Informace k češtinám s aktivací - cestiny skutr

Přejít na obsah

Informace k češtinám s aktivací

Češtiny s aktivací
Informace k češtinám s aktivací

Proč některé češtiny za sponzorský příspěvek? Překládání programů je práce jako každá jiná a i tato práce přináší určité náklady a to nepočítám cenu času stráveného u této práce. Pokud byste se rozhodli pro individuální překlad u renomované překladatelské firmy, asi by vás překvapila cena takovéhoto překladu programu. Můžu říct, že u průměrně obsáhlého programu se může cena pohybovat v rozmezí 12.000,- až 20.000,- Kč a to v ceně nejsou zahrnuty grafické úpravy, jako je přizpůsobení formulářů, grafických aplikací jako jsou tlačítka atd. A to nemluvím o programu, který jsem musel zakoupit a k této činnosti legálně používám, jehož cena je 999 euro (cca 25.000,- Kč) Proti tomu je moje cena překladu směšná. V neposlední řadě se výrazně zvedla i cena elektrické energie a uznejte, že bez ní provozovat počítač, na kterém vytvářím češtiny, nelze.

! ! ! PROSÍM POZORNĚ ČTĚTE ! ! !

Vážení uživatelé, pokud chcete aktivační kód k češtině, musíte uvést nejen název programu, ale i do jaké verze to chcete. Se zavedením nových operačních systémů jako je Windows 7, 8, 8.1,10 a 11 dochází k tomu, že existuje několik verzí, počínaje WinXP až po Windows 11 a každá má jiné číslo. Verze programu se může lišit i podle typu procesoru 32 bit. nebo 64 bit. Prosím Vás proto, uvádějte přesné informace o verzi programu, ke kterému má čeština být. Nejsem totiž schopen soustavně a i několikrát, některým uživatelům vysvětlovat co potřebuji za údaje. Značně mě to zdržuje od užitečnější práce.

Upozornění
Vážení uživatelé, vzhledem k tomu, že na těchto stránkách nejsem schopen skladovat všechny češtiny, pokud sháníte češtiny do programů, které jsou zde uvedeny, ale starších verzí a již zde nejsou, stačí mě poslat email s vaším požadavkem a pokud budu konkrétní češtinu mít, tak vám ji po zaslání sponzorského příspěvku zašlu. Nejprve je třeba se dotázat.

Tyto stránky byly vytvořeny programem Iconmedia WebSite X5 pro 2020.1.12
Návrat na obsah