programu se může lišit i podle typu procesoru 32 bit. nebo 64 bit. Prosím Vás proto, uvádějte přesné informace o verzi programu, ke kterému má čeština být. Nejsem totiž schopen soustavně a i několikrát, některým uživatelům vysvětlovat co potřebuji za údaje. Značně mě to zdržuje od užitečnější práce.

Upozornění
Vážení uživatelé, vzhledem k tomu, že na těchto stránkách nejsem schopen skladovat všechny češtiny, pokud sháníte češtiny do programů, které jsou zde uvedeny, ale starších verzí a již zde nejsou, stačí mě poslat email s vaším požadavkem a pokud budu konkrétní češtinu mít, tak vám ji po zaslání sponzorského příspěvku zašlu. Nejprve je třeba se dotázat.

Wondershare Filmora X 10.5.10.0 (6.6.1.86) - čeština

Video Editor Wondershare Filmora, je program pro tvorbu videí, který vám umožní zapůsobit na každého. Jedná se o nejjednodušší program, který můžete použít pro střih domácího videa se speciálními funkcemi pro úpravy. Tento program je vpodstatě novou verzí k programu Wondershare Video Editor. Program umožňuje bezproblémově spojovatvideoklipy, hudbu a text, používat efekty a získat profesionálně vypadající domácí film během několika minut.
Co program umí?    

 • Navazování úžasných filmů s jakýmikoliv formáty videí, zvuků a fotografií

 • Přizpůsobit domácí video s přechody, obraz-v-obraze, filtry, a další

 • Upravit video / zvuk / fotografie s klasickými funkcemi, jako je lemování, střih a oříznutí

 • Inteligentní detekce scény inteligentně rozděluje video do segmentů

 • Možnost podělit se o své filmy kdekoli: TV, YouTube, Facebook, iPhone a další

 • Rychlý střih

 • Akce video kamery

Proč si vybrat Wondershare Filmora

Wondershare Filmora je zábavný, snadno použitelný program pro střih videa a je navržen tak, aby i začátečníci zvládli domácí filmovou magii za pár minut. Funguje skvěle s videem, snímky jakéhokoliv typu z digitálního fotoaparátu, videokamery, mobilního zařízení, atd. Toto zvládá se všemi hlavními standardy a HD video formáty. Nebo, chcete-li, umožňuje i záznam a editaci videa přímo z vašeho počítače s webovou kamerou. V programu je obsaženo mnoho speciálních editačních funkcí, jako přeskočit, vyjmout a rozostření mozaiky, stejně jako standardních nástrojů pro úpravy, včetně oříznutí, střih a otočení. To, v kombinaci s 300 + dynamické vizuálními, zvukovými a textovými efekty, které jsou k dispozici ke stažení. Vytvoříte vaše domácí video s novou úrovní požitku snadněji než kdy jindy!

Vloženo 12. 09. 2021

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1 a Win 10 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.

Upozornění k instalaci češtiny.
U tohoto programu nikdy není jisté, kam se nainstaluje, proto cesta k instalaci češtiny nemusí odpovídat tomu, kde je nainstalovaný samotný program. Proto před instalací češtiny doporučujeme zjistit, kde je program nainstalovaný a podle toho zvolit i cestu pro instalaci češtiny. Příklad: v instalačce češtiny může být nastavena cesta pro instalaci češtiny PŘ.1) c:\Program Files (x86)\Wondershare\Wondershare Filmora, ale také může být program nainstalován jinam PŘ.2) c:\Program Files\Wondershare\Wondershare Filmora, nebo dokonce do adresáře c:Wondershare\FilmoraX10. Podle toho je třeba změnit i cestu k instalaci češtiny.
Prohlížení náhledů programu v češtině
Wondershare PDFelement Professional 8.2.15.1010 - čeština

Wondershare PDFelementn je program pro obecnou editaci dokumentů ve formátu PDF, nástroj ze série all-in-one. Editační funkce zahrnují podporu pro změnu textu a písma. Implementovaná podpora pro technologii OCR (optické rozpoznávání znaků), zahrnuje režim pro převod dokumentu do různých jiných formátů, zahrnuje podporu pro přidání vlastních obrázků do dokumentu, můžete číslovat stránky pro rychlý pohyb v budoucnosti. Wondershare PDFelement umožňuje přidávat stránky, které potřebujete, na stránky dokumentu, zahrnuje režim, který vám umožní kombinovat několik dokumentů do jednoho, program dovoluje přidat vaše anotace a poznámky do dokumentu. V případě potřeby může být dokument po úpravě chráněn heslem. Důležitá funkce, Wondershare PDFelement je také digitální podpis, který můžete vložit do dokumentu. V Wondershare PDFelement můžete upravovat existující formulář nebo si vytvořte vlastní pomocí přizpůsobitelných možností pole, jako jsou: textové pole, zaškrtávací políčko, přepínač, rozbalovací seznam, seznam, tlačítko nebo pole podpisu. Všechny jsou interaktivní, aby se sběr dat nebo vytváření průzkumů stalo hračkou.

Program umožňuje:
Úpravy - měnit text a měnit písma.
OCR - optické rozpoznávání znaků.
Převody - převod z a do PDF přímo z Word, Excel, Image a dalších populárních typů souborů.
Přidat obrázek - vložit obrázek do PDF.
Batesova číslování - snadný způsob identifikace a vyhledávání.
Vytváření formulářů - uprava existujících formulářů nebo si vytvořit vlastní.
Kombinovat - převod několika souborů do jednoho jednoduchého PDF.
Anotace - zvýraznění důležitých textů nebo si vytvářet podrobné poznámky.
Ochrana heslem - ochrana důležitých dokumentů.
Podpis - šifrované digitální podpisy, vytvoření vlastnoručního podpisu.
Redigování - trvale zablokovat text nebo obrázek.

Vloženo 03. 10. 2021Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1 a Win 10 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
Prohlížení náhledů programu v češtině
CyberLink PhotoDirector Ultra 13.0.2106.0 (x64) - čeština

    Kombinace úprav a optimalizace obrázků s retušováním na výšku, PhotoDirector Ultra má stejně jako Photoshop a Lightroom vše v jednom. Přináší profesionální výsledky bez strmé křivky učení.

Proměňte své fotografie v umělecká díla.
Úpravy fotografií nemusí být skličující. PhotoDirector nabízí širokou škálu snadno použitelných nástrojů profesionální kvality, které jsou speciálně navrženy pro přeměnu vašich fotografií na ohromující umělecká díla bez ohledu na to, jak fotografujete. Ať už pracujete s nejnovějším fotoaparátem 360° nebo DSLR nebo pouze jednoduchým zařízením pro úpravu špiček a fotografování, PhotoDirector je definitivní kreativní řešení pro úpravu fotografií.
Expresní balíčky šablon. Balíčky expresních vrstev obsahují všechny součásti vrstvy, které tvoří složité obrazy. Je to nejen snadný způsob, jak dát dohromady ohromující obrázky, ale také pomoci ukázat, jak vrstvy kombinovat produkovat fotografické efekty.

Vloženo 01. 01. 2021
                                                                                                

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8, 8.1 a Win 10 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
 
Instalace:
  Instalaci češtiny provedete přes instalační program CyberLink PhotoDirector Ultra 13.0.2106.0 (x64) - čeština. Čeština pro obě mutace je stajné a instaluje se stejným způsobem. Pokud máte program nainstalovaný podle pokynů výrobce, při instalaci češtiny se řiďte a dodržujte pokyny tohoto instalačního programu. Pokud se program nespustí v češtině, klikněte v liště nabídek na ikonku Preferences, v tomto okně v záložce General u nabídky Language zvolte "User defined" a z roletové nabídky vyber čeština, po té restartuje program, aby se čeština projevila.
Prohlížení náhledů programu v češtině
ACDSee Photo Studio Ultimate 2022 V 15.0 (Build 2795) (x64) - čeština

Prvním kvalitní správce digitálních dat a RAW editorem s vrstvami, ACDSee Photo Studio Ultimate 2019 je odpověď na vaše tvůrčí grafické a fotografické potřeby.
Je známý svou organizační schopností, parametrickým výkonem pro úpravu fotografií a úpravou vrstev založených na výkonu. Tento program obohacený o GPU vás rychleji dostane ven za objektiv. Nyní s novou funkcí rozpoznáváním obličeje, máte ještě více způsobů, jak nedestruktivně zaměřit konkrétní oblasti vašeho obrázku, flexibilní řízení barev, nástroje zvyšující produktivitu DAM a mnoho dalšího, aplikace Photo Studio Ultimate umožňuje snadno posunout hranice a odemknout váš tvůrčí potenciál.

Nově detekce obličeje a rozpoznání tváře, byla přidána i synchronizace s mobilními telefony.

Organizování nikdy nebylo tak osobní. Aplikace ACDSee Photo Studio Ultimate 2021 detekuje obličej a rozpoznává tváře a najde lidi na vašich fotografiích, takže můžete pojmenovat jednotlivce pro rychlé vyhledávání a odělování. ACDSee se okamžitě naučí, která jména se mají dát ke kterému obličeji. Nikdy neztratíte dědu! Ušetřete hodiny nudného ručního vyhledávání. Uchovávejte fotografie rozlišené podle klienta, člena rodiny nebo osoby, která vás zajímá.

Vloženo 01. 01. 2021

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalační program zahrnuje instalaci češtiny pro verzi Win 7, 8, 8.1 a 10 64 bit verzi.
Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu, dále je třeba spustit správce úloh systému Windows a zkontrolovat, jestli neběží proces ACDSee Photo Studio Ultimate, acdID InTouch2.exe a ACDSeeCommanderUltimate15, pokud ano, je třeba tento proces před instalací češtiny ukončit!!! Pokud tak neučiníte, kompletní počeštění neproběhne.  
Prohlížení náhledů programu
ACDSee Photo Studio Professional 2022 V 15.0 (Build 1919) (x64)
Postaven pro profesionály

Lehký, Rychlý, Silný. To jsou jen některé z nespočetných kvalit ACDSee Photo Studio Professional 2020 dodávaný s cílem poskytnout vašemu zpracování obrázků konkurenceschopnou a profesionální výhody. Využijte to nejlepší pro práci s obrázky pomocí rozsáhlého nástroje pro úpravy RAW a digitálních nástrojů pro správu akcí, které jsou navrženy tak, aby zjednodušily zpracování. Toto zavedené řešení nyní umožňuje detekci obličeje a rozpoznávání obličeje, import a export předvoleb a akcí, více možností manipulace s barvami, další nástroje pro úplné organizační zvládnutí vlastností a mnohem více, takže je snadné provádět všechny základní úkoly postupu zpracování fotografií. ACDSee Photo Studio Professional 2019 je nyní k dispozici pouze pro 64bitové operační systémy.

Nově detekce obličeje a rozpoznání tváře

Organizování nikdy nebylo tak osobní. Aplikace ACDSee Photo Studio Professional 2019 detekuje obličej a rozpoznává tváře a najde lidi na vašich fotografiích, takže můžete pojmenovat jednotlivce pro rychlé vyhledávání a odělování. ACDSee se okamžitě naučí, která jména se mají dát ke kterému obličeji. Nikdy neztratíte dědu! Ušetřete hodiny nudného ručního vyhledávání. Uchovávejte fotografie rozlišené podle klienta, člena rodiny nebo osoby, která vás zajímá.
Čeština byla zveřejněna  01. 10. 2021
Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
 Najdete zde instalační program pro instalaci češtiny pro verzi Windows 7, Win 8 a 8.1, Win 10 s podporou 64-bit procesorů, z tohoto důvodu je nutné zvolit správnou verzi pro instalaci. Pokud nainstalujete špatnou verzi češtiny, program nebude fungovat.
 
Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu, i jeho součástí, které běží na pozadí, které je potřeba před instalací češtiny vypnout, proto je třeba spustit správce úloh systému Windows a zkontrolovat jestli neběží tyto procesy acdID InTouch2 nebo a ACDSeeCommanderPro15, pokud ano, je třeba tyto procesy před instalací češtiny ukončit!!! Pokud tak neučiníte, kompletní počeštění neproběhne.
Prohlížení náhledů programu
CyberLink PowerDirector Ultimate 20.0.2106.0 (x64) - čeština a CyberLink PowerDirector 365 20.2.21060 Essential - čeština
CyberLink PowerDirector je kompletním balíkem pro práci s  videem. Své hotové videosoubory můžete ukládat do mnoha formátů včetně  podpory rozlišení 4K. Pokud ještě sestříhané video nemáte, nevadí.  Aplikace si totiž poradí i se střihem, který můžete obohatit o různé  efekty. Filmy můžete vybavit titulky.

CyberLink  PowerDirector je unikátní nástroj pro editaci a střih videa s pomocí  vylepšené technologie TrueVelocity, umožňující pracovat ve formátu 16:9,  podporuje zvukový systém Dolby Digital

Program  obsahuje velké množství efektů pro úpravu videa, umožňuje nahrávání z  digitálního tak i analogového vstupu. CyberLink PowerDirector poskytuje  všechny nástroje a technologie potřebné pro zdokonalení videa  nasnímaného kamerou a tvorbu domácích filmů na profesionální úrovni.

Má  intuitivní prostředí pro snadnou editaci videa, PIP (picture in  picture), možnost tvorby titulků doplněných efekty, oddělené renderování  videa a zvukové stopy se zachováním původní kvality, možnost přímého  zápisu na DVD, tvorba kapitol filmů a interaktivních menu, a další..

Jako doplněk programu může být i program na úpravu hudebního doprovodu, nebo živého zvukového záznamu WaveEditor EXPRES.
Vloženo 19. 09. 2021

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8, 8.1 a Win 10 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
Instalace:
 Instalaci češtiny provedete přes instalační program CyberLink PowerDirector  - čeština (x64). Pokud máte program nainstalovaný podle pokynů výrobce, při instalaci češtiny se řiďte a dodržujte pokyny tohoto instalačního programu. Pokud se program nespustí v češtině, klikněte v liště nabídek na ikonku Preferences, v tomto okně v záložce General u nabídky Language zvolte "User defined" a z roletové nabídky vyber čeština, po té restartuje program, aby se čeština projevila.
Prohlížení náhledů programu
AOMEI Partition Assistant All Editions 9.4 - čeština
Aomei Partition Assistant All Edition  je vysoce efektivní, snadno použitelný a multifunkční program pro správu  oddílů s uživatelsky přívětivými operacemi, které vám pomohou spravovat  oddíly vašich pevných disků. Funguje podobně jako populární aplikace  Partition Magic (software známé ochranné známky společnosti Symantec  Corporation), ale přichází s několika pokročilými nástroji, které mohou  snadno provádět složitější operace s oddíly.

S  jeho pomocí je snadné a spolehlivé změnit velikost a přesunout oddíl,  znovu rozdělit pevný disk, zarovnat oddíl, rychlou migraci OS na SSD,  kopírovat oddíl/disk, opravit systém/oddíl, převést primární na logický  oddíl a naopak, převést disk z MBR na GPT bez inicializace disku a  naopak a vytvořte spouštěcí CD, které by vám mohlo pomoci spustit  program Partition Assistant ve Windows PE v případě, že dojde ke  zhroucení aktuálního operačního systému. Všechny tyto změny oddílu lze  zobrazit před použitím na pevný disk a všechna data jsou zcela chráněna  během všech operací a bez rizika ztráty dat (Doporučujeme však nejprve  zkopírovat a zálohovat důležitá data na externí pevný disk, než začnete  provozovat oddíl). Kromě toho vám nový program Windows To Go Creator  umožňuje vytvořit spouštěcí jednotku USB a umožňuje spouštění systému  Windows 10, 8 nebo 8.1 z této jednotky USB. To vám umožní uložit vaše  přizpůsobené operační systémy Windows 10, 8 nebo 8.1 a použít je na  jakémkoli kompatibilním zařízení.
Vloženo 19. 09. 2021   
Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace  češtiny do AOMEI Partition Assistant Pro Edition 8.6 je optimalizována  jak pro Win 7, Win 8 a 8.1 a Win 10 32 a 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji  budete instalovat při spuštěném programu, doporučuji zkontrolovat,  jestli program neběží na pozadí, pokud ano tak ho ukončit.
Náhled češtiny v programu
MAGIX Music Maker Version 30.0.2.30 - čeština

Vloženo 26. 01. 2021  
S Maker Music MAGIX Premium se můžete ponořit ještě hlouběji do světa hudební produkce! Použijte vysoce kvalitní studiové efekty a ještě více zvuků, smyček a dalších nástrojů. Úžasný rozsah funkcí zaručuje, že máte vše, co potřebujete k vytvoření vlastních hitových singlů!

Jak již samotný nadpis poměrně hodně napovídá - díky aplikaci s názvem MAGIX Music Maker budete moci na svém počítači poměrně jednoduchým způsobem a snadno vytvářet muziku, kterou máte třeba rádi. Jedná se o dokonalou aplikaci, díky které je uživatel schopen vytvořit zajímavou stopu muziky, která se mu z nějakého důvodu líbí a nebo je potřebná pro jeho další použití. V této krátké recenzi si představíme aplikaci s názvem MAGIX Music Maker.

Aplikace s názvem MAGIX Music Maker je určena pro samotné používání na počítači s operačním systémem Windows, díky kterému je velice snadno a hlavně rychle použitelná.
MAGIX Music Maker slouží pro dokonalé a hlavně bezproblémové vytvoření zajímavého obsahu, co se muziky týče. Uživatel, nebo tedy v tomto případě vy jste schopni si v aplikaci MAGIX Music Maker udělat přesně to, co potřebujete - to znamená, že můžete udělat třeba velice zajímavou písničku z několika ostatních písniček, nebo třeba klidně i nějaký zajímavý remix, který hodně lidí ocení a rozhodně oblíbí.

      Vloženo 13. 09. 2021  


Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Naleznete zde aplikaci pro instalaci češtiny pro verzi operačního systému Windows 7, 8, 8.1 a 10 s podporou 64-bit procesorů. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
Wondershare Filmora X 10.5.9.10 (6.6.1.86) - čeština

Video Editor Wondershare Filmora, je program pro tvorbu videí, který vám umožní zapůsobit na každého. Jedná se o nejjednodušší program, který můžete použít pro střih domácího videa se speciálními funkcemi pro úpravy. Tento program je vpodstatě novou verzí k programu Wondershare Video Editor. Program umožňuje bezproblémově spojovatvideoklipy, hudbu a text, používat efekty a získat profesionálně vypadající domácí film během několika minut.
Co program umí?    

 • Navazování úžasných filmů s jakýmikoliv formáty videí, zvuků a fotografií

 • Přizpůsobit domácí video s přechody, obraz-v-obraze, filtry, a další

 • Upravit video / zvuk / fotografie s klasickými funkcemi, jako je lemování, střih a oříznutí

 • Inteligentní detekce scény inteligentně rozděluje video do segmentů

 • Možnost podělit se o své filmy kdekoli: TV, YouTube, Facebook, iPhone a další

 • Rychlý střih

 • Akce video kamery

Proč si vybrat Wondershare Filmora

Wondershare Filmora je zábavný, snadno použitelný program pro střih videa a je navržen tak, aby i začátečníci zvládli domácí filmovou magii za pár minut. Funguje skvěle s videem, snímky jakéhokoliv typu z digitálního fotoaparátu, videokamery, mobilního zařízení, atd. Toto zvládá se všemi hlavními standardy a HD video formáty. Nebo, chcete-li, umožňuje i záznam a editaci videa přímo z vašeho počítače s webovou kamerou. V programu je obsaženo mnoho speciálních editačních funkcí, jako přeskočit, vyjmout a rozostření mozaiky, stejně jako standardních nástrojů pro úpravy, včetně oříznutí, střih a otočení. To, v kombinaci s 300 + dynamické vizuálními, zvukovými a textovými efekty, které jsou k dispozici ke stažení. Vytvoříte vaše domácí video s novou úrovní požitku snadněji než kdy jindy!

Vloženo 08. 09. 2021

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1 a Win 10 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.

Upozornění k instalaci češtiny.
U tohoto programu nikdy není jisté, kam se nainstaluje, proto cesta k instalaci češtiny nemusí odpovídat tomu, kde je nainstalovaný samotný program. Proto před instalací češtiny doporučujeme zjistit, kde je program nainstalovaný a podle toho zvolit i cestu pro instalaci češtiny. Příklad: v instalačce češtiny může být nastavena cesta pro instalaci češtiny PŘ.1) c:\Program Files (x86)\Wondershare\Wondershare Filmora, ale také může být program nainstalován jinam PŘ.2) c:\Program Files\Wondershare\Wondershare Filmora, nebo dokonce do adresáře c:Wondershare\FilmoraX10. Podle toho je třeba změnit i cestu k instalaci češtiny.
Prohlížení náhledů programu v češtině
Wondershare UniConverter 13.0.2.45 (x64) - čeština

Wondershare UniConverter je kompletní sada video nástrojů, která poskytuje uživatelům všechny potřebné funkce konverze videa, včetně vypalování DVD a vytváření ISO. Aplikace umožňuje uživateli konvertovat, upravovat, vylepšovat, stahovat, vypalovat, organizovat, zachytávat a sledovat video soubory. Uživatel však může také zobrazit náhled klipů ve vestavěném přehrávači médií a oříznout je označením počáteční a koncové polohy, oříznutím a otočením. videa a také přidat efekty a aplikovat vodoznaky (text nebo obrázek).

Wondershare UniConverter udělá z filmů uživatele všestranný díky okamžité konverzi na AVI, WMV, MP4, MKV, FLV, 3GP, MPG a dokonce převede video na 3D a 4K Ultra HD video formát při velmi rychlých rychlostech (30x rychlejší konverzní rychlost). Uživatel může také vypalovat video soubory do Blu-Ray / DVD, DVD složky nebo ISO souborů, stahovat nebo nahrávat videa z YouTube, Google, ***** a dalších stránek pro sdílení videa a převádět domácí filmy na jakékoli video / audio, pro přehrávání na jakémkoliv zařízení. Kromě toho může uživatel extrahovat audio stream a uložit jej do typu MP3, stejně jako připravit položky pro iPad a iPhone, přidat titulky a vybrat zvukovou stopu.

Wondershare UniConverter (původně Wondershare Video Converter Ultimate) splní vaše konverzní úkoly s praktickými funkcemi. Snadno použitelný video editor, dělá váš Video Stand Out Domácí filmy můžete přizpůsobit pomocí pokročilých editačních funkcí a během několika minut získat profesionální vzhled. Ukládání videí z více než 10 000 lokalit s jedním kliknutím
Stáhněte si oblíbená videa ve formátu 4K / HD z oblíbených webů pro sdílení videí a užívejte si je bez připojení k internetu. Nebo je můžete převést na kompatibilní formáty pro přehrávání v televizi, smartphonu nebo jiném zařízení.(původně Wondershare Video Converter Ultimate) splní vaše konverzní úkoly s praktickými funkcemi. Snadno použitelný video editor, dělá váš Video Stand Out Domácí filmy můžete přizpůsobit pomocí pokročilých editačních funkcí a během několika minut získat profesionální vzhled. Ukládání videí z více než 10 000 lokalit s jedním kliknutím
Stáhněte si oblíbená videa ve formátu 4K / HD z oblíbených webů pro sdílení videí a užívejte si je bez připojení k internetu. Nebo je můžete převést na kompatibilní formáty pro přehrávání v televizi, smartphonu nebo jiném zařízení.

Vloženo 28. 08. 2021

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1 a Win 10 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu. Instalace češtiny je nasměrována sem: c:\Program Files\Wondershare\UniConverter, zkontrolujte si kde máte program nainstalovaný a v případě potřeby změňte cestu k instalci češtiny.
Prohlížení náhledů programu
MAGIX Music Maker Version 30.0.0.11 - čeština

Vloženo 26. 01. 2021  
S Maker Music MAGIX Premium se můžete ponořit ještě hlouběji do světa hudební produkce! Použijte vysoce kvalitní studiové efekty a ještě více zvuků, smyček a dalších nástrojů. Úžasný rozsah funkcí zaručuje, že máte vše, co potřebujete k vytvoření vlastních hitových singlů!

Jak již samotný nadpis poměrně hodně napovídá - díky aplikaci s názvem MAGIX Music Maker budete moci na svém počítači poměrně jednoduchým způsobem a snadno vytvářet muziku, kterou máte třeba rádi. Jedná se o dokonalou aplikaci, díky které je uživatel schopen vytvořit zajímavou stopu muziky, která se mu z nějakého důvodu líbí a nebo je potřebná pro jeho další použití. V této krátké recenzi si představíme aplikaci s názvem MAGIX Music Maker.

Aplikace s názvem MAGIX Music Maker je určena pro samotné používání na počítači s operačním systémem Windows, díky kterému je velice snadno a hlavně rychle použitelná.
MAGIX Music Maker slouží pro dokonalé a hlavně bezproblémové vytvoření zajímavého obsahu, co se muziky týče. Uživatel, nebo tedy v tomto případě vy jste schopni si v aplikaci MAGIX Music Maker udělat přesně to, co potřebujete - to znamená, že můžete udělat třeba velice zajímavou písničku z několika ostatních písniček, nebo třeba klidně i nějaký zajímavý remix, který hodně lidí ocení a rozhodně oblíbí.

      Vloženo 24. 08. 2021  


Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Naleznete zde aplikaci pro instalaci češtiny pro verzi operačního systému Windows 7, 8, 8.1 a 10 s podporou 64-bit procesorů. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
Nikon NX Studio 1.0.1, Nikon Picture Control Utility 2 Ver 2.4.8 a Nikon Transfer 2 ver. 2.14.1 - čeština
Nikon uvedl NX Studio, program pro editaci fotek i videa z Nikonů

Společnost Nikon uvedla nový program NX Studio pro majitele fotoaparátů Nikon. Ten dovoluje prohlížení i editaci fotografií a videa. Má být kombinací aplikací ViewNX-i i editoru Capture NX-D.

Nikon měl několik aplikací pro prohlížení a práci s fotografiemi, ViewNX-i a Capture NX-D. Jejich funkce jsou nyní sloučeny do nové aplikace NX Studio, která je bezplatnou pro majitele fotoaparátů Nikon. Dovoluje prohlížení i editaci JPEGů, RAWů a poradí si i s video soubory. Zapracovalo se na designu, který by měl být jednodušší a srozumitelnější. Workflow je rozdělena do tří oblastí, a to import, prohlížení a editace.

Aplikace dovoluje úpravy globální i lokální ve vybrané oblasti, nechybí ani retušovací štětec. Nikon také slibuje rychlejší odezvy než u předchozích aplikací. Fotografie mohou být odeslány na Nikon Image Space nebo YouTube v případě videa. Současně je ukončena podpora starších aplikací ViewNX-i a Capture NX-D, které před pár dny dostaly patrně poslední aktualizace.
Vloženo 24. 08. 2021Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Naleznete zde aplikaci pro instalaci češtiny pro verzi operačního systému Windows 7, 8, 8.1 a 10 s podporou 64-bit procesorů. Vzhledem k tomu, že společně s programem Nikon NX Studio 1.0.0  se instalují další pomocné programy, instalačka zahrnuje i instalaci češtiny do těchto pomocných prográmků. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu. POZOR instalačka češtiny je navržena tak, aby češtinu nainstalovala do umístění programu od výrobce, proto pokud při instalaci toto umístění neměníte, není třaba provádět jakékoliv změny v cestě pro instalci češtiny, čeština se instaluje do několika souborů v různých místech na disku, proto se držte pokynů instalačního programu.

Movavi PDFChef 21.4.0 (x64) - čeština
Editor PDF pro Windows, který jste vždy chtěli. Jaký je nejlepší program na úpravu souborů PDF? Takový program se hledá opravdu těžko. Online nástrojům nelze důvěřovat, pokud jde o citlivé informace; editor PDF ke stažení zdarma má často příliš jednoduché funkce a je plný chyb; dobré placené aplikace od předních firem v oboru vás vyjdou draho. Proto vyvíjíme vlastní alternativu, univerzální editor souborů PDF, který vám umožní otevřít jakýkoli soubor PDF a užívat si snadné a bezproblémové úpravy. Chcete provést rychlé změny ve smlouvě, převést obrázky do PDF nebo shromáždit více skenů do jednoho souboru PDF? Movavi PDF Editor pro Windows má funkce, které potřebujete!

Vloženo 24. 06. 2021Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1 a Win 10 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.

Věnujte mimořádnou pozornost návodu.
Náhled češtiny v programu
ACDSee Luxea Video Editor 6.0.1.1575 (x64) - čeština
Ve světě, kde je každý tvůrcem - tvořte lépe. Luxea Video Editor vám dává sílu proměnit vaše vize ve skutečnost. Vytvářejte svá nejplynulejší díla s podporou až 60 snímků za sekundu. Buďte kreativní s novými funkcemi včetně textového nástroje, přidaných přechodů a rozšířených možností úprav. Dovolte aplikaci Luxea Video Editor, aby vás posunula na další úroveň video obsahu.
Úprava videa a nahrávání obrazovky

- Nahrávání
Importujte vlastní záznam, pracujte se stávajícími médii nebo vytvářejte vlastní. Nahrávejte svou webovou kameru, mikrofon nebo obrazovku a přidejte je do svého projektu.
- Střih
Uspořádejte, upravujte, rozdělujte, stříhejte a slučujte zvuk, video a statické snímky. Přidávejte efekty, titulky, filtry a přechody, díky kterým vaše video vynikne.
- Produkovat
Dokončete a vykreslete video v různých formátech a velikostech, včetně rozlišení 4K. Pak své mistrovské dílo sdílejte na sociálních sítích přímo z aplikace.
Čeština byla zveřejněna  24. 08. 2021


Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Najdete zde instalační program pro instalaci češtiny do programu ACDSee Luxea Video Editor pro verzi Windows 7, Win 8 a 8.1, Win 10 s podporou 64-bit procesorů, z tohoto důvodu je nutné zvolit správnou verzi pro instalaci. Pokud nainstalujete špatnou verzi češtiny, program nebude fungovat.

Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu, i jeho součástí, které běží na pozadí, které je potřeba před instalací češtiny vypnout, proto je třeba spustit správce úloh systému Windows a zkontrolovat jestli neběží program ACDSee Luxea Video Editor, pokud ano, je třeba tento proces před instalací češtiny ukončit!!! Pokud tak neučiníte, kompletní počeštění neproběhne.
ACDSee Photo Editor 11.1 Build 106 (x64) - čeština
ACDSee Photo Editor je kvalitní grafický editor pro správu, optimalizaci a úpravu obrázků a digitálních fotografií. Program podporuje práci s téměř padesáti různými grafickými formáty, včetně RAW a je vybaven všemi funkcemi pro základní i pokročilou editaci fotografií. Samozřejmostí je možnost redukce efektu červených očí, úprava barevné vyváženosti fotografií, aplikace grafických efektů atd.
Díky intuitivnímu ovládání a průvodci je editor vhodný i pro méně zkušené uživatele a nechybí ani přehledné zobrazení náhledů editovaných snímků. Samozřejmostí je podpora práce s meta daty, dávkové zpracování snímků, aplikace grafických efektů, ořez fotografií apod.
Čeština byla zveřejněna  24. 08. 2021


Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Najdete zde instalační program pro instalaci češtiny do programu ACDSee Photo Editor 11.1 Build 97 (x64) pro verzi Windows 7, Win 8 a 8.1, Win 10 s podporou 64-bit procesorů, z tohoto důvodu je nutné zvolit správnou verzi pro instalaci. Pokud nainstalujete špatnou verzi češtiny, program nebude fungovat.

Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu, i jeho součástí, které běží na pozadí, které je potřeba před instalací češtiny vypnout, proto je třeba spustit správce úloh systému Windows a zkontrolovat jestli neběží program ACDSee Photo Editor, pokud ano, je třeba tento proces před instalací češtiny ukončit!!! Pokud tak neučiníte, kompletní počeštění neproběhne.
Movavi Video Editor Plus 21.4.0 (x64) - čeština
Zpracování videa programem Movavi je nejjednodušší program pro výrobu úžasných videí, který zahrnuje všechny programové nástroje pro úpravu videa, které potřebujete v jednom skvělém produktu. To vám umožní připojit, oříznout, rozdělit, odstranit scény, zvýšit kvalitu videa. Pomocí aplikace Movavi Video Editor můžete importovat média z různých zdrojů, snímat video z kamer DV / HDV / AVCHD, VHS, TV, používat filtry, speciální efekty a přechody, přidávat zvukové stopy a tituly.

Vytvořte si vlastní filmy - je to stejně snadné jako 1-2-3!
Pokud si myslíte, že editace videa je příliš komplikovaná, měli byste zkusit Movavi Video Editor pro Windows s novým ultra intuitivním rozhraním. Zaručujeme, že si budete moci vytvořit demo, videonávod s vlastním komentářem, videohovory pro vaši rodinu nebo vtipnou animaci pro své přátele - a to i v případě, že jste video nikdy neupravovali. před! Přidejte fragmenty videa, překryvnou hudbu a stylové tituly, spojte více klipů společně s animovanými přechody a uložte je do libovolného formátu. Než to budete vědět, budete editovat jako profesionál!
Vloženo 24. 08. 2021
Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1 a Win 10 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.


Prohlížení náhledů programu
Movavi Video Suite 21.4.0 - čeština
Movavi VideoSuite 21

Víceúčelový nástroj pro zpracování a konverzi videa.

Movavi Video Suite je komplexní video nástroj, který umožňuje vytvářet profesionálně vypadající filmy a prezentace, bez nutnosti speciálních schopností. Do videa lze snadno začlenit hudbu, vytvářet textové popisky, aplikovat vizuální efekty a hladké přechody apod.

Movavi Video Suite obsahuje celou řadu užitečných aplikací pro úpravu videa:

výkonný video konvertor - podporuje přes 180 video formátů
pohodlný nástroj pro vypalování DVD
speciální nástroj pro digitalizaci analogového videa
funkce na záznam videa z destopu
tvorba slideshow z digitálních fotografií
a další.
Vloženo 24. 08. 2021

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1 a Win 10 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.

Náhled češtiny v programu
CyberLink PowerDirector Ultimate 19.6.3016.0(x64) - čeština
CyberLink PowerDirector je kompletním balíkem pro práci s  videem. Své hotové videosoubory můžete ukládat do mnoha formátů včetně  podpory rozlišení 4K. Pokud ještě sestříhané video nemáte, nevadí.  Aplikace si totiž poradí i se střihem, který můžete obohatit o různé  efekty. Filmy můžete vybavit titulky.

CyberLink  PowerDirector je unikátní nástroj pro editaci a střih videa s pomocí  vylepšené technologie TrueVelocity, umožňující pracovat ve formátu 16:9,  podporuje zvukový systém Dolby Digital

Program  obsahuje velké množství efektů pro úpravu videa, umožňuje nahrávání z  digitálního tak i analogového vstupu. CyberLink PowerDirector poskytuje  všechny nástroje a technologie potřebné pro zdokonalení videa  nasnímaného kamerou a tvorbu domácích filmů na profesionální úrovni.

Má  intuitivní prostředí pro snadnou editaci videa, PIP (picture in  picture), možnost tvorby titulků doplněných efekty, oddělené renderování  videa a zvukové stopy se zachováním původní kvality, možnost přímého  zápisu na DVD, tvorba kapitol filmů a interaktivních menu, a další..

Jako doplněk programu může být i program na úpravu hudebního doprovodu, nebo živého zvukového záznamu WaveEditor EXPRES.
Vloženo 24. 08. 2021
Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8, 8.1 a Win 10 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
Instalace:
 Instalaci češtiny provedete přes instalační program CyberLink PowerDirector  - čeština (x64). Pokud máte program nainstalovaný podle pokynů výrobce, při instalaci češtiny se řiďte a dodržujte pokyny tohoto instalačního programu. Pokud se program nespustí v češtině, klikněte v liště nabídek na ikonku Preferences, v tomto okně v záložce General u nabídky Language zvolte "User defined" a z roletové nabídky vyber čeština, po té restartuje program, aby se čeština projevila.
Prohlížení náhledů programu
EaseUS Data Recovery Wizard 14.2.1.0 šechny platformy - čeština.exe
Easeus Data Recovery Wizard je propracovaný program pro obnovu omylem smazaných souborů a záchranu dat po náhodném zformátování či poškození pevného disku, zavirování, neočekávaném výpadku proudu či jiných problémech. Při použití Data Recovery Wizard dosáhnete vynikajících výsledků při obnově Vašich dat, zejména, pokud budete potřebovat obnovit data po zformátování pevného disku. Data Racovery Wizard podporuje také RAID, USB flash, paměťové karty a ostatní paměťová média. Poskytuje komplexní řešení pro obnovení ztracených dat.
Vloženo 20. 07. 2021   


Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny do Easeus Data Recovery Wizard  je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1 a Win 10 32 a 64 bit  verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete  instalovat při spuštěném programu, doporučuji zkontrolovat, jestli  program neběží na pozadí, pokud ano tak ho ukončit.
Prohlížení náhledů programu
VSDC Video Editor Pro 6.7.5.302 (x64) - čeština
VSDC je plnohodnotný program pro střih videa pro Windows PC se zachytáváním videa a snímáním obrazovky na ploše. Vezměte prosím na vědomí: pro využití nástrojů pro zachycení videa a snímání obrazovky by uživatelé Windows 10 měli ručně stahovat kodek MPEG4 do svého počítače. Tento program používají nadšenci pro střih videa po celém světě a byl jmenován mezi nejlepšími nástroji pro úpravy pro začátečníky. Budete moci rychle opravit své záběry - vyjmout, oříznout, otočit a připojit video fragmenty - nebo vytvořit profesionálně vypadající klip. VSDC se může pochlubit desítkami efektů, stylových přechodů a barevných filtrů. Mezi jeho nejoblíbenější funkce patří Chroma Key, efekt obrazu v obraze, LUT, maskování, 360 střih videa a přímé odeslání na YouTube. Program snadno otevírá všechny formáty videa a kodeky - bez ohledu na to, jaké zařízení jste použili pro nahrávání. Oficiálně doporučeno týmem GoPro, VSDC je nejlepší volbou pro majitele akčních kamer, dronů, hráčů a YouTuberů.
Čeština byla zveřejněna  05. 07. 2021
Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Najdete zde instalační program pro instalaci češtiny pro verzi Windows 7, Win 8 a 8.1, Win 10 s podporou 64-bit procesorů, z tohoto důvodu je nutné zvolit správnou verzi pro instalaci. Pokud nainstalujete špatnou verzi češtiny, program nebude fungovat.
Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu, i jeho součástí, které běží na pozadí, které je potřeba před instalací češtiny vypnout.
Prohlížení náhledů programu
Movavi Video Suite 21.3.0 (64) - čeština
Movavi VideoSuite 21

Víceúčelový nástroj pro zpracování a konverzi videa.

Movavi Video Suite je komplexní video nástroj, který umožňuje vytvářet profesionálně vypadající filmy a prezentace, bez nutnosti speciálních schopností. Do videa lze snadno začlenit hudbu, vytvářet textové popisky, aplikovat vizuální efekty a hladké přechody apod.

Movavi Video Suite obsahuje celou řadu užitečných aplikací pro úpravu videa:

výkonný video konvertor - podporuje přes 180 video formátů
pohodlný nástroj pro vypalování DVD
speciální nástroj pro digitalizaci analogového videa
funkce na záznam videa z destopu
tvorba slideshow z digitálních fotografií
a další.
Vloženo 24. 06. 2021Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1 a Win 10 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.

Náhled češtiny v programu
Wondershare PDFelement Professional 8.2.0.641 - čeština

Wondershare PDFelementn je program pro obecnou editaci dokumentů ve formátu PDF, nástroj ze série all-in-one. Editační funkce zahrnují podporu pro změnu textu a písma. Implementovaná podpora pro technologii OCR (optické rozpoznávání znaků), zahrnuje režim pro převod dokumentu do různých jiných formátů, zahrnuje podporu pro přidání vlastních obrázků do dokumentu, můžete číslovat stránky pro rychlý pohyb v budoucnosti. Wondershare PDFelement umožňuje přidávat stránky, které potřebujete, na stránky dokumentu, zahrnuje režim, který vám umožní kombinovat několik dokumentů do jednoho, program dovoluje přidat vaše anotace a poznámky do dokumentu. V případě potřeby může být dokument po úpravě chráněn heslem. Důležitá funkce, Wondershare PDFelement je také digitální podpis, který můžete vložit do dokumentu. V Wondershare PDFelement můžete upravovat existující formulář nebo si vytvořte vlastní pomocí přizpůsobitelných možností pole, jako jsou: textové pole, zaškrtávací políčko, přepínač, rozbalovací seznam, seznam, tlačítko nebo pole podpisu. Všechny jsou interaktivní, aby se sběr dat nebo vytváření průzkumů stalo hračkou.

Program umožňuje:
Úpravy - měnit text a měnit písma.
OCR - optické rozpoznávání znaků.
Převody - převod z a do PDF přímo z Word, Excel, Image a dalších populárních typů souborů.
Přidat obrázek - vložit obrázek do PDF.
Batesova číslování - snadný způsob identifikace a vyhledávání.
Vytváření formulářů - uprava existujících formulářů nebo si vytvořit vlastní.
Kombinovat - převod několika souborů do jednoho jednoduchého PDF.
Anotace - zvýraznění důležitých textů nebo si vytvářet podrobné poznámky.
Ochrana heslem - ochrana důležitých dokumentů.
Podpis - šifrované digitální podpisy, vytvoření vlastnoručního podpisu.
Redigování - trvale zablokovat text nebo obrázek.

Vloženo 24. 06. 2021Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1 a Win 10 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
Prohlížení náhledů programu v češtině
CyberLink PowerDVD Ultra 21.0.1519.62 (x64) - čeština

Nejkomplexnější multimediální přehrávač pro domácí kina a počítače
PowerDVD přehrává více než jen DVD a Blu-ray disky. Jedná se o všestranný multimediální přehrávač pro stahování, filmy, videa, zvuk, fotografie, obsah VR 360 °, a dokonce i YouTube nebo Vimeo. Vychutnejte si všechny své oblíbené filmy a prémiová videa v lepší než originální kvalitě ve svém domácím kině s podporou populárních zařízení pro odlévání médií a většiny formátů souborů a kodeků. Pro ty, kteří chtějí být na špičkové zábavě PowerDVD 20 také poskytuje nejvíce pohlcující 360 ° VR zážitek je to možné s novou podporou prostorového zvuku.

Vloženo 06. 06. 2021

                                                                                                

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
      Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8, 8.1 a Win 10 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
 
Instalace:
       Instalaci češtiny provedete přes instalační program CyberLink PowerDVD Ultra 21.0.1519.62 (x64) - čeština. Pokud máte program nainstalovaný podle pokynů výrobce, při instalaci češtiny se řiďte a dodržujte pokyny tohoto instalačního programu.
Prohlížení náhledů programu v češtině
Movavi Video Editor Plus 21.3.0 (x64) - čeština
Zpracování videa programem Movavi je nejjednodušší program pro výrobu úžasných videí, který zahrnuje všechny programové nástroje pro úpravu videa, které potřebujete v jednom skvělém produktu. To vám umožní připojit, oříznout, rozdělit, odstranit scény, zvýšit kvalitu videa. Pomocí aplikace Movavi Video Editor můžete importovat média z různých zdrojů, snímat video z kamer DV / HDV / AVCHD, VHS, TV, používat filtry, speciální efekty a přechody, přidávat zvukové stopy a tituly.

Vytvořte si vlastní filmy - je to stejně snadné jako 1-2-3!
Pokud si myslíte, že editace videa je příliš komplikovaná, měli byste zkusit Movavi Video Editor pro Windows s novým ultra intuitivním rozhraním. Zaručujeme, že si budete moci vytvořit demo, videonávod s vlastním komentářem, videohovory pro vaši rodinu nebo vtipnou animaci pro své přátele - a to i v případě, že jste video nikdy neupravovali. před! Přidejte fragmenty videa, překryvnou hudbu a stylové tituly, spojte více klipů společně s animovanými přechody a uložte je do libovolného formátu. Než to budete vědět, budete editovat jako profesionál!
Vloženo 24. 08. 2021
Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1 a Win 10 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.


Prohlížení náhledů programu
Corel VideoStudio Ultimate 2021 v24.1.0.299 - čeština
Jedná se o software se snadným a  intuitivním rozhraním, který je vhodný pro všechny úrovně dovedností  svých uživatelů, tzn. že je vhodný i pro začátečníky.
Funkce a nástroje
VideoStudio Ultimate 2018 obsahuje  širokou paletu nástrojů, funkcí a až 2000+ kreativních filtrů a efektů  pro úpravy videa. Snadno tak zvládnete upravovat videa podle šablon,  upravovat je na časové ose, kombinovat je s fotografiemi, dalšími videi  anebo zvukem. Možností, jak upravit natočená videa je nepřeberné  množství.
Využít například můžete:
    
 • nástroj Split Screen, kde můžete dle zvolené šablony umístit na obrazovku několik videí najednou
 •   
 • nástroje pro změnu velikosti a pro oříznutí videa
 •   
 • nástroje pro korekci objektivu (odstranění zkreslení z širokoúhlých kamer či akčních kamer)
 •   
 • nástroje pro úpravu 360° videí a řadu dalších
Vloženo 22. 05. 2021  


Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalační  program zahrnuje instalaci češtiny jak pro verzi a Win 7 a 8, 10, tato verze je určena pro 64 bit OS.

Čeština  nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při  spuštěném programu, pokud ano, je  třeba tento proces před instalací češtiny ukončit!!! Pokud tak  neučiníte, kompletní počeštění neproběhne.

Prohlížení náhledů programu
AOMEI Backupper 6.5.1 všechy platformy - čeština
AOMEI  Zálohovač Technician Plus je nejvyšší edicí AOMEI Zálohovače. Obsahuje  všechny funkce a obslužné programy ostatních uživatelů a podporuje  všechny počítače se systémem Windows a servery Windows. Kromě toho  poskytuje zpoplatněné technické neomezené služby  společnostem a  jednotlivcům a podporuje instalaci na neomezený počet počítačů v rámci  jedné společnosti i na více místech. A co víc, můžete získat technickou  podporu s nejvyšší prioritou a doživotní bezplatnou technickou podporu. Nově byl program rozšířen o synchronizaci souborů.
Vloženo 22. 05. 2021   
Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny do AOMEI Backupper Technician Plus 6.5.1  je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1 a Win 10 32 a 64 bit  verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete  instalovat při spuštěném programu, doporučuji zkontrolovat, jestli  program neběží na pozadí, pokud ano tak ho ukončit.
Náhled programu v češtině
VSDC Video Editor Pro 6.7.0.289 (x64) - čeština
VSDC je plnohodnotný program pro střih videa pro Windows PC se zachytáváním videa a snímáním obrazovky na ploše. Vezměte prosím na vědomí: pro využití nástrojů pro zachycení videa a snímání obrazovky by uživatelé Windows 10 měli ručně stahovat kodek MPEG4 do svého počítače. Tento program používají nadšenci pro střih videa po celém světě a byl jmenován mezi nejlepšími nástroji pro úpravy pro začátečníky. Budete moci rychle opravit své záběry - vyjmout, oříznout, otočit a připojit video fragmenty - nebo vytvořit profesionálně vypadající klip. VSDC se může pochlubit desítkami efektů, stylových přechodů a barevných filtrů. Mezi jeho nejoblíbenější funkce patří Chroma Key, efekt obrazu v obraze, LUT, maskování, 360 střih videa a přímé odeslání na YouTube. Program snadno otevírá všechny formáty videa a kodeky - bez ohledu na to, jaké zařízení jste použili pro nahrávání. Oficiálně doporučeno týmem GoPro, VSDC je nejlepší volbou pro majitele akčních kamer, dronů, hráčů a YouTuberů.
Čeština byla zveřejněna  16. 05. 2021

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Najdete zde instalační program pro instalaci češtiny pro verzi Windows 7, Win 8 a 8.1, Win 10 s podporou 64-bit procesorů, z tohoto důvodu je nutné zvolit správnou verzi pro instalaci. Pokud nainstalujete špatnou verzi češtiny, program nebude fungovat.
Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu, i jeho součástí, které běží na pozadí, které je potřeba před instalací češtiny vypnout.
Prohlížení náhledů programu
Corel VideoStudio Ultimate 2021 V 24.0.1.260 - čeština
Jedná se o software se snadným a  intuitivním rozhraním, který je vhodný pro všechny úrovně dovedností  svých uživatelů, tzn. že je vhodný i pro začátečníky.
Funkce a nástroje
VideoStudio Ultimate 2018 obsahuje  širokou paletu nástrojů, funkcí a až 2000+ kreativních filtrů a efektů  pro úpravy videa. Snadno tak zvládnete upravovat videa podle šablon,  upravovat je na časové ose, kombinovat je s fotografiemi, dalšími videi  anebo zvukem. Možností, jak upravit natočená videa je nepřeberné  množství.
Využít například můžete:
    
 • nástroj Split Screen, kde můžete dle zvolené šablony umístit na obrazovku několik videí najednou
 •   
 • nástroje pro změnu velikosti a pro oříznutí videa
 •   
 • nástroje pro korekci objektivu (odstranění zkreslení z širokoúhlých kamer či akčních kamer)
 •   
 • nástroje pro úpravu 360° videí a řadu dalších
Vloženo 26.04.2021  


Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalační  program zahrnuje instalaci češtiny jak pro verzi a Win 7 a 8, 10, tato verze je určena pro 64 bit OS.

Čeština  nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při  spuštěném programu, pokud ano, je  třeba tento proces před instalací češtiny ukončit!!! Pokud tak  neučiníte, kompletní počeštění neproběhne.

Prohlížení náhledů programu
CyberLink PhotoDirector Ultra a Essential 12.4.2819.0 (x64) - čeština

    Kombinace úprav a optimalizace obrázků s retušováním na výšku, PhotoDirector Ultra má stejně jako Photoshop a Lightroom vše v jednom. Přináší profesionální výsledky bez strmé křivky učení.

Proměňte své fotografie v umělecká díla.
Úpravy fotografií nemusí být skličující. PhotoDirector nabízí širokou škálu snadno použitelných nástrojů profesionální kvality, které jsou speciálně navrženy pro přeměnu vašich fotografií na ohromující umělecká díla bez ohledu na to, jak fotografujete. Ať už pracujete s nejnovějším fotoaparátem 360° nebo DSLR nebo pouze jednoduchým zařízením pro úpravu špiček a fotografování, PhotoDirector je definitivní kreativní řešení pro úpravu fotografií.
Expresní balíčky šablon. Balíčky expresních vrstev obsahují všechny součásti vrstvy, které tvoří složité obrazy. Je to nejen snadný způsob, jak dát dohromady ohromující obrázky, ale také pomoci ukázat, jak vrstvy kombinovat produkovat fotografické efekty.

Vloženo 25. 04. 2021
                                                                                                

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8, 8.1 a Win 10 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
 
Instalace:
  Instalaci češtiny provedete přes instalační program CyberLink PhotoDirector Ultra a Essential 12.4.2819.0 (x64) - čeština. Čeština pro obě mutace je stajné a instaluje se stejným způsobem. Pokud máte program nainstalovaný podle pokynů výrobce, při instalaci češtiny se řiďte a dodržujte pokyny tohoto instalačního programu. Pokud se program nespustí v češtině, klikněte v liště nabídek na ikonku Preferences, v tomto okně v záložce General u nabídky Language zvolte "User defined" a z roletové nabídky vyber čeština, po té restartuje program, aby se čeština projevila.
Prohlížení náhledů programu v češtině
Wondershare UniConverter 12.6.1.3 (x64) - čeština

Wondershare UniConverter je kompletní sada video nástrojů, která poskytuje uživatelům všechny potřebné funkce konverze videa, včetně vypalování DVD a vytváření ISO. Aplikace umožňuje uživateli konvertovat, upravovat, vylepšovat, stahovat, vypalovat, organizovat, zachytávat a sledovat video soubory. Uživatel však může také zobrazit náhled klipů ve vestavěném přehrávači médií a oříznout je označením počáteční a koncové polohy, oříznutím a otočením. videa a také přidat efekty a aplikovat vodoznaky (text nebo obrázek).

Wondershare UniConverter udělá z filmů uživatele všestranný díky okamžité konverzi na AVI, WMV, MP4, MKV, FLV, 3GP, MPG a dokonce převede video na 3D a 4K Ultra HD video formát při velmi rychlých rychlostech (30x rychlejší konverzní rychlost). Uživatel může také vypalovat video soubory do Blu-Ray / DVD, DVD složky nebo ISO souborů, stahovat nebo nahrávat videa z YouTube, Google, ***** a dalších stránek pro sdílení videa a převádět domácí filmy na jakékoli video / audio, pro přehrávání na jakémkoliv zařízení. Kromě toho může uživatel extrahovat audio stream a uložit jej do typu MP3, stejně jako připravit položky pro iPad a iPhone, přidat titulky a vybrat zvukovou stopu.

Wondershare UniConverter (původně Wondershare Video Converter Ultimate) splní vaše konverzní úkoly s praktickými funkcemi. Snadno použitelný video editor, dělá váš Video Stand Out Domácí filmy můžete přizpůsobit pomocí pokročilých editačních funkcí a během několika minut získat profesionální vzhled. Ukládání videí z více než 10 000 lokalit s jedním kliknutím
Stáhněte si oblíbená videa ve formátu 4K / HD z oblíbených webů pro sdílení videí a užívejte si je bez připojení k internetu. Nebo je můžete převést na kompatibilní formáty pro přehrávání v televizi, smartphonu nebo jiném zařízení.(původně Wondershare Video Converter Ultimate) splní vaše konverzní úkoly s praktickými funkcemi. Snadno použitelný video editor, dělá váš Video Stand Out Domácí filmy můžete přizpůsobit pomocí pokročilých editačních funkcí a během několika minut získat profesionální vzhled. Ukládání videí z více než 10 000 lokalit s jedním kliknutím
Stáhněte si oblíbená videa ve formátu 4K / HD z oblíbených webů pro sdílení videí a užívejte si je bez připojení k internetu. Nebo je můžete převést na kompatibilní formáty pro přehrávání v televizi, smartphonu nebo jiném zařízení.

Vloženo 18. 04. 2021

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1 a Win 10 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu. Instalace češtiny je nasměrována sem: c:\Program Files\Wondershare\UniConverter, zkontrolujte si kde máte program nainstalovaný a v případě potřeby změňte cestu k instalci češtiny.
Prohlížení náhledů programu
AOMEI Backupper 6.5.0 všechy platformy - čeština
AOMEI  Zálohovač Technician Plus je nejvyšší edicí AOMEI Zálohovače. Obsahuje  všechny funkce a obslužné programy ostatních uživatelů a podporuje  všechny počítače se systémem Windows a servery Windows. Kromě toho  poskytuje zpoplatněné technické neomezené služby  společnostem a  jednotlivcům a podporuje instalaci na neomezený počet počítačů v rámci  jedné společnosti i na více místech. A co víc, můžete získat technickou  podporu s nejvyšší prioritou a doživotní bezplatnou technickou podporu. Nově byl program rozšířen o synchronizaci souborů.
Vloženo 18. 04. 2021   
Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny do AOMEI Backupper Technician Plus 6.5.0  je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1 a Win 10 32 a 64 bit  verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete  instalovat při spuštěném programu, doporučuji zkontrolovat, jestli  program neběží na pozadí, pokud ano tak ho ukončit.
Náhled programu v češtině
Wondershare Recoverit Essential 9.5.5 (x64) - čeština
Obnovujeme data s Recoverit, obnoví vaše smazané, ztracené údaje s vysokou rychlostí obnovy. Obnova dat je jednodušší, rychlejší a spolehlivější než kdy předtím. Jak plynul čas, data, která by mohla být uložena v našich počítačích, se rozrostla, aby mohla mít větší a větší hodnotu, a to buď z ekonomického nebo sentimentálního hlediska. Díky tomu je ukládání dat důležitým aspektem našeho života a použití vhodného programového řešení v případě selhání a odstranění, jako je Recoverit, může být dobrým plánem zálohování.
Moderní programová aplikace
V okamžiku, kdy aplikaci spustíte, vás přivítá moderní prostředí, které připomíná aplikace pro Windows 10 Store. Vše je uspořádáno intuitivním a minimalistickým způsobem, takže budete vždy vědět, co musíte udělat.
Všechny procesy skenování jsou rozděleny do několika kategorií, od typického obnovení náhodně smazaných souborů až po obnovení souborů ztracených v důsledku formátu oddílu nebo selhání.
Nástroj pro obnovu dat, který nabízí podporu pro širokou škálu formátů souborů
Jakmile vyberete kategorii obnovení, budete uvítáni procesem podobným průvodci, který vás krok za krokem provede a nakonec s ním skončí zobrazením výsledků skenování vybraného média.
Máte možnost zvolit, jaké kategorie souborů chcete obnovit, například pouze obrázky, hudbu, běžné soubory MS Office nebo dokonce poštovní soubory specifické pro aplikaci Outlook, jako je OST nebo PST.
Neexistují žádné proměnné týkající se toho, jak dlouho trvá prohledávač souborů, očekávejte možná množství dat, která by mohla být obnovena, nebo obecný výpočetní výkon počítače. Nakonec, jakmile aplikace úspěšně obnoví všechna data, která chcete, můžete je exportovat do zadaného adresáře souborů.
Celkově dobrý softwarový nástroj pro obnovu souborů
Recoverit je dobrý software, pokud jde o obnovení smazaných nebo ztracených položek. Doba odezvy je krátká a rozhraní je uživatelsky přívětivé, což z něj činí dobrý doplněk k digitální knihovně kohokoliv.
Vloženo 23. 03. 2021

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1 a Win 10 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
Prohlížení náhledů programu
Nikon NX Studio 1.0.0, Nikon Picture Control Utility 2 Ver 2.4.7 a Nikon Transfer 2 ver. 2.14.7 - čeština
Nikon uvedl NX Studio, program pro editaci fotek i videa z Nikonů

Společnost Nikon uvedla nový program NX Studio pro majitele fotoaparátů Nikon. Ten dovoluje prohlížení i editaci fotografií a videa. Má být kombinací aplikací ViewNX-i i editoru Capture NX-D.

Nikon měl několik aplikací pro prohlížení a práci s fotografiemi, ViewNX-i a Capture NX-D. Jejich funkce jsou nyní sloučeny do nové aplikace NX Studio, která je bezplatnou pro majitele fotoaparátů Nikon. Dovoluje prohlížení i editaci JPEGů, RAWů a poradí si i s video soubory. Zapracovalo se na designu, který by měl být jednodušší a srozumitelnější. Workflow je rozdělena do tří oblastí, a to import, prohlížení a editace.

Aplikace dovoluje úpravy globální i lokální ve vybrané oblasti, nechybí ani retušovací štětec. Nikon také slibuje rychlejší odezvy než u předchozích aplikací. Fotografie mohou být odeslány na Nikon Image Space nebo YouTube v případě videa. Současně je ukončena podpora starších aplikací ViewNX-i a Capture NX-D, které před pár dny dostaly patrně poslední aktualizace.
Vloženo 07. 03. 2021
Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Naleznete zde aplikaci pro instalaci češtiny pro verzi operačního systému Windows 7, 8, 8.1 a 10 s podporou 64-bit procesorů. Vzhledem k tomu, že společně s programem Nikon NX Studio 1.0.0  se instalují další pomocné programy, instalačka zahrnuje i instalaci češtiny do těchto pomocných prográmků. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu. POZOR instalačka češtiny je navržena tak, aby češtinu nainstalovala do umístění programu od výrobce, proto pokud při instalaci toto umístění neměníte, není třaba provádět jakékoliv změny v cestě pro instalci češtiny, čeština se instaluje do několika souborů v různých místech na disku, proto se držte pokynů instalačního programu.

Wondershare Recoverit Essential 9.5.3.18 (x64) - čeština
Obnovujeme data s Recoverit, obnoví vaše smazané, ztracené údaje s vysokou rychlostí obnovy. Obnova dat je jednodušší, rychlejší a spolehlivější než kdy předtím. Jak plynul čas, data, která by mohla být uložena v našich počítačích, se rozrostla, aby mohla mít větší a větší hodnotu, a to buď z ekonomického nebo sentimentálního hlediska. Díky tomu je ukládání dat důležitým aspektem našeho života a použití vhodného programového řešení v případě selhání a odstranění, jako je Recoverit, může být dobrým plánem zálohování.
Moderní programová aplikace
V okamžiku, kdy aplikaci spustíte, vás přivítá moderní prostředí, které připomíná aplikace pro Windows 10 Store. Vše je uspořádáno intuitivním a minimalistickým způsobem, takže budete vždy vědět, co musíte udělat.
Všechny procesy skenování jsou rozděleny do několika kategorií, od typického obnovení náhodně smazaných souborů až po obnovení souborů ztracených v důsledku formátu oddílu nebo selhání.
Nástroj pro obnovu dat, který nabízí podporu pro širokou škálu formátů souborů
Jakmile vyberete kategorii obnovení, budete uvítáni procesem podobným průvodci, který vás krok za krokem provede a nakonec s ním skončí zobrazením výsledků skenování vybraného média.
Máte možnost zvolit, jaké kategorie souborů chcete obnovit, například pouze obrázky, hudbu, běžné soubory MS Office nebo dokonce poštovní soubory specifické pro aplikaci Outlook, jako je OST nebo PST.
Neexistují žádné proměnné týkající se toho, jak dlouho trvá prohledávač souborů, očekávejte možná množství dat, která by mohla být obnovena, nebo obecný výpočetní výkon počítače. Nakonec, jakmile aplikace úspěšně obnoví všechna data, která chcete, můžete je exportovat do zadaného adresáře souborů.
Celkově dobrý softwarový nástroj pro obnovu souborů
Recoverit je dobrý software, pokud jde o obnovení smazaných nebo ztracených položek. Doba odezvy je krátká a rozhraní je uživatelsky přívětivé, což z něj činí dobrý doplněk k digitální knihovně kohokoliv.
Vloženo 14. 02. 2021

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1 a Win 10 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
Prohlížení náhledů programu
CyberLink PowerDVD Ultra 20.0.2325.62 - čeština

Nejkomplexnější multimediální přehrávač pro domácí kina a počítače
PowerDVD přehrává více než jen DVD a Blu-ray disky. Jedná se o všestranný multimediální přehrávač pro stahování, filmy, videa, zvuk, fotografie, obsah VR 360 °, a dokonce i YouTube nebo Vimeo. Vychutnejte si všechny své oblíbené filmy a prémiová videa v lepší než originální kvalitě ve svém domácím kině s podporou populárních zařízení pro odlévání médií a většiny formátů souborů a kodeků. Pro ty, kteří chtějí být na špičkové zábavě PowerDVD 20 také poskytuje nejvíce pohlcující 360 ° VR zážitek je to možné s novou podporou prostorového zvuku.

Vloženo 25. 12. 2020

                                                                                                

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
      Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8, 8.1 a Win 10 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
 
Instalace:
       Instalaci češtiny provedete přes instalační program CyberLink PowerDVD Ultra 20.0.2325.62 - čeština. Pokud máte program nainstalovaný podle pokynů výrobce, při instalaci češtiny se řiďte a dodržujte pokyny tohoto instalačního programu.
Prohlížení náhledů programu v češtině
Movavi Picverse 1.0.0 (x64) - čeština
Program pro úpravu fotografií Movavi Picverse s umělou inteligencí pro bezchybné výsledky

Movavi Picverse Photo Editor pro PC je určen pro fotografy všech úrovní. Tento stolní software pro úpravu obrázků vám poskytuje inteligentní nástroje, které vám umožní okamžitě upravovat obrázky a dosahovat úžasných výsledků. Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní můžete v programu hned začít pracovat.

Automatické vylepšení AI
Optimalizujte barvy a kontrast na fotografii během několika sekund pomocí technologie umělé inteligence.

Rychlé odstranění pozadí obrázku
Odstranění nebo změna pozadí fotografie v několika jednoduchých krocích.

AI Obnova starých fotografií
Oživte snadno staré fotografie. Skrýt pomačkané čáry, škrábance a skvrny. Snižte šum obrazu při skenování. Přidejte barvu černobílým fotografiím.

Vlastní nastavení ostrosti
Získejte plnou kontrolu nad úrovní podrobností svých fotografií. Zdůrazněte texturu a zbavte se rozmazání. Jen pár sekund s naším softwarem pro úpravu fotografií a vaše fotografie vyskočí.

Přesné odstranění objektu
Odstraňte nežádoucí objekty, aby nic neodvádělo pozornost od zaměření scény. Získejte přirozeně vypadající výsledky bez známek úprav.

Bezvadná retuš fotografií
Bez námahy vyneste na své portréty to nejlepší. Hladká pokožka, tvar těla, bělení zubů a líčení. Výsledný obraz bude mít dokonale vyvážený, realistický vzhled.
Vloženo 21. 12. 2020

Před instalací češtiny si přečtěte upozornění jak instalovat češtinu!!!!
Návod na instalaci češtiny je součástí souboru s instalačkou češtiny. Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1 a Win 10 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.

Věnujte mimořádnou pozornost návodu.
Movavi Video Converter 21.1.0 Premium - čeština
Video Converter Movavi - Multifunkční video, DVD a audio převodník ve více než 170 formátech, včetně videa s vysokým rozlišením. K dispozici jsou hotové předvolby v oblíbených formátech a také možnost ruční konfigurace nastavení. Může ukládat filmy a hudbu do formátů podporovaných jakýmkoli mobilním zařízením: Apple iPod, iPad a iPhone, Sony PSP, Nokia, iriver, BlackBerry, zařízení Android a další. V přítomnosti základní sady nástrojů pro úpravy, která umožňuje střihat, kombinovat, ořezávat, upravovat jas a kontrast, použít logo. Použití technologie NVIDIA CUDA výrazně, až 8-10krát, zrychluje konverzi videa. Podpora vícejádrových procesorů Intel a AMD poskytuje vysokou rychlost kódování a současnou konverzi velkého počtu mediálních souborů.

Vloženo 21. 12. 2020Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1 a Win 10 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
Prohlížení náhledů programu
Movavi Video Converter 21.0.0. Premium (x64) - čeština
Video Converter Movavi - Multifunkční video, DVD a audio převodník ve více než 170 formátech, včetně videa s vysokým rozlišením. K dispozici jsou hotové předvolby v oblíbených formátech a také možnost ruční konfigurace nastavení. Může ukládat filmy a hudbu do formátů podporovaných jakýmkoli mobilním zařízením: Apple iPod, iPad a iPhone, Sony PSP, Nokia, iriver, BlackBerry, zařízení Android a další. V přítomnosti základní sady nástrojů pro úpravy, která umožňuje střihat, kombinovat, ořezávat, upravovat jas a kontrast, použít logo. Použití technologie NVIDIA CUDA výrazně, až 8-10krát, zrychluje konverzi videa. Podpora vícejádrových procesorů Intel a AMD poskytuje vysokou rychlost kódování a současnou konverzi velkého počtu mediálních souborů.

Vloženo 10. 11. 2020Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1 a Win 10 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
Prohlížení náhledů programu
Nikon Capture NX-D Ver.1.6.4 a Picture Control Utility 2 Verze 2.4.7 - čeština

Vloženo 07. 11. 2020  
Capture NX-D je zdarma dostupná softwarová aplikace,                       
která byla vytvořena, aby umožnila uživatelům za pomoci jednoduchých operací provádět plnohodnotné vyvolávání snímků ve formátu RAW. Aplikace umožňuje vysoce kvalitní zpracování snímků pořízených ve formátu RAW – bez ohledu na to, jestli jde o snímky z digitálních jednookých zrcadlovek Nikon, pokročilých fotoaparátů s výměnnými objektivy Nikon 1, kompaktních fotoaparátů COOLPIX¹ nebo z libovolných jiných fotoaparátů s podporou snímků RAW.

Picture Control Utility 2 je aplikace,
která může být nainstalována jako samostatná aplikace pro snadnou obsluhu, se kterou můžete provádět různé akce s fotgrafiemi. Nikon Picture Control je sada přednastavených ovládacích prvků obrázků zajišťující optimální hodnoty jasu, kontrastu a odstínů, atd., umožňuje vyrovnané výsledky. Má k dispozici šest typů Nikon ovládacích prvků obrázků které jsou níže popsané.
Standardní normy zpracování pro vyvážený efekt.
Neutrální minimální zpracování pro přirozený efekt.
Živé obrázky jsou přizpůsobeny pro efekt živého fototisku.
Konverze obrázků na černobílé.
Portrétní - fotografie jsou zpracovány pro zvýšení barvy a struktury lidské kůže. Pro řady D3, D300 serie a D700 je toto je ovládací prvek obrázků.
Krajina - obrázky jsou obohaceny o pocit hloubky, který oživuje širokou škálu krajin. Pro řady D3, D300 serie a D700 je toto je ovládací prvek obrázků.
Fádní - tento ovládací prvek obrázků zachovává širokou škálu tónů, z vrcholů do stínů.

      Vloženo 07. 11. 2020  


Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Naleznete zde aplikaci pro instalaci češtiny pro verzi operačního systému Windows 7, 8, 8.1 a 10 s podporou 64-bit procesorů. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
Nikon ViewNX - i Ver. 1.4.4, Nikon Picture Control Utility 2 Ver 2.4.7 a Nikon Transfer 2 ver. 2.13.7 - čeština
Program Nikon ViewNX - i se dodává jako programové vybavení k fotoaparátům NIKON. Jedná se o náhradu programu ViewNX 2. Verze programu ViewNX 2 již není dostupná na stránkách výrobce.
Nákladově efektivní, all-in-one software, který lze použít k prohlížení, editaci a sdílení jak fotografíí tak i videosekvencí. ViewNX - i nabízí snadné používání a vysoký výkon v jednom kompletním balení. Kromě importu a prohlížení fotografií můžete změnit velikost, oříznout, vylepšit obrázky, nastavit vyvážení bílé a expozici snímků ve formátu RAW, a přístup k dalším často používaným možnostem retušování, jako je nastavení jasu. To také obsahuje možnosti pro editaci filmů, včetně odstranění nežádoucího záběry, a integrovány s "SPACE IMAGE NIKON", pro Nikon sdílení obrázků a skladovací služby.
ViewNX - i je snadný k použití, all-in-one prohlížeč snímků a balíček pro úpravu, který vám umožní získat co nejvíce z vašich fotografií a videa z vašeho oblíbeného fotoaparátu NIKON, lze ho ale použít i u dalších značek fotoaparátů.
Vloženo 07. 11. 2020Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Naleznete zde aplikaci pro instalaci češtiny pro verzi operačního systému Windows 7, 8, 8.1 a 10 s podporou 64-bit procesorů. Vzhledem k tomu, že společně s programem Nikon ViewNX-i  se instalují další pomocné programy, instalačka zahrnuje i instalaci češtiny do těchto pomocných prográmků. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu. POZOR instalačka češtiny je navržena tak, aby češtinu nainstalovala do umístění programu od výrobce, proto pokud při instalaci toto umístění neměníte, není třaba provádět jakékoliv změny v cestě pro instalci češtiny, čeština se instaluje do několika souborů v různých místech na disku, proto se držte pokynů instalačního programu.

Náhled češtiny v programu
ACDSee Photo Studio Ultimate 2021 v14.0 (Build 2451) (x64) - čeština

Prvním kvalitní správce digitálních dat a RAW editorem s vrstvami, ACDSee Photo Studio Ultimate 2019 je odpověď na vaše tvůrčí grafické a fotografické potřeby.
Je známý svou organizační schopností, parametrickým výkonem pro úpravu fotografií a úpravou vrstev založených na výkonu. Tento program obohacený o GPU vás rychleji dostane ven za objektiv. Nyní s novou funkcí rozpoznáváním obličeje, máte ještě více způsobů, jak nedestruktivně zaměřit konkrétní oblasti vašeho obrázku, flexibilní řízení barev, nástroje zvyšující produktivitu DAM a mnoho dalšího, aplikace Photo Studio Ultimate umožňuje snadno posunout hranice a odemknout váš tvůrčí potenciál.

Nově detekce obličeje a rozpoznání tváře, byla přidána i synchronizace s mobilními telefony.

Organizování nikdy nebylo tak osobní. Aplikace ACDSee Photo Studio Ultimate 2021 detekuje obličej a rozpoznává tváře a najde lidi na vašich fotografiích, takže můžete pojmenovat jednotlivce pro rychlé vyhledávání a odělování. ACDSee se okamžitě naučí, která jména se mají dát ke kterému obličeji. Nikdy neztratíte dědu! Ušetřete hodiny nudného ručního vyhledávání. Uchovávejte fotografie rozlišené podle klienta, člena rodiny nebo osoby, která vás zajímá.

Vloženo 25. 10. 2020

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalační program zahrnuje instalaci češtiny pro verzi Win 7, 8, 8.1 a 10 64 bit verzi.
Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu, dále je třeba spustit správce úloh systému Windows a zkontrolovat, jestli neběží proces ACDSee Photo Studio Ultimate, acdID InTouch2.exe a ACDSeeCommanderUltimate14, pokud ano, je třeba tento proces před instalací češtiny ukončit!!! Pokud tak neučiníte, kompletní počeštění neproběhne.  
Prohlížení náhledů programu
ACDSee Photo Studio Professional 2021 v 14.0 (Build 1721) (64) - čeština
Postaven pro profesionály

Lehký, Rychlý, Silný. To jsou jen některé z nespočetných kvalit ACDSee Photo Studio Professional 2020 dodávaný s cílem poskytnout vašemu zpracování obrázků konkurenceschopnou a profesionální výhody. Využijte to nejlepší pro práci s obrázky pomocí rozsáhlého nástroje pro úpravy RAW a digitálních nástrojů pro správu akcí, které jsou navrženy tak, aby zjednodušily zpracování. Toto zavedené řešení nyní umožňuje detekci obličeje a rozpoznávání obličeje, import a export předvoleb a akcí, více možností manipulace s barvami, další nástroje pro úplné organizační zvládnutí vlastností a mnohem více, takže je snadné provádět všechny základní úkoly postupu zpracování fotografií. ACDSee Photo Studio Professional 2019 je nyní k dispozici pouze pro 64bitové operační systémy.

Nově detekce obličeje a rozpoznání tváře

Organizování nikdy nebylo tak osobní. Aplikace ACDSee Photo Studio Professional 2019 detekuje obličej a rozpoznává tváře a najde lidi na vašich fotografiích, takže můžete pojmenovat jednotlivce pro rychlé vyhledávání a odělování. ACDSee se okamžitě naučí, která jména se mají dát ke kterému obličeji. Nikdy neztratíte dědu! Ušetřete hodiny nudného ručního vyhledávání. Uchovávejte fotografie rozlišené podle klienta, člena rodiny nebo osoby, která vás zajímá.
Čeština byla zveřejněna  25. 10. 2020
Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
 Najdete zde instalační program pro instalaci češtiny pro verzi Windows 7, Win 8 a 8.1, Win 10 s podporou 64-bit procesorů, z tohoto důvodu je nutné zvolit správnou verzi pro instalaci. Pokud nainstalujete špatnou verzi češtiny, program nebude fungovat.
 
Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu, i jeho součástí, které běží na pozadí, které je potřeba před instalací češtiny vypnout, proto je třeba spustit správce úloh systému Windows a zkontrolovat jestli neběží tyto procesy acdID InTouch2 nebo a ACDSeeCommanderPro14, pokud ano, je třeba tyto procesy před instalací češtiny ukončit!!! Pokud tak neučiníte, kompletní počeštění neproběhne.
Prohlížení náhledů programu
AOMEI Partition Assistant Pro Edition 8.10 - čeština
Aomei Partition Assistant All Edition  je vysoce efektivní, snadno použitelný a multifunkční program pro správu  oddílů s uživatelsky přívětivými operacemi, které vám pomohou spravovat  oddíly vašich pevných disků. Funguje podobně jako populární aplikace  Partition Magic (software známé ochranné známky společnosti Symantec  Corporation), ale přichází s několika pokročilými nástroji, které mohou  snadno provádět složitější operace s oddíly.

S  jeho pomocí je snadné a spolehlivé změnit velikost a přesunout oddíl,  znovu rozdělit pevný disk, zarovnat oddíl, rychlou migraci OS na SSD,  kopírovat oddíl/disk, opravit systém/oddíl, převést primární na logický  oddíl a naopak, převést disk z MBR na GPT bez inicializace disku a  naopak a vytvořte spouštěcí CD, které by vám mohlo pomoci spustit  program Partition Assistant ve Windows PE v případě, že dojde ke  zhroucení aktuálního operačního systému. Všechny tyto změny oddílu lze  zobrazit před použitím na pevný disk a všechna data jsou zcela chráněna  během všech operací a bez rizika ztráty dat (Doporučujeme však nejprve  zkopírovat a zálohovat důležitá data na externí pevný disk, než začnete  provozovat oddíl). Kromě toho vám nový program Windows To Go Creator  umožňuje vytvořit spouštěcí jednotku USB a umožňuje spouštění systému  Windows 10, 8 nebo 8.1 z této jednotky USB. To vám umožní uložit vaše  přizpůsobené operační systémy Windows 10, 8 nebo 8.1 a použít je na  jakémkoli kompatibilním zařízení.
Vloženo 20. 09. 2020   
Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace  češtiny do AOMEI Partition Assistant Pro Edition 8.6 je optimalizována  jak pro Win 7, Win 8 a 8.1 a Win 10 32 a 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji  budete instalovat při spuštěném programu, doporučuji zkontrolovat,  jestli program neběží na pozadí, pokud ano tak ho ukončit.
Náhled češtiny v programu
Nikon Capture NX-D Ver.1.6.3 a Picture Control Utility 2 Verze 2.4.6 - čeština

Vloženo 15. 09. 2020  
Capture NX-D je zdarma dostupná softwarová aplikace,                       
která byla vytvořena, aby umožnila uživatelům za pomoci jednoduchých operací provádět plnohodnotné vyvolávání snímků ve formátu RAW. Aplikace umožňuje vysoce kvalitní zpracování snímků pořízených ve formátu RAW – bez ohledu na to, jestli jde o snímky z digitálních jednookých zrcadlovek Nikon, pokročilých fotoaparátů s výměnnými objektivy Nikon 1, kompaktních fotoaparátů COOLPIX¹ nebo z libovolných jiných fotoaparátů s podporou snímků RAW.

Picture Control Utility 2 je aplikace,
která může být nainstalována jako samostatná aplikace pro snadnou obsluhu, se kterou můžete provádět různé akce s fotgrafiemi. Nikon Picture Control je sada přednastavených ovládacích prvků obrázků zajišťující optimální hodnoty jasu, kontrastu a odstínů, atd., umožňuje vyrovnané výsledky. Má k dispozici šest typů Nikon ovládacích prvků obrázků které jsou níže popsané.
Standardní normy zpracování pro vyvážený efekt.
Neutrální minimální zpracování pro přirozený efekt.
Živé obrázky jsou přizpůsobeny pro efekt živého fototisku.
Konverze obrázků na černobílé.
Portrétní - fotografie jsou zpracovány pro zvýšení barvy a struktury lidské kůže. Pro řady D3, D300 serie a D700 je toto je ovládací prvek obrázků.
Krajina - obrázky jsou obohaceny o pocit hloubky, který oživuje širokou škálu krajin. Pro řady D3, D300 serie a D700 je toto je ovládací prvek obrázků.
Fádní - tento ovládací prvek obrázků zachovává širokou škálu tónů, z vrcholů do stínů.

      Vloženo 15. 09. 2020  


Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Naleznete zde aplikaci pro instalaci češtiny pro verzi operačního systému Windows 7, 8, 8.1 a 10 s podporou 64-bit procesorů. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
Nikon ViewNX - i Ver. 1.4.3, Nikon Picture Control Utility 2 Ver 2.4.6 a Nikon Transfer 2 ver. 2.13.6 - čeština
Program Nikon ViewNX - i se dodává jako programové vybavení k fotoaparátům NIKON. Jedná se o náhradu programu ViewNX 2. Verze programu ViewNX 2 již není dostupná na stránkách výrobce.
Nákladově efektivní, all-in-one software, který lze použít k prohlížení, editaci a sdílení jak fotografíí tak i videosekvencí. ViewNX - i nabízí snadné používání a vysoký výkon v jednom kompletním balení. Kromě importu a prohlížení fotografií můžete změnit velikost, oříznout, vylepšit obrázky, nastavit vyvážení bílé a expozici snímků ve formátu RAW, a přístup k dalším často používaným možnostem retušování, jako je nastavení jasu. To také obsahuje možnosti pro editaci filmů, včetně odstranění nežádoucího záběry, a integrovány s "SPACE IMAGE NIKON", pro Nikon sdílení obrázků a skladovací služby.
ViewNX - i je snadný k použití, all-in-one prohlížeč snímků a balíček pro úpravu, který vám umožní získat co nejvíce z vašich fotografií a videa z vašeho oblíbeného fotoaparátu NIKON, lze ho ale použít i u dalších značek fotoaparátů.
Vloženo 15. 09. 2020Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Naleznete zde aplikaci pro instalaci češtiny pro verzi operačního systému Windows 7, 8, 8.1 a 10 s podporou 64-bit procesorů. Vzhledem k tomu, že společně s programem Nikon ViewNX-i  se instalují další pomocné programy, instalačka zahrnuje i instalaci češtiny do těchto pomocných prográmků. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu. POZOR instalačka češtiny je navržena tak, aby češtinu nainstalovala do umístění programu od výrobce, proto pokud při instalaci toto umístění neměníte, není třaba provádět jakékoliv změny v cestě pro instalci češtiny, čeština se instaluje do několika souborů v různých místech na disku, proto se držte pokynů instalačního programu.

Náhled češtiny v programu
Wondershare Recoverit Verze 9.0.2 - čeština
Obnovujeme data s Recoverit, obnoví vaše smazané, ztracené údaje s vysokou rychlostí obnovy. Obnova dat je jednodušší, rychlejší a spolehlivější než kdy předtím. Jak plynul čas, data, která by mohla být uložena v našich počítačích, se rozrostla, aby mohla mít větší a větší hodnotu, a to buď z ekonomického nebo sentimentálního hlediska. Díky tomu je ukládání dat důležitým aspektem našeho života a použití vhodného programového řešení v případě selhání a odstranění, jako je Recoverit, může být dobrým plánem zálohování.
Moderní programová aplikace
V okamžiku, kdy aplikaci spustíte, vás přivítá moderní prostředí, které připomíná aplikace pro Windows 10 Store. Vše je uspořádáno intuitivním a minimalistickým způsobem, takže budete vždy vědět, co musíte udělat.
Všechny procesy skenování jsou rozděleny do několika kategorií, od typického obnovení náhodně smazaných souborů až po obnovení souborů ztracených v důsledku formátu oddílu nebo selhání.
Nástroj pro obnovu dat, který nabízí podporu pro širokou škálu formátů souborů
Jakmile vyberete kategorii obnovení, budete uvítáni procesem podobným průvodci, který vás krok za krokem provede a nakonec s ním skončí zobrazením výsledků skenování vybraného média.
Máte možnost zvolit, jaké kategorie souborů chcete obnovit, například pouze obrázky, hudbu, běžné soubory MS Office nebo dokonce poštovní soubory specifické pro aplikaci Outlook, jako je OST nebo PST.
Neexistují žádné proměnné týkající se toho, jak dlouho trvá prohledávač souborů, očekávejte možná množství dat, která by mohla být obnovena, nebo obecný výpočetní výkon počítače. Nakonec, jakmile aplikace úspěšně obnoví všechna data, která chcete, můžete je exportovat do zadaného adresáře souborů.
Celkově dobrý softwarový nástroj pro obnovu souborů
Recoverit je dobrý software, pokud jde o obnovení smazaných nebo ztracených položek. Doba odezvy je krátká a rozhraní je uživatelsky přívětivé, což z něj činí dobrý doplněk k digitální knihovně kohokoliv.
Vloženo 13. 04. 2020

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1 a Win 10 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
Prohlížení náhledů programu
WYSIWYG Web Builder 15.4.1 (May 29, 2020) - čeština
WYSIWYG Web Builder je vizuální webový editor pro vytváření webových stránek. WYSIWYG je akronym anglické věty "What you see is what you get", česky "co vidíš, to dostaneš". Tato zkratka označuje způsob editace dokumentů v počítači, při kterém je verze zobrazená na obrazovce vzhledově totožná s výslednou verzí dokumentu.
Jinými slovy WYSIWYG znamená, že hotové stránky se zobrazí přesně tak jak bylo navrženo.  Můžete si vytvořit webové stránky bez znalostí HTML. Vytváření probíhá jednoduše umisťováním jednotlivých prvků na požadované místo (metoda drag and drop).
To znamená, že jednotlivé prvky se usazují na obrazovku přímo do zvoleného místa a WYSIWYG Web Builder následně sám zajistí vytvoření odpovídajícího zdrojového HTML kódu.
WYSIWYG Web Builder podporuje vkládání bloků textu,  obrázků, tabulek, prvků Java, ActiveX, Flash, Windows Media apod. přímo do vašich internetových stránek. Svou práci si můžete ihned prohlédnout v náhledu. Web Builder vám dá plnou kontrolu nad obsahem a vzhledem vašich webových stránek. Součástí programu je také FTP klient jehož prostřednictvím hotové stránky rovnou publikujete na web.
31. 05. 2020

Podmínky aktivace češtinyPřed instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny WYSIWYG Web Builder 15.2.3 (build date January 17, 2020) (64-bit version) CZ je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1 a Win 10 pro 64 bit verzi. Tuto češtinu je ale možné použít i pro 32 bit verzi s tím, že je nutné změnit umístění pro instalaci češtiny takto: c:\Program Files (x86)\WYSIWYG Web Builder 15, program to umožňuje. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
Prohlížení náhledů programu
ACDSee Photo Editor 11.1 Build 97 (x64) čeština
ACDSee Photo Editor je kvalitní grafický editor pro správu, optimalizaci a úpravu obrázků a digitálních fotografií. Program podporuje práci s téměř padesáti různými grafickými formáty, včetně RAW a je vybaven všemi funkcemi pro základní i pokročilou editaci fotografií. Samozřejmostí je možnost redukce efektu červených očí, úprava barevné vyváženosti fotografií, aplikace grafických efektů atd.
Díky intuitivnímu ovládání a průvodci je editor vhodný i pro méně zkušené uživatele a nechybí ani přehledné zobrazení náhledů editovaných snímků. Samozřejmostí je podpora práce s meta daty, dávkové zpracování snímků, aplikace grafických efektů, ořez fotografií apod.
Čeština byla zveřejněna  03. 05. 2020


Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Najdete zde instalační program pro instalaci češtiny do programu ACDSee Photo Editor 11.1 Build 97 (x64) pro verzi Windows 7, Win 8 a 8.1, Win 10 s podporou 64-bit procesorů, z tohoto důvodu je nutné zvolit správnou verzi pro instalaci. Pokud nainstalujete špatnou verzi češtiny, program nebude fungovat.

Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu, i jeho součástí, které běží na pozadí, které je potřeba před instalací češtiny vypnout, proto je třeba spustit správce úloh systému Windows a zkontrolovat jestli neběží program ACDSee Photo Editor, pokud ano, je třeba tento proces před instalací češtiny ukončit!!! Pokud tak neučiníte, kompletní počeštění neproběhne.
Wondershare Data Recovery 6.6.1.0
Wondershare Data Recovery je výkonný a snadno použitelný program, který dokáže obnovit smazaná, formátovaná, ztracená a nepřístupná data z počítače, jednotky USB, externího pevného disku, mobilního telefonu, digitálního fotoaparátu, iPodu, přehrávače MP3 / MP4 a dalších paměťových médií. .
Wondershare Data Recovery , bezpečný a efektivní program pro obnovu dat Windows, načte ztracená videa, fotografie, hudbu, dokumenty, e-maily atd. z pevného disku vašeho počítače i z jednotek USB, externích pevných disků, mobilních telefonů, digitálních fotoaparátů, iPodů, přehrávačů MP3 / MP4 a dalších paměťových médií.
Vlastnosti:
• 6 jedinečných režimů obnovy.
• Plně obnovit dokumenty, archivy, dopisy, fotografie, video a zvukové soubory.
• Funkce náhledu.
• Snadno použitelný průvodce.
• Smart Recovery - získejte odstraněná a ztracená data pouhým jedním kliknutím.
• Obnova ostraněného souboru - obnovte smazaná data nebo složky s původním názvem.
• Obnovení ztraceného souboru - obnova dat s plným zachováním struktury složek z formátovaných nebo poškozených logických oddílů.
• Obnovení ztraceného oddílu - obnova ztracených oblastí.
• Nezpracované obnovení - hloubková kontrola a obnovení dat, i když je systém souborů poškozen.
• Obnovit obnovení - uložení a import předchozích výsledků kontroly pro nepřetržitou obnovu dat bez opakovaných kontrol.
Přehled:
- 550 a více formátů souborů: fotografie, videa, hudba, dokumenty, e-maily, .zip atd.
- Jakákoli situace při ztrátě dat: Obnoví smazané, formátované nebo jinak nepřístupné soubory.
- Nejen pro pevné disky: Obnova z USB, externích pevných disků, mobilních telefonů, digitálních fotoaparátů, iPod, přehrávačů MP3 / MP4 a dalších.
- 100% bezpečný. Tento program pro obnovu dat systému Windows funguje bez poškození dat.
- Pozastavte a restartujte proces skenování později, až budete mít čas.
- Uložte a importujte předchozí výsledky kontroly, abyste obnovili obnovu bez opětovno kontroly.
- Filtrujte vyhledávání podle názvu souboru, velikosti a data a rychle vyhledejte soubory a ušetřete čas.
- Běžné formáty souborů umožňují prohlížení náhledů, jako jsou BMP, GIF, PNG, JPEG, JPG, TIF, DOC, DOCX, HTM, PDF, PPT, PPTX, RAR, XLS, XLSX, ZIP atd.
- Náhled obrázku pomáhá najít vaše cílové soubory a zkontrolovat kvalitu před obnovením.
- Náhled dokumentů a archivů vám umožňuje předem potvrdit, zda je to ten, který chcete obnovit, nebo ne.
- Načítání data pouze ve 3 jednoduchých krocích, stejně snadno jako 1-2-3. Postupujte podle jasných a stručných pokynů na rozhraní a nevyžaduje se předchozí obnovení.
- Přátelská obnova režimu Průvodce umožňuje začátečníkům obnovit ztracené soubory odpovědí pouze na dvě otázky.
Vloženo 13. 04. 2020

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!

Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1 a Win 10 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
Prohlížení náhledů programu
PanoramaStudio Pro 3.4.4.293 (x64) CZ

Vytváří jedno a více řádkové panoramatické obrázky s úhlem záběru až do plného kulového 360x180 stupňové panoramata. Kompletní řešení pro vytvoření panoramatických obrázků.

 • Automatické zarovnání, překrývání a prolínání obrázků
 • Víceřadý režim automaticky zarovná libovolně uspořádané obrázky
 • Interativní v reálném čase náhled na zarovnané obrázky v 2D a 3D
 • Jasné a jednoduché uživatelské rozhraní, komplexní možnosti zpracování
 • Adaptivní metoda míchání dosahuje bezešvé překrývání i pohybujících se objektů
 • Export vašich panoramata v různých formátech, jako jsou spořiče obrazovky nebo interaktivní 3D panoramata nebo zvětšování obrázků
 • Podporuje virtuální prohlídky a aktivní body v interaktivním panoramatu
 • Tisk panoramata jako plakátu na více stránkách s integrovanou funkcí tisku plakátů

PanoramaStudio Pro nabízí také možnost sešívání libovolného uspořádaní snímků do panoramat. To umožňuje obrovská panoramata, a to i za gigapixelovími limity.

Vloženo 10. 02. 2020
Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8, 8.1 a Win 10,  pro 64 bit verzi.  Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
Náhled češtiny v programu
IncrediMail 2.5. Build 6605344

Výrobce oblíbeného multifunkčního emailového manažeru IncrediMali LTD již uvedl novou verzi IncrediMailu, IncrediMail 2. Tato nová verze bude zahrnovat různé nové vlastnosti a jejich aktualizace. Co zahrnují:

 • úžasné uživatelské rozhraní - má to být co do vzhledu nejlépe vypadající emailový klient.

 • zlepšené vyhledávací schopnosti - bude provádět vyhledávání ve veškeré poště přesně podle vaši představ.

 • zobrazování osobních obrázků - importuje, nebo bude vybírat vaše zobrazované obrázky a obrázky kontaktů.

 • animace a efekty - můžete se těšit ze senzačních animací a efektů při vykonávání vašich každodenních emailových úkolů.

 • nový adresář - byl vytvořen úplně nový a vylepšený adresář. IncrediMail 2,5 umožní snadnější organizaci vašich kontaktů

 • osobní ikony pro vaše kontakty - nyní si budete moci vybrat osobní ikonu pro každý váš kontakt. Vaše nejdůležitější emaily budou vystupovat nad ostatními.

 • a nohem více - speciální složky, barevné osobní složky, zvláštní ikony pro přílohy, náhledy příloh a další možnosti...


 
U této verze by měl být odstraněn problém s funkčností programu pod Windows 10
Vloženo 28. 06. 2018

Podmínky aktivace češtinyV této verzi se částečně změnil název programu na IncrediMail Plus, byl aktualizována o vylepšený filtr nevyžádané pošty, filtr je přejmenován na Filtr nevyžádané pošty Plus. Jsou vylepšeny funkce filtru a kontroly odkazů uvnitř emailových zpráv. Dále byl program doplněn o různé doplňky pro tvorbu dopisů, animovaných pozadí dopisů a animovaných doručitelů, do kterých jednoduše můžete vkládat svoje fotografie, fotografie dětí a fotografe s různými motivy. Pro přidávání těchto efektů do programu slouží Photo Notifier and Photo Animation, který je možno zdarma stahnout z domovské stránky výrobce. http://www.incredimail.com/english/order/incredimail-products.aspx. Dále je prohlubována vazba na propojení se sociálními sítěmi hlavně Facebookem.
Prohlížení náhledů programu
CutOut 2018 professional 6.1.0.1 (x64)
Program pro práci s fotografiemi CutOut - Opravit - Odstranit
Hledáte výkonný, inteligentní a hlavně jednoduchý program na práci fotografiemi, jako jsou fotomontáž, kompozice snímků, bezchybné vyřezávání objektů z fotografií, odstraňování nežádoucích objektů z fotografií, retušování ploch obrázků atd. Pro tyto účely je zde program CutOut od společnosti Franzis.
 
Hlavní předností programu CutOut je přesné vystřihování i těch nejjemnějších detailů a průhledných objektů pouhým kliknutím myši. Dokonce i v případě, že pozadí je složité, CutOut, odstraní objekty, které potřebujete, díky dokonalému rozpoznání vnitřní/vnější hrany podkladu - přesné vystřihování nebylo nikdy jednodušší. Ruční vyřezávání obrázků může být obtížné a trvat několik hodin koncentrace při práci. CutOut pomáhá maximálně snižovat časovou náročnost a pracnost, přitom rychleji dosáhnete profesionálně vypadající výsledky. Další možnost pro výběr objektů je použití funkce klíčování výběrem barvy pozadí a vystřižením vašeho objektu na jednobarevném pozadí s jedním kliknutím myši. Tato metoda se používá ve filmové tvorbě.
CutOut dále nabízí
·         inteligentní nástroje k odstranění nežádoucích objektů nebo retušování plochy vašich obrázků
·         inteligentní guma a chybové štětcem, budete moc vždy najít ten správný nástroj pro retušování                snímků jako profesionál
·         integrovanou funkci měkké zaostření pro vytvoření perfektního portrétu. Funkce měkké zaostření umožňuje snížit ostrost v pozadí a vyrábět krásné portréty s jemným rozostřením pozadím.
Názorné ukázky práce s programem:

Vloženo 02. 03. 2018


Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8, 8.1 a Win 10, jak pro 64 bit verzi.  Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
SmartTrak V2.0801

SmartTrak je určen pro potápěče a napomáhat při ukládání detailních záznamů a analýze potápění , pomáhá potápěčům ukládat data která jsou omezena pouze kapacitou pevného diskuPC

Software Smart Trak doplňuje jak počítače Smart Com, tak Smart Pro. Smart Trak je moderní softwarová aplikace, která umožňuje rychle a snadno zpracovat profily ponorů a potápěčské deníky na laptopu či osobním počítači.

   * Výkonný plně barevný software pro osobní počítače
     Umožňuje potápěčům zaznamenat, analyzovat a vytisknout detailní informace o potápěčských zážitcích.
   * Ukládání údajů každé 4 sekundy
     pro přesnější zhodnocování potápěčských profilů.
   * Snadné hledání zaznamenaných ponorů podle typu ponoru, např. ponory k vrakům, ponory s nitroxem
     - Ukládání fotografií míst ponoru, potápěčských partnerů apod.
     - Software Smart Trak je zdarma dostupný na www.uwatec.com.
     - Označování nejdůležitějších míst na profilu ponoru.
     - Křivka pracovního zatížení a teploty.
     - Zvýrazněná varování.
     - Kompatibilní s Datatrak.


Klikni na obrázek pro náhled
Tyto stránky byly vytvořeny programem Iconmedia WebSite X5 pro 2020.1.12
Návrat na obsah