Češtiny s aktivací - cestiny skutr

Přejít na obsah

Češtiny s aktivací

Čestiny s aktivací

 
Proč některé češtiny s aktivačním poplatkem? Překládání programů je práce jako každá jiná a i tato práce přináší určité náklady a to nepočítám cenu času stráveného u této práce. Pokud byste se rozhodli pro individuální překlad u renomované překladatelské firmy, asi by vás překvapila cena takovéhoto překladu programu. Můžu říct, že u průměrně obsáhlého programu se může cena pohybovat v rozmezí 12.000,- až 20.000,- Kč a to v ceně nejsou zahrnuty grafické úpravy, jako je přizpůsobení formulářů, grafických aplikací jako jsou tlačítka atd. A to nemluvím o programu, který jsem musel zakoupit a k této činnosti legálně používám, jehož cena je 999 euro (cca 25.000,- Kč) Proti tomu je moje cena překladu směšná.

! ! ! PROSÍM POZORNĚ ČTĚTE ! ! !

Vážení uživatelé, pokud chcete aktivační kód k češtině, musíte uvést nejen název programu, ale i do jaké verze to chcete. Se zavedením nových operačních systémů jako je Windows 7, 8, 8.1 a 10 dochází k tomu, že existuje několik verzí, počínaje WinXP až po Windows 10 a každá má jiné číslo. Verze programu se může lišit i podle typu procesoru 32 bit. nebo 64 bit. Prosím Vás proto, uvádějte přesné informace o verzi programu, ke kterému má čeština být. Nejsem totiž schopen soustavně a i několikrát, některým uživatelům vysvětlovat co potřebuji za údaje. Značně mě to zdržuje od užitečnější práce.

CyberLink PowerDirector Ultimate 17.0.2314.1, WaveEditor 2.0.0.5620 a Screen Recorder 2 V 2.1.0.4444 CZ

CyberLink PowerDirector je kompletním balíkem pro práci s videem. Své hotové videosoubory můžete ukládat do mnoha formátů včetně podpory rozlišení 4K. Pokud ještě sestříhané video nemáte, nevadí. Aplikace si totiž poradí i se střihem, který můžete obohatit o různé efekty. Filmy můžete vybavit titulky.

CyberLink PowerDirector je unikátní nástroj pro editaci a střih videa s pomocí vylepšené technologie TrueVelocity, umožňující pracovat ve formátu 16:9, podporuje zvukový systém Dolby Digital

Program obsahuje velké množství efektů pro úpravu videa, umožňuje nahrávání z digitálního tak i analogového vstupu. CyberLink PowerDirector poskytuje všechny nástroje a technologie potřebné pro zdokonalení videa nasnímaného kamerou a tvorbu domácích filmů na profesionální úrovni.

Má intuitivní prostředí pro snadnou editaci videa, PIP (picture in picture), možnost tvorby titulků doplněných efekty, oddělené renderování videa a zvukové stopy se zachováním původní kvality, možnost přímého zápisu na DVD, tvorba kapitol filmů a interaktivních menu, a další..

Jako doplněk programu může být i program na úpravu hudebního doprovodu, nebo živého zvukového záznamu WaveEditor EXPRES.

Vloženo 07. 12. 2018
Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro WinXP tak i Vista, Win 7, Win 8 a 8.1 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu. Instalace:
   Instalaci češtiny provedete přes instalační program CyberLink PowerDirector Ultimate 17.0.2314.1, WaveEditor 2.0.0.5620 a Screen Recorder 2 V 2.1.0.4444 CZ. Pokud máte program nainstalovaný podle pokynů výrobce, při instalaci češtiny se řiďte a dodržujte pokyny tohoto instalačního programu. Pokud v programu před instalací překladu u nabídky Edit->Preferences->General označíte položku "Use system default language", měl by pak program po nainstalování překladu a jeho restartu komunikovat v češtině. Pakliže ne, tak označte "User defined" a z roletové nabídky vyberte Czech.
WYSIWYG Web Builder 14.2.2 (December 2, 2018)
WYSIWYG Web Builder je vizuální webový editor pro vytváření webových stránek. WYSIWYG je akronym anglické věty "What you see is what you get", česky "co vidíš, to dostaneš". Tato zkratka označuje způsob editace dokumentů v počítači, při kterém je verze zobrazená na obrazovce vzhledově totožná s výslednou verzí dokumentu.
Jinými slovy WYSIWYG znamená, že hotové stránky se zobrazí přesně tak jak bylo navrženo.  Můžete si vytvořit webové stránky bez znalostí HTML. Vytváření probíhá jednoduše umisťováním jednotlivých prvků na požadované místo (metoda drag and drop).
To znamená, že jednotlivé prvky se usazují na obrazovku přímo do zvoleného místa a WYSIWYG Web Builder následně sám zajistí vytvoření odpovídajícího zdrojového HTML kódu.
WYSIWYG Web Builder podporuje vkládání bloků textu,  obrázků, tabulek, prvků Java, ActiveX, Flash, Windows Media apod. přímo do vašich internetových stránek. Svou práci si můžete ihned prohlédnout v náhledu. Web Builder vám dá plnou kontrolu nad obsahem a vzhledem vašich webových stránek. Součástí programu je také FTP klient jehož prostřednictvím hotové stránky rovnou publikujete na web.
Vloženo 07. 12. 2018

Podmínky aktivace češtiny

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny WYSIWYG Web Builder 14 (May 10 2018) je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1 a Win 10 pro 64 bit verzi a WYSIWYG Web Builder 14.1 (August 20 2018) pro 32 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
Prohlížení náhledů programu
CyberLink Screen Recorder 4.0.0.5898_Deluxe CZ

CyberLink Screen Recorder 4.0.0.5898_Deluxe

Snadné streamování her, nahrávání obrazovky a střih videa.

CyberLink Screen rekordér 4 poskytuje robustní zachytávání obrazovky a video streaming v jedné aplikaci. Už nemusíte hrát do kolečka a tvůrci online obsahu již nemusí přeskakovat do více aplikací nebo služeb pro multitasking videa nebo úpravu snímků na ploše pro publikování na YouTube nebo Facebooku. Screen Recorder spojuje snadno použitelné editační funkce PowerDirector - No.1 Choice for Video Editors - s citlivou, vysoce kvalitní technologií odlévání a snímání obrazovky, což je vše v jednom řešení pro nahrávání nebo streamování hry, vlogování nebo sdílení obsahu obrazovky s publikem online.

Vloženo 27. 11. 2018

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro WinXP tak i Vista, Win 7, Win 8 a 8.1 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu. Instalace:
   Instalaci češtiny provedete přes instalační program CyberLink PowerDirector Ultimate 17.0.2029.0, WaveEditor 2.0.0.5620 a Screen  Recorder 2 V 2.1.0.4444. Tento prográmek obsahuje dvě samostatné češtiny a dává možnost si zvolit, kterou češtinu chcete instalovat. Vybrat si můžete instalaci češtiny do samotného programu, anebo češtinu do WaveEditoru, v případě že WaveEditor nemáte nainstalovaný, tuto češtinu neinstalujte. V případě že dodatečně WaveEditor nainstalujete, můžete instalaci češtiny do něho provést samostatně. Pokud máte program nainstalovaný podle pokynů výrobce, při instalaci češtiny se řiďte a dodržujte pokyny tohoto instalačního programu. Pokud v programu před instalací překladu u nabídky Edit->Preferences->General označíte položku "Use system default language", měl by pak program po nainstalování překladu a jeho restartu komunikovat v češtině. Pakliže ne, tak označte "User defined" a z roletové nabídky vyberte Czech.
Nikon ViewNX - i Ver. 1.3.1, Nikon Picture Control Utility 2 Ver 2.4.1 a Nikon Transfer 2 ver. 2.13.1 CZ
Program Nikon ViewNX - i se dodává jako programové vybavení k fotoaparátům NIKON. Jedná se o náhradu programu ViewNX 2. Verze programu ViewNX 2 již není dostupná na stránkách výrobce.
Nákladově efektivní, all-in-one software, který lze použít k prohlížení, editaci a sdílení jak fotografíí tak i videosekvencí. ViewNX - i nabízí snadné používání a vysoký výkon v jednom kompletním balení. Kromě importu a prohlížení fotografií můžete změnit velikost, oříznout, vylepšit obrázky, nastavit vyvážení bílé a expozici snímků ve formátu RAW, a přístup k dalším často používaným možnostem retušování, jako je nastavení jasu. To také obsahuje možnosti pro editaci filmů, včetně odstranění nežádoucího záběry, a integrovány s "SPACE IMAGE NIKON", pro Nikon sdílení obrázků a skladovací služby.
ViewNX - i je snadný k použití, all-in-one prohlížeč snímků a balíček pro úpravu, který vám umožní získat co nejvíce z vašich fotografií a videa z vašeho oblíbeného fotoaparátu NIKON, lze ho ale použít i u dalších značek fotoaparátů.
Vloženo 27. 11. 2018


             a Nikon Transfer 2 ver. 2.13.1 CZ

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Naleznete zde aplikaci pro instalaci češtiny pro verzi operačního systému Windows 7, 8, 8.1 a 10 s podporou 64-bit procesorů. Vzhledem k tomu, že společně s programem Nikon ViewNX-i  se instalují další pomocné programy, instalačka zahrnuje i instalaci češtiny do těchto pomocných prográmků. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu. POZOR instalačka češtiny je navržena tak, aby češtinu nainstalovala do umístění programu od výrobce, proto pokud při instalaci toto umístění neměníte, není třaba provádět jakékoliv změny v cestě pro instalci češtiny, čeština se instaluje do několika souborů v různých místech na disku, proto se držte pokynů instalačního programu.

Náhled češtiny v programu
Nikon Capture NX-D 1.5.1 a Nikon Picture Control Utility 2 Ver 2.4.1

Vloženo 27. 11. 2018
Capture NX-D je zdarma dostupná softwarová aplikace,                      
která byla vytvořena, aby umožnila uživatelům za pomoci jednoduchých operací provádět plnohodnotné vyvolávání snímků ve formátu RAW. Aplikace umožňuje vysoce kvalitní zpracování snímků pořízených ve formátu RAW – bez ohledu na to, jestli jde o snímky z digitálních jednookých zrcadlovek Nikon, pokročilých fotoaparátů s výměnnými objektivy Nikon 1, kompaktních fotoaparátů COOLPIX¹ nebo z libovolných jiných fotoaparátů s podporou snímků RAW.

Picture Control Utility 2 je aplikace,
která může být nainstalována jako samostatná aplikace pro snadnou obsluhu, se kterou můžete provádět různé akce s fotgrafiemi. Nikon Picture Control je sada přednastavených ovládacích prvků obrázků zajišťující optimální hodnoty jasu, kontrastu a odstínů, atd., umožňuje vyrovnané výsledky. Má k dispozici šest typů Nikon ovládacích prvků obrázků které jsou níže popsané.
Standardní normy zpracování pro vyvážený efekt.
Neutrální minimální zpracování pro přirozený efekt.
Živé obrázky jsou přizpůsobeny pro efekt živého fototisku.
Konverze obrázků na černobílé.
Portrétní - fotografie jsou zpracovány pro zvýšení barvy a struktury lidské kůže. Pro řady D3, D300 serie a D700 je toto je ovládací prvek obrázků.
Krajina - obrázky jsou obohaceny o pocit hloubky, který oživuje širokou škálu krajin. Pro řady D3, D300 serie a D700 je toto je ovládací prvek obrázků.
Fádní - tento ovládací prvek obrázků zachovává širokou škálu tónů, z vrcholů do stínů.

                      Vloženo 27. 11. 2018
Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Naleznete zde aplikaci pro instalaci češtiny pro verzi operačního systému Windows 7, 8, 8.1 a 10 s podporou 64-bit procesorů. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
CyberLink PowerDirector Ultimate 17.0.2217.0, WaveEditor 2.0.0.5620 a Screen Recorder 2 V 2.1.0.4444 čeština

CyberLink PowerDirector je kompletním balíkem pro práci s videem. Své hotové videosoubory můžete ukládat do mnoha formátů včetně podpory rozlišení 4K. Pokud ještě sestříhané video nemáte, nevadí. Aplikace si totiž poradí i se střihem, který můžete obohatit o různé efekty. Filmy můžete vybavit titulky.

CyberLink PowerDirector je unikátní nástroj pro editaci a střih videa s pomocí vylepšené technologie TrueVelocity, umožňující pracovat ve formátu 16:9, podporuje zvukový systém Dolby Digital

Program obsahuje velké množství efektů pro úpravu videa, umožňuje nahrávání z digitálního tak i analogového vstupu. CyberLink PowerDirector poskytuje všechny nástroje a technologie potřebné pro zdokonalení videa nasnímaného kamerou a tvorbu domácích filmů na profesionální úrovni.

Má intuitivní prostředí pro snadnou editaci videa, PIP (picture in picture), možnost tvorby titulků doplněných efekty, oddělené renderování videa a zvukové stopy se zachováním původní kvality, možnost přímého zápisu na DVD, tvorba kapitol filmů a interaktivních menu, a další..

Jako doplněk programu může být i program na úpravu hudebního doprovodu, nebo živého zvukového záznamu WaveEditor EXPRES.

Vloženo 03. 11. 2018

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro WinXP tak i Vista, Win 7, Win 8 a 8.1 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu. Instalace:
   Instalaci češtiny provedete přes instalační program CyberLink PowerDirector Ultimate 17.0.2029.0, WaveEditor 2.0.0.5620 a Screen  Recorder 2 V 2.1.0.4444. Tento prográmek obsahuje dvě samostatné češtiny a dává možnost si zvolit, kterou češtinu chcete instalovat. Vybrat si můžete instalaci češtiny do samotného programu, anebo češtinu do WaveEditoru, v případě že WaveEditor nemáte nainstalovaný, tuto češtinu neinstalujte. V případě že dodatečně WaveEditor nainstalujete, můžete instalaci češtiny do něho provést samostatně. Pokud máte program nainstalovaný podle pokynů výrobce, při instalaci češtiny se řiďte a dodržujte pokyny tohoto instalačního programu. Pokud v programu před instalací překladu u nabídky Edit->Preferences->General označíte položku "Use system default language", měl by pak program po nainstalování překladu a jeho restartu komunikovat v češtině. Pakliže ne, tak označte "User defined" a z roletové nabídky vyberte Czech.
ACDSee Video Studio 3.0.0.219 (x64) CZ
S ACDSee Video Studio 3 importujte své vlastní záběry, pracujte s existujícími médii nebo vygenerujte vlastní. Nahrajte svou webovou kameru, mikrofon nebo obrazovku a přidejte ji do projektu.
Můžete uspořádat, upravovat, rozdělovat, upravovat a sloučit zvukové a obrazové záznamy, stejně jako statické obrázky. Přidejte titulky, filtry, zvukové efekty a přechody, vodoznak a vytvořte vlastní výběry, abyste získali dokonalý zážitek ze sledování. Zvolte parametry pro výstupní soubor, dokončete a vykreslete v různých formátech a velikostech, včetně 4K. Poté bezprostředně sdílejte své dílo na sociálních médiích přímo v aplikaci.

Úpravy videa a nahrávání obrazovky pomocí jednoduchých funkcí

S jednoduchým, snadno ovladatelným rozhraním, výkonným 64bitovým výkonem a vysokým rozlišením, ACDSee Video Studio 3 poskytuje editaci videa založenou na hodnotách bez křivky učení. Nyní s vyšší kvalitou záznamu na obrazovce, podporou statických snímků, 3x rychlejšími úlohami při nahrávání, 4K vykreslováním, řadou kreativních filtrů, zvukovými efekty, flexibilními skladbami, které můžete vrstvit a spojovat a mnohem více, ACDSee Video Studio 3 je všestranný obsah vytvoření v jednom štíhlém balíčku.
Čeština byla zveřejněna  18. 10. 2018
Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Najdete zde instalační program pro instalaci češtiny pro verzi Windows 7, Win 8 a 8.1, Win 10 s podporou 64-bit procesorů, z tohoto důvodu je nutné zvolit správnou verzi pro instalaci. Pokud nainstalujete špatnou verzi češtiny, program nebude fungovat.
Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu, i jeho součástí, které běží na pozadí, které je potřeba před instalací češtiny vypnout, proto je třeba spustit správce úloh systému Windows a zkontrolovat jestli neběží tento proces acdID InTouch2, pokud ano, je třeba tento proces před instalací češtiny ukončit!!! Pokud tak neučiníte, kompletní počeštění neproběhne.
ACDSee Photo Studio Professional 2019 v12.0 Build 1132 (x64)
Postaven pro profesionály

Lehký, Rychlý, Silný. To jsou jen některé z nespočetných kvalit ACDSee Photo Studio Professional 2019 dodávaný s cílem poskytnout vašemu zpracování obrázků konkurenceschopnou a profesionální výhody. Využijte to nejlepší pro práci s obrázky pomocí rozsáhlého nástroje pro úpravy RAW a digitálních nástrojů pro správu akcí, které jsou navrženy tak, aby zjednodušily zpracování. Toto zavedené řešení nyní umožňuje detekci obličeje a rozpoznávání obličeje, import a export předvoleb a akcí, více možností manipulace s barvami, další nástroje pro úplné organizační zvládnutí vlastností a mnohem více, takže je snadné provádět všechny základní úkoly postupu zpracování fotografií. ACDSee Photo Studio Professional 2019 je nyní k dispozici pouze pro 64bitové operační systémy.

Nově detekce obličeje a rozpoznání tváře

Organizování nikdy nebylo tak osobní. Aplikace ACDSee Photo Studio Professional 2019 detekuje obličej a rozpoznává tváře a najde lidi na vašich fotografiích, takže můžete pojmenovat jednotlivce pro rychlé vyhledávání a odělování. ACDSee se okamžitě naučí, která jména se mají dát ke kterému obličeji. Nikdy neztratíte dědu! Ušetřete hodiny nudného ručního vyhledávání. Uchovávejte fotografie rozlišené podle klienta, člena rodiny nebo osoby, která vás zajímá.
Čeština byla zveřejněna  18. 10. 2018

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
 Najdete zde instalační program pro instalaci češtiny pro verzi Windows 7, Win 8 a 8.1, Win 10 s podporou 64-bit procesorů, z tohoto důvodu je nutné zvolit správnou verzi pro instalaci. Pokud nainstalujete špatnou verzi češtiny, program nebude fungovat.
 
Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu, i jeho součástí, které běží na pozadí, které je potřeba před instalací češtiny vypnout, proto je třeba spustit správce úloh systému Windows a zkontrolovat jestli neběží tyto procesy acdID InTouch2 nebo a ACDSeeCommanderPro12, pokud ano, je třeba tyto procesy před instalací češtiny ukončit!!! Pokud tak neučiníte, kompletní počeštění neproběhne.
ACDSee Photo Studio Ultimate 2019 v 12.0 Build 1593 (x64)

Prvním kvalitní správce digitálních dat a RAW editorem s vrstvami, ACDSee Photo Studio Ultimate 2019 je odpověď na vaše tvůrčí grafické a fotografické potřeby.
Je známý svou organizační schopností, parametrickým výkonem pro úpravu fotografií a úpravou vrstev založených na výkonu. Tento program obohacený o GPU vás rychleji dostane ven za objektiv. Nyní s novou funkcí rozpoznáváním obličeje, máte ještě více způsobů, jak nedestruktivně zaměřit konkrétní oblasti vašeho obrázku, flexibilní řízení barev, nástroje zvyšující produktivitu DAM a mnoho dalšího, aplikace Photo Studio Ultimate umožňuje snadno posunout hranice a odemknout váš tvůrčí potenciál.

Nově detekce obličeje a rozpoznání tváře

Organizování nikdy nebylo tak osobní. Aplikace ACDSee Photo Studio Ultimate 2019 detekuje obličej a rozpoznává tváře a najde lidi na vašich fotografiích, takže můžete pojmenovat jednotlivce pro rychlé vyhledávání a odělování. ACDSee se okamžitě naučí, která jména se mají dát ke kterému obličeji. Nikdy neztratíte dědu! Ušetřete hodiny nudného ručního vyhledávání. Uchovávejte fotografie rozlišené podle klienta, člena rodiny nebo osoby, která vás zajímá.

Vloženo 12. 10. 2018
Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalační program zahrnuje instalaci češtiny pro verzi Win 7, 8, 8.1 a 10 64 bit verzi.
Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu, dále je třeba spustit správce úloh systému Windows a zkontrolovat, jestli neběží proces ACDSee Photo Studio Ultimate, acdID InTouch2.exe a ACDSeeCommanderUltimate12, pokud ano, je třeba tento proces před instalací češtiny ukončit!!! Pokud tak neučiníte, kompletní počeštění neproběhne.  
WYSIWYG Web Builder 14.2 (Oct 2 2018)
WYSIWYG Web Builder je vizuální webový editor pro vytváření webových stránek. WYSIWYG je akronym anglické věty "What you see is what you get", česky "co vidíš, to dostaneš". Tato zkratka označuje způsob editace dokumentů v počítači, při kterém je verze zobrazená na obrazovce vzhledově totožná s výslednou verzí dokumentu.
Jinými slovy WYSIWYG znamená, že hotové stránky se zobrazí přesně tak jak bylo navrženo.  Můžete si vytvořit webové stránky bez znalostí HTML. Vytváření probíhá jednoduše umisťováním jednotlivých prvků na požadované místo (metoda drag and drop).
To znamená, že jednotlivé prvky se usazují na obrazovku přímo do zvoleného místa a WYSIWYG Web Builder následně sám zajistí vytvoření odpovídajícího zdrojového HTML kódu.
WYSIWYG Web Builder podporuje vkládání bloků textu,  obrázků, tabulek, prvků Java, ActiveX, Flash, Windows Media apod. přímo do vašich internetových stránek. Svou práci si můžete ihned prohlédnout v náhledu. Web Builder vám dá plnou kontrolu nad obsahem a vzhledem vašich webových stránek. Součástí programu je také FTP klient jehož prostřednictvím hotové stránky rovnou publikujete na web.
Vloženo 12. 10. 2018

Podmínky aktivace češtiny


WYSIWYG Web Builder 14.2 (Oct 2 2018)Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny WYSIWYG Web Builder 14 (May 10 2018) je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1 a Win 10 pro 64 bit verzi a WYSIWYG Web Builder 14.1 (August 20 2018) pro 32 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
Prohlížení náhledů programu
CyberLink PowerDirector Ultimate 17.0.2029.0 a WaveEditor EXPRES 2.00.5620 čeština

CyberLink PowerDirector je kompletním balíkem pro práci s videem. Své hotové videosoubory můžete ukládat do mnoha formátů včetně podpory rozlišení 4K. Pokud ještě sestříhané video nemáte, nevadí. Aplikace si totiž poradí i se střihem, který můžete obohatit o různé efekty. Filmy můžete vybavit titulky.

CyberLink PowerDirector je unikátní nástroj pro editaci a střih videa s pomocí vylepšené technologie TrueVelocity, umožňující pracovat ve formátu 16:9, podporuje zvukový systém Dolby Digital

Program obsahuje velké množství efektů pro úpravu videa, umožňuje nahrávání z digitálního tak i analogového vstupu. CyberLink PowerDirector poskytuje všechny nástroje a technologie potřebné pro zdokonalení videa nasnímaného kamerou a tvorbu domácích filmů na profesionální úrovni.

Má intuitivní prostředí pro snadnou editaci videa, PIP (picture in picture), možnost tvorby titulků doplněných efekty, oddělené renderování videa a zvukové stopy se zachováním původní kvality, možnost přímého zápisu na DVD, tvorba kapitol filmů a interaktivních menu, a další..

Jako doplněk programu může být i program na úpravu hudebního doprovodu, nebo živého zvukového záznamu WaveEditor EXPRES.

Vloženo 01. 10. 2018

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro WinXP tak i Vista, Win 7, Win 8 a 8.1 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu. Instalace:
   Instalaci češtiny provedete přes instalační program CyberLink PowerDirector Ultimate 17.0.2029.0 a WaveEditor EXPRES 2.00.5620 čeština. Tento prográmek obsahuje dvě samostatné češtiny a dává možnost si zvolit, kterou češtinu chcete instalovat. Vybrat si můžete instalaci češtiny do samotného programu, anebo češtinu do WaveEditoru, v případě že WaveEditor nemáte nainstalovaný, tuto češtinu neinstalujte. V případě že dodatečně WaveEditor nainstalujete, můžete instalaci češtiny do něho provést samostatně. Pokud máte program nainstalovaný podle pokynů výrobce, při instalaci češtiny se řiďte a dodržujte pokyny tohoto instalačního programu. Pokud v programu před instalací překladu u nabídky Edit->Preferences->General označíte položku "Use system default language", měl by pak program po nainstalování překladu a jeho restartu komunikovat v češtině. Pakliže ne, tak označte "User defined" a z roletové nabídky vyberte Czech.
Wondershare Filmora 8.7.5 (x64)

Video Editor Wondershare Filmora, je program pro tvorbu videí, který vám umožní zapůsobit na každého. Jedná se o nejjednodušší program, který můžete použít pro střih domácího videa se speciálními funkcemi pro úpravy. Tento program je vpodstatě novou verzí k programu Wondershare Video Editor. Program umožňuje bezproblémově spojovatvideoklipy, hudbu a text, používat efekty a získat profesionálně vypadající domácí film během několika minut.
Co program umí?    

 • Navazování úžasných filmů s jakýmikoliv formáty videí, zvuků a fotografií

 • Přizpůsobit domácí video s přechody, obraz-v-obraze, filtry, a další

 • Upravit video / zvuk / fotografie s klasickými funkcemi, jako je lemování, střih a oříznutí

 • Inteligentní detekce scény inteligentně rozděluje video do segmentů

 • Možnost podělit se o své filmy kdekoli: TV, YouTube, Facebook, iPhone a další

 • Rychlý střih

 • Akce video kamery

Proč si vybrat Wondershare Filmora

Wondershare Filmora je zábavný, snadno použitelný program pro střih videa a je navržen tak, aby i začátečníci zvládli domácí filmovou magii za pár minut. Funguje skvěle s videem, snímky jakéhokoliv typu z digitálního fotoaparátu, videokamery, mobilního zařízení, atd. Toto zvládá se všemi hlavními standardy a HD video formáty. Nebo, chcete-li, umožňuje i záznam a editaci videa přímo z vašeho počítače s webovou kamerou. V programu je obsaženo mnoho speciálních editačních funkcí, jako přeskočit, vyjmout a rozostření mozaiky, stejně jako standardních nástrojů pro úpravy, včetně oříznutí, střih a otočení. To, v kombinaci s 300 + dynamické vizuálními, zvukovými a textovými efekty, které jsou k dispozici ke stažení. Vytvoříte vaše domácí video s novou úrovní požitku snadněji než kdy jindy!

Vloženo 01. 10. 2018

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1 a Win 10 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
Nikon ViewNX - i Ver. 1.3.0, Nikon Picture Control Utility 2 Ver 2.4.0 a Nikon Transfer 2 ver. 2.13.0
Program Nikon ViewNX - i se dodává jako programové vybavení k fotoaparátům NIKON. Jedná se o náhradu programu ViewNX 2. Verze programu ViewNX 2 již není dostupná na stránkách výrobce.
Nákladově efektivní, all-in-one software, který lze použít k prohlížení, editaci a sdílení jak fotografíí tak i videosekvencí. ViewNX - i nabízí snadné používání a vysoký výkon v jednom kompletním balení. Kromě importu a prohlížení fotografií můžete změnit velikost, oříznout, vylepšit obrázky, nastavit vyvážení bílé a expozici snímků ve formátu RAW, a přístup k dalším často používaným možnostem retušování, jako je nastavení jasu. To také obsahuje možnosti pro editaci filmů, včetně odstranění nežádoucího záběry, a integrovány s "SPACE IMAGE NIKON", pro Nikon sdílení obrázků a skladovací služby.
ViewNX - i je snadný k použití, all-in-one prohlížeč snímků a balíček pro úpravu, který vám umožní získat co nejvíce z vašich fotografií a videa z vašeho oblíbeného fotoaparátu NIKON, lze ho ale použít i u dalších značek fotoaparátů.
Vloženo 27. 09. 2018Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Naleznete zde aplikaci pro instalaci češtiny pro verzi operačního systému Windows 7, 8, 8.1 a 10 s podporou 64-bit procesorů. Vzhledem k tomu, že společně s programem Nikon ViewNX-i  se instalují další pomocné programy, instalačka zahrnuje i instalaci češtiny do těchto pomocných prográmků. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu. POZOR instalačka češtiny je navržena tak, aby češtinu nainstalovala do umístění programu od výrobce, proto pokud při instalaci toto umístění neměníte, není třaba provádět jakékoliv změny v cestě pro instalci češtiny, čeština se instaluje do několika souborů v různých místech na disku, proto se držte pokynů instalačního programu.

Náhled češtiny v programu
Nikon Capture NX-D 1.5.0 a Nikon Picture Control Utility 2 Ver 2.3.1 čeština

Vloženo 27. 09. 2018
Capture NX-D je zdarma dostupná softwarová aplikace,                      
která byla vytvořena, aby umožnila uživatelům za pomoci jednoduchých operací provádět plnohodnotné vyvolávání snímků ve formátu RAW. Aplikace umožňuje vysoce kvalitní zpracování snímků pořízených ve formátu RAW – bez ohledu na to, jestli jde o snímky z digitálních jednookých zrcadlovek Nikon, pokročilých fotoaparátů s výměnnými objektivy Nikon 1, kompaktních fotoaparátů COOLPIX¹ nebo z libovolných jiných fotoaparátů s podporou snímků RAW.

Picture Control Utility 2 je aplikace,
která může být nainstalována jako samostatná aplikace pro snadnou obsluhu, se kterou můžete provádět různé akce s fotgrafiemi. Nikon Picture Control je sada přednastavených ovládacích prvků obrázků zajišťující optimální hodnoty jasu, kontrastu a odstínů, atd., umožňuje vyrovnané výsledky. Má k dispozici šest typů Nikon ovládacích prvků obrázků které jsou níže popsané.
Standardní normy zpracování pro vyvážený efekt.
Neutrální minimální zpracování pro přirozený efekt.
Živé obrázky jsou přizpůsobeny pro efekt živého fototisku.
Konverze obrázků na černobílé.
Portrétní - fotografie jsou zpracovány pro zvýšení barvy a struktury lidské kůže. Pro řady D3, D300 serie a D700 je toto je ovládací prvek obrázků.
Krajina - obrázky jsou obohaceny o pocit hloubky, který oživuje širokou škálu krajin. Pro řady D3, D300 serie a D700 je toto je ovládací prvek obrázků.
Fádní - tento ovládací prvek obrázků zachovává širokou škálu tónů, z vrcholů do stínů.

                      Vloženo 27. 09. 2018
Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Naleznete zde aplikaci pro instalaci češtiny pro verzi operačního systému Windows 7, 8, 8.1 a 10 s podporou 64-bit procesorů. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
WYSIWYG Web Builder 14 (May 10 2018) (64-bit) a WYSIWYG Web Builder 14.1 (August 20 2018)
WYSIWYG Web Builder je vizuální webový editor pro vytváření webových stránek. WYSIWYG je akronym anglické věty "What you see is what you get", česky "co vidíš, to dostaneš". Tato zkratka označuje způsob editace dokumentů v počítači, při kterém je verze zobrazená na obrazovce vzhledově totožná s výslednou verzí dokumentu.
Jinými slovy WYSIWYG znamená, že hotové stránky se zobrazí přesně tak jak bylo navrženo.  Můžete si vytvořit webové stránky bez znalostí HTML. Vytváření probíhá jednoduše umisťováním jednotlivých prvků na požadované místo (metoda drag and drop).
To znamená, že jednotlivé prvky se usazují na obrazovku přímo do zvoleného místa a WYSIWYG Web Builder následně sám zajistí vytvoření odpovídajícího zdrojového HTML kódu.
WYSIWYG Web Builder podporuje vkládání bloků textu,  obrázků, tabulek, prvků Java, ActiveX, Flash, Windows Media apod. přímo do vašich internetových stránek. Svou práci si můžete ihned prohlédnout v náhledu. Web Builder vám dá plnou kontrolu nad obsahem a vzhledem vašich webových stránek. Součástí programu je také FTP klient jehož prostřednictvím hotové stránky rovnou publikujete na web.
Vloženo 25. 08. 2018

Podmínky aktivace češtiny

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny WYSIWYG Web Builder 14 (May 10 2018) je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1 a Win 10 pro 64 bit verzi a WYSIWYG Web Builder 14.1 (August 20 2018) pro 32 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
Prohlížení náhledů programu
PanoramaStudio 3 Pro Version 3.2.0 (64bit)

Vytváří jedno a více řádkové panoramatické obrázky s úhlem záběru až do plného kulového 360x180 stupňové panoramata. Kompletní řešení pro vytvoření panoramatických obrázků.

 • Automatické zarovnání, překrývání a prolínání obrázků
 • Víceřadý režim automaticky zarovná libovolně uspořádané obrázky
 • Interativní v reálném čase náhled na zarovnané obrázky v 2D a 3D
 • Jasné a jednoduché uživatelské rozhraní, komplexní možnosti zpracování
 • Adaptivní metoda míchání dosahuje bezešvé překrývání i pohybujících se objektů
 • Export vašich panoramata v různých formátech, jako jsou spořiče obrazovky nebo interaktivní 3D panoramata nebo zvětšování obrázků
 • Podporuje virtuální prohlídky a aktivní body v interaktivním panoramatu
 • Tisk panoramata jako plakátu na více stránkách s integrovanou funkcí tisku plakátů

PanoramaStudio Pro nabízí také možnost sešívání libovolného uspořádaní snímků do panoramat. To umožňuje obrovská panoramata, a to i za gigapixelovími limity.

Vloženo 16. 08. 2018
Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8, 8.1 a Win 10, jak pro 32 bit, tak i 64 bit verzi.  Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
Náhled češtiny v programu
Wondershare Filmora 8.7.0.2(x64)

Video Editor Wondershare Filmora, je program pro tvorbu videí, který vám umožní zapůsobit na každého. Jedná se o nejjednodušší program, který můžete použít pro střih domácího videa se speciálními funkcemi pro úpravy. Tento program je vpodstatě novou verzí k programu Wondershare Video Editor. Program umožňuje bezproblémově spojovatvideoklipy, hudbu a text, používat efekty a získat profesionálně vypadající domácí film během několika minut.
Co program umí?    

 • Navazování úžasných filmů s jakýmikoliv formáty videí, zvuků a fotografií

 • Přizpůsobit domácí video s přechody, obraz-v-obraze, filtry, a další

 • Upravit video / zvuk / fotografie s klasickými funkcemi, jako je lemování, střih a oříznutí

 • Inteligentní detekce scény inteligentně rozděluje video do segmentů

 • Možnost podělit se o své filmy kdekoli: TV, YouTube, Facebook, iPhone a další

 • Rychlý střih

 • Akce video kamery

Proč si vybrat Wondershare Filmora

Wondershare Filmora je zábavný, snadno použitelný program pro střih videa a je navržen tak, aby i začátečníci zvládli domácí filmovou magii za pár minut. Funguje skvěle s videem, snímky jakéhokoliv typu z digitálního fotoaparátu, videokamery, mobilního zařízení, atd. Toto zvládá se všemi hlavními standardy a HD video formáty. Nebo, chcete-li, umožňuje i záznam a editaci videa přímo z vašeho počítače s webovou kamerou. V programu je obsaženo mnoho speciálních editačních funkcí, jako přeskočit, vyjmout a rozostření mozaiky, stejně jako standardních nástrojů pro úpravy, včetně oříznutí, střih a otočení. To, v kombinaci s 300 + dynamické vizuálními, zvukovými a textovými efekty, které jsou k dispozici ke stažení. Vytvoříte vaše domácí video s novou úrovní požitku snadněji než kdy jindy!

Vloženo 31. 07. 2018

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1 a Win 10 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
WYSIWYG Web Builder 14 (May 10 2018) (64-bit) a WYSIWYG Web Builder 14.1 (Jul 20 2018)
WYSIWYG Web Builder je vizuální webový editor pro vytváření webových stránek. WYSIWYG je akronym anglické věty "What you see is what you get", česky "co vidíš, to dostaneš". Tato zkratka označuje způsob editace dokumentů v počítači, při kterém je verze zobrazená na obrazovce vzhledově totožná s výslednou verzí dokumentu.
Jinými slovy WYSIWYG znamená, že hotové stránky se zobrazí přesně tak jak bylo navrženo.  Můžete si vytvořit webové stránky bez znalostí HTML. Vytváření probíhá jednoduše umisťováním jednotlivých prvků na požadované místo (metoda drag and drop).
To znamená, že jednotlivé prvky se usazují na obrazovku přímo do zvoleného místa a WYSIWYG Web Builder následně sám zajistí vytvoření odpovídajícího zdrojového HTML kódu.
WYSIWYG Web Builder podporuje vkládání bloků textu,  obrázků, tabulek, prvků Java, ActiveX, Flash, Windows Media apod. přímo do vašich internetových stránek. Svou práci si můžete ihned prohlédnout v náhledu. Web Builder vám dá plnou kontrolu nad obsahem a vzhledem vašich webových stránek. Součástí programu je také FTP klient jehož prostřednictvím hotové stránky rovnou publikujete na web.
Vloženo 24. 07. 2018

Podmínky aktivace češtiny

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny WYSIWYG Web Builder 14 (May 10 2018) je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1 a Win 10 pro 64 bit verzi a WYSIWYG Web Builder 14.1 (Jul 20 2018) pro 32 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
Prohlížení náhledů programu
IncrediMail 2.5. Build 6605344

Výrobce oblíbeného multifunkčního emailového manažeru IncrediMali LTD již uvedl novou verzi IncrediMailu, IncrediMail 2. Tato nová verze bude zahrnovat různé nové vlastnosti a jejich aktualizace. Co zahrnují:

 • úžasné uživatelské rozhraní - má to být co do vzhledu nejlépe vypadající emailový klient.

 • zlepšené vyhledávací schopnosti - bude provádět vyhledávání ve veškeré poště přesně podle vaši představ.

 • zobrazování osobních obrázků - importuje, nebo bude vybírat vaše zobrazované obrázky a obrázky kontaktů.

 • animace a efekty - můžete se těšit ze senzačních animací a efektů při vykonávání vašich každodenních emailových úkolů.

 • nový adresář - byl vytvořen úplně nový a vylepšený adresář. IncrediMail 2,5 umožní snadnější organizaci vašich kontaktů

 • osobní ikony pro vaše kontakty - nyní si budete moci vybrat osobní ikonu pro každý váš kontakt. Vaše nejdůležitější emaily budou vystupovat nad ostatními.

 • a nohem více - speciální složky, barevné osobní složky, zvláštní ikony pro přílohy, náhledy příloh a další možnosti...


 
U této verze by měl být odstraněn problém s funkčností programu pod Windows 10
Vloženo 28. 06. 2018

Podmínky aktivace češtinyV této verzi se částečně změnil název programu na IncrediMail Plus, byl aktualizována o vylepšený filtr nevyžádané pošty, filtr je přejmenován na Filtr nevyžádané pošty Plus. Jsou vylepšeny funkce filtru a kontroly odkazů uvnitř emailových zpráv. Dále byl program doplněn o různé doplňky pro tvorbu dopisů, animovaných pozadí dopisů a animovaných doručitelů, do kterých jednoduše můžete vkládat svoje fotografie, fotografie dětí a fotografe s různými motivy. Pro přidávání těchto efektů do programu slouží Photo Notifier and Photo Animation, který je možno zdarma stahnout z domovské stránky výrobce. http://www.incredimail.com/english/order/incredimail-products.aspx. Dále je prohlubována vazba na propojení se sociálními sítěmi hlavně Facebookem.
Prohlížení náhledů programu
Wondershare Filmora 8.6.1 (x64)

Video Editor Wondershare Filmora, je program pro tvorbu videí, který vám umožní zapůsobit na každého. Jedná se o nejjednodušší program, který můžete použít pro střih domácího videa se speciálními funkcemi pro úpravy. Tento program je vpodstatě novou verzí k programu Wondershare Video Editor. Program umožňuje bezproblémově spojovatvideoklipy, hudbu a text, používat efekty a získat profesionálně vypadající domácí film během několika minut.
Co program umí?    

 • Navazování úžasných filmů s jakýmikoliv formáty videí, zvuků a fotografií

 • Přizpůsobit domácí video s přechody, obraz-v-obraze, filtry, a další

 • Upravit video / zvuk / fotografie s klasickými funkcemi, jako je lemování, střih a oříznutí

 • Inteligentní detekce scény inteligentně rozděluje video do segmentů

 • Možnost podělit se o své filmy kdekoli: TV, YouTube, Facebook, iPhone a další

 • Rychlý střih

 • Akce video kamery

Proč si vybrat Wondershare Filmora

Wondershare Filmora je zábavný, snadno použitelný program pro střih videa a je navržen tak, aby i začátečníci zvládli domácí filmovou magii za pár minut. Funguje skvěle s videem, snímky jakéhokoliv typu z digitálního fotoaparátu, videokamery, mobilního zařízení, atd. Toto zvládá se všemi hlavními standardy a HD video formáty. Nebo, chcete-li, umožňuje i záznam a editaci videa přímo z vašeho počítače s webovou kamerou. V programu je obsaženo mnoho speciálních editačních funkcí, jako přeskočit, vyjmout a rozostření mozaiky, stejně jako standardních nástrojů pro úpravy, včetně oříznutí, střih a otočení. To, v kombinaci s 300 + dynamické vizuálními, zvukovými a textovými efekty, které jsou k dispozici ke stažení. Vytvoříte vaše domácí video s novou úrovní požitku snadněji než kdy jindy!

Vloženo 29. 03. 2018

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1 a Win 10 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
Nikon Capture NX-D 1.4.7 a Nikon Picture Control Utility 2 Ver 2.3.1 čeština

Capture NX-D je zdarma dostupná softwarová aplikace,                       Vloženo 21. 03. 2018
která byla vytvořena, aby umožnila uživatelům za pomoci jednoduchých operací provádět plnohodnotné vyvolávání snímků ve formátu RAW. Aplikace umožňuje vysoce kvalitní zpracování snímků pořízených ve formátu RAW – bez ohledu na to, jestli jde o snímky z digitálních jednookých zrcadlovek Nikon, pokročilých fotoaparátů s výměnnými objektivy Nikon 1, kompaktních fotoaparátů COOLPIX¹ nebo z libovolných jiných fotoaparátů s podporou snímků RAW.

Picture Control Utility 2 je aplikace,
která může být nainstalována jako samostatná aplikace pro snadnou obsluhu, se kterou můžete provádět různé akce s fotgrafiemi. Nikon Picture Control je sada přednastavených ovládacích prvků obrázků zajišťující optimální hodnoty jasu, kontrastu a odstínů, atd., umožňuje vyrovnané výsledky. Má k dispozici šest typů Nikon ovládacích prvků obrázků které jsou níže popsané.
Standardní normy zpracování pro vyvážený efekt.
Neutrální minimální zpracování pro přirozený efekt.
Živé obrázky jsou přizpůsobeny pro efekt živého fototisku.
Konverze obrázků na černobílé.
Portrétní - fotografie jsou zpracovány pro zvýšení barvy a struktury lidské kůže. Pro řady D3, D300 serie a D700 je toto je ovládací prvek obrázků.
Krajina - obrázky jsou obohaceny o pocit hloubky, který oživuje širokou škálu krajin. Pro řady D3, D300 serie a D700 je toto je ovládací prvek obrázků.
Fádní - tento ovládací prvek obrázků zachovává širokou škálu tónů, z vrcholů do stínů.

                      Vloženo 21. 03. 2018
Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Naleznete zde aplikaci pro instalaci češtiny pro verzi operačního systému Windows 7, 8, 8.1 a 10 s podporou 64-bit procesorů. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
CyberLink PowerDirector Ultra 16 a WaveEditor EXPRES 2.00.5620 čeština

CyberLink PowerDirector Ultra je kompletním balíkem pro práci s videem. Své hotové videosoubory můžete ukládat do mnoha formátů včetně podpory rozlišení 4K. Pokud ještě sestříhané video nemáte, nevadí. Aplikace si totiž poradí i se střihem, který můžete obohatit o různé efekty. Filmy můžete vybavit titulky.

CyberLink PowerDirector Ultra je unikátní nástroj pro editaci a střih videa s pomocí vylepšené technologie TrueVelocity, umožňující pracovat ve formátu 16:9, podporuje zvukový systém Dolby Digital

Program obsahuje velké množství efektů pro úpravu videa, umožňuje nahrávání z digitálního tak i analogového vstupu. CyberLink PowerDirector Ultra poskytuje všechny nástroje a technologie potřebné pro zdokonalení videa nasnímaného kamerou a tvorbu domácích filmů na profesionální úrovni.

Má intuitivní prostředí pro snadnou editaci videa, PIP (picture in picture), možnost tvorby titulků doplněných efekty, oddělené renderování videa a zvukové stopy se zachováním původní kvality, možnost přímého zápisu na DVD, tvorba kapitol filmů a interaktivních menu, a další..

Jako doplněk programu může být i program na úpravu hudebního doprovodu, nebo živého zvukového záznamu WaveEditor EXPRES.

Vloženo 12. 03. 2018

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro WinXP tak i Vista, Win 7, Win 8 a 8.1 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu. Instalace:
   Instalaci češtiny provedete přes instalační program CyberLink PowerDirector Ultimate 16.0.2313.0 a WaveEditor EXPRES 2.00.5620 čeština. Tento prográmek obsahuje dvě samostatné češtiny a dává možnost si zvolit, kterou češtinu chcete instalovat. Vybrat si můžete instalaci češtiny do samotného programu, anebo češtinu do WaveEditoru, v případě že WaveEditor nemáte nainstalovaný, tuto češtinu neinstalujte. V případě že dodatečně WaveEditor nainstalujete, můžete instalaci češtiny do něho provést samostatně. Pokud máte program nainstalovaný podle pokynů výrobce, při instalaci češtiny se řiďte a dodržujte pokyny tohoto instalačního programu. Pokud v programu před instalací překladu u nabídky Edit->Preferences->General označíte položku "Use system default language", měl by pak program po nainstalování překladu a jeho restartu komunikovat v češtině. Pakliže ne, tak označte "User defined" a z roletové nabídky vyberte Czech.
Nikon ViewNX - i Ver. 1.2.11, Nikon Picture Control Utility 2 Ver 2.3.1 a Nikon Transfer 2 ver. 2.12.11 CZ
Program Nikon ViewNX - i se dodává jako programové vybavení k fotoaparátům NIKON. Jedná se o náhradu programu ViewNX 2. Verze programu ViewNX 2 již není dostupná na stránkách výrobce.
Nákladově efektivní, all-in-one software, který lze použít k prohlížení, editaci a sdílení jak fotografíí tak i videosekvencí. ViewNX - i nabízí snadné používání a vysoký výkon v jednom kompletním balení. Kromě importu a prohlížení fotografií můžete změnit velikost, oříznout, vylepšit obrázky, nastavit vyvážení bílé a expozici snímků ve formátu RAW, a přístup k dalším často používaným možnostem retušování, jako je nastavení jasu. To také obsahuje možnosti pro editaci filmů, včetně odstranění nežádoucího záběry, a integrovány s "SPACE IMAGE NIKON", pro Nikon sdílení obrázků a skladovací služby.
ViewNX - i je snadný k použití, all-in-one prohlížeč snímků a balíček pro úpravu, který vám umožní získat co nejvíce z vašich fotografií a videa z vašeho oblíbeného fotoaparátu NIKON, lze ho ale použít i u dalších značek fotoaparátů.
Vloženo 12. 03. 2018Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Naleznete zde aplikaci pro instalaci češtiny pro verzi operačního systému Windows 7, 8, 8.1 a 10 s podporou 64-bit procesorů. Vzhledem k tomu, že společně s programem Nikon ViewNX-i  se instalují další pomocné programy, instalačka zahrnuje i instalaci češtiny do těchto pomocných prográmků. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu. POZOR instalačka češtiny je navržena tak, aby češtinu nainstalovala do umístění programu od výrobce, proto pokud při instalaci toto umístění neměníte, není třaba provádět jakékoliv změny v cestě pro instalci češtiny, čeština se instaluje do několika souborů v různých místech na disku, proto se držte pokynů instalačního programu.

Náhled češtiny v programu
ACDSee Photo Studio Ultimate 2018 v11.2 (Build 1309) (x64)

Potřebujete jeden kvalitní univerzální program na zpracování vašich fotografií. Právě ACDSee Photo Studio Ultimate 2018 je multifunkční digitální editor a správce, editor vrstev, proto není třeba nakupovat a provozovat více aplikací k dosažení cílů vašich organizačních a obrazových úprav. ACDSee Photo Studio Ultimate 2018 kombinuje práci s vrstvami, nástroje pro editaci a správu obrázků a nových vrstev, úpravu GPU-akcelerace a podporu 4k monitorů, lepší korekce objektivu, chronologický náhled na celé kolekce fotografií, nástroje pro sledování a návrat k různým úpravám, stejně jako k dalším kolekcím obrázků a mnohem více. S vylepšenými nástroji pro kreslení v kombinaci s úpravami vrstev bude ještě snazší vytvářet originální reklamy, inovativní grafiku a silné umělecké fotografie.
 
Díky technologii ACDSee Photo Studio Ultimate 2018 s akceleračními vrstvami GPU, editací RAW a arzenálem profesionálních nástrojů pro správu digitálních vlastností je perfektně umístěna jako jediný program, který potřebujete k uspokojení jakékoli části pracovního toku digitální fotografie. Nyní s ještě více způsoby, jak ovládat manipulaci s fotografiemi, flexibilní importy mobilních zařízení, nástroje usnadňující produktivitu a mnoho dalšího, umožňuje aplikace Photo Studio Ultimate snadné získání rychlých, úžasných výsledků.

Vloženo 10. 13. 2018
Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalační program zahrnuje instalaci češtiny pro verzi Win 7, 8, 8.1 a 10 64 bit verzi.
Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu, dále je třeba spustit správce úloh systému Windows a zkontrolovat, jestli neběží proces ACDSee Photo Studio Ultimate, acdID InTouch2.exe a ACDSeeCommanderUltimate11, pokud ano, je třeba tento proces před instalací češtiny ukončit!!! Pokud tak neučiníte, kompletní počeštění neproběhne.  
ACDSee Photo Studio Professional 2018 V 11.2 (Build 888) (x64)
ACDSee Photo Studio Professional 2018 je vytvořen pro profesionály
jako zavedený editor RAW a řešení pro správu digitálních dat, ACDSee Photo Studio Professional 2018 zahrnuje všeho, co potřebujete k dokonalému zvládnutí zpracování vašich fotografií. Spolu s vylepšeným výkonem tento program je obohacený o procesory GPU pokračuje v získávání stále se rozšiřujícího seznamu vylepšení, která jsou navržena tak, aby zjednodušily procesy a umožnili vám zpracování vašich konkurenceschopných profesionálních fotografií.

ACDSee Photo Studio Professional 2018 je kvalitní a velmi oblíbený program pro správu digitálních fotografií.

Pomocí programu ACDSee Photo Manager snadno můžete importovat, prohlížet, organizovat, tisknout, vylepšovat, sdílet a archivovat své digitální fotografie a obrázky.
Se programem
ACDSee Photo Studio Professional 2018 můžete snadno vidět všechny své obrázky, bez ohledu na to, kde jsou. Automaticky načtete obrázky z kamery, skeneru, CD, fotoaparátu a obrázky z dalších zařízení ve 3 krocích pomocí průvodce importem. Zobrazte rychle obrázky na celou obrazovku a zkontrolujte detaily pomocí zvětšení, panorámování nebo lupy.

ACDSee Photo Studio Professional 2018 nabízí mnoho pokročilých funkcí , které mohou navýšit komfort používání programu i přináší nové schopnosti programu v oblasti zpracování RAW fotografií.

ACDSee Photo Studio Professional 2018 nabízí všem profesionálním fotografům a grafikům pracujícím s RAW snímky a jinými grafickými formáty univerzálního správce grafických a multimediálních souborů s integrovanými konverzními, katalogizačními, archivačními, publikačními, tiskovými a pochopitelně i editačními funkcemi.

Vloženo 10. 03. 2018

Podmínky aktivace češtiny


Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Najdete zde instalační program pro instalaci češtiny pro verzi Windows 7, Win 8 a 8.1, Win 10 s podporou 64-bit procesorů, z tohoto důvodu je nutné zvolit správnou verzi pro instalaci. Pokud nainstalujete špatnou verzi češtiny, program nebude fungovat.
Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu, i jeho součástí, které běží na pozadí, které je potřeba před instalací češtiny vypnout, dále je třeba spustit správce úloh systému Windows a zkontrolovat jestli neběží procesy acdID InTouch2 nebo acdID InTouch2(32 bitů) a ACDSeeCommanderPro11, pokud ano, je třeba tyto procesy před instalací češtiny ukončit!!! Pokud tak neučiníte, kompletní počeštění neproběhne.
CutOut 2018 professional 6.1.0.1 (x64)
Program pro práci s fotografiemi CutOut - Opravit - Odstranit
Hledáte výkonný, inteligentní a hlavně jednoduchý program na práci fotografiemi, jako jsou fotomontáž, kompozice snímků, bezchybné vyřezávání objektů z fotografií, odstraňování nežádoucích objektů z fotografií, retušování ploch obrázků atd. Pro tyto účely je zde program CutOut od společnosti Franzis.
 
Hlavní předností programu CutOut je přesné vystřihování i těch nejjemnějších detailů a průhledných objektů pouhým kliknutím myši. Dokonce i v případě, že pozadí je složité, CutOut, odstraní objekty, které potřebujete, díky dokonalému rozpoznání vnitřní/vnější hrany podkladu - přesné vystřihování nebylo nikdy jednodušší. Ruční vyřezávání obrázků může být obtížné a trvat několik hodin koncentrace při práci. CutOut pomáhá maximálně snižovat časovou náročnost a pracnost, přitom rychleji dosáhnete profesionálně vypadající výsledky. Další možnost pro výběr objektů je použití funkce klíčování výběrem barvy pozadí a vystřižením vašeho objektu na jednobarevném pozadí s jedním kliknutím myši. Tato metoda se používá ve filmové tvorbě.
CutOut dále nabízí
·         inteligentní nástroje k odstranění nežádoucích objektů nebo retušování plochy vašich obrázků
·         inteligentní guma a chybové štětcem, budete moc vždy najít ten správný nástroj pro retušování                snímků jako profesionál
·         integrovanou funkci měkké zaostření pro vytvoření perfektního portrétu. Funkce měkké zaostření umožňuje snížit ostrost v pozadí a vyrábět krásné portréty s jemným rozostřením pozadím.
Názorné ukázky práce s programem:

Vloženo 02. 03. 2018


Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8, 8.1 a Win 10, jak pro 64 bit verzi.  Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
Wondershare Filmora 8.5.3. (x64)

Video Editor Wondershare Filmora, je program pro tvorbu videí, který vám umožní zapůsobit na každého. Jedná se o nejjednodušší program, který můžete použít pro střih domácího videa se speciálními funkcemi pro úpravy. Tento program je vpodstatě novou verzí k programu Wondershare Video Editor. Program umožňuje bezproblémově spojovatvideoklipy, hudbu a text, používat efekty a získat profesionálně vypadající domácí film během několika minut.
Co program umí?    

 • Navazování úžasných filmů s jakýmikoliv formáty videí, zvuků a fotografií

 • Přizpůsobit domácí video s přechody, obraz-v-obraze, filtry, a další

 • Upravit video / zvuk / fotografie s klasickými funkcemi, jako je lemování, střih a oříznutí

 • Inteligentní detekce scény inteligentně rozděluje video do segmentů

 • Možnost podělit se o své filmy kdekoli: TV, YouTube, Facebook, iPhone a další

 • Rychlý střih

 • Akce video kamery

Proč si vybrat Wondershare Filmora

Wondershare Filmora je zábavný, snadno použitelný program pro střih videa a je navržen tak, aby i začátečníci zvládli domácí filmovou magii za pár minut. Funguje skvěle s videem, snímky jakéhokoliv typu z digitálního fotoaparátu, videokamery, mobilního zařízení, atd. Toto zvládá se všemi hlavními standardy a HD video formáty. Nebo, chcete-li, umožňuje i záznam a editaci videa přímo z vašeho počítače s webovou kamerou. V programu je obsaženo mnoho speciálních editačních funkcí, jako přeskočit, vyjmout a rozostření mozaiky, stejně jako standardních nástrojů pro úpravy, včetně oříznutí, střih a otočení. To, v kombinaci s 300 + dynamické vizuálními, zvukovými a textovými efekty, které jsou k dispozici ke stažení. Vytvoříte vaše domácí video s novou úrovní požitku snadněji než kdy jindy!

Vloženo 10. 02. 2018

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1 a Win 10 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
Qoppa PDF Studio Pro verze 11.0.7 CZ

Vítejte v češtině do PDF Studio 11
PDF Studio - cenově dostupné, výkonný PDF program pro Windows, Mac & Linux.

PDF Studio™ je all-in-one, snadno použitelný PDF editor, který poskytuje všechny PDF funkce jen za zlomek nákladů oproti jiným PDF editorům a Adobe® Acrobat®. PDF Studio udržuje plnou kompatibilitu se standardem PDF.

PDF Studio vám umožní:

   Vytvářet soubory PDF s pomocní, skenovaných dokumentů, MS Wordu, textů a souborů obrázků
   Sloučit, rozdělit a vatvářet dokumenty
   Anotovat PDF s komentáři a označením textu
   Vyplňování a ukládání formulářů PDF
   Zabezpečení dokumentů pomocí hesel a oprávnění
   Přidání záložky, vodoznaky, záhlaví a zápatí
   Vytvořit a upravit pole formuláře
   Přidat text do dokumentu pomocí technologie OCR (rozpoznávání textu)
   Upravit obsah PDF přímo (Text, obrázky, tvary)
   Digitálně podepsat PDF
   Redigovat obsah z libovolného dokumentu, včetně obrázků
   Dávkově zpracovávat více PDF najednou
   Přesné nástroje měření včetně vzdálenosti, obvodu a plochy
   Ověřit a konvertovat PDF dokumenty PDF/ISO normy

PDF Studio Qoppa Software proprietární technologie používaná k zobrazení a úpravám souborů PDF. Ta je platformově nezávislá a může běžet na Windows, Mac OS X a Linux. Stačí stáhnout, nainstalovat a ihned začít pracovat s PDF soubory.

Vloženo 02. 01. 2017


Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalační program zahrnuje instalaci češtiny pro verzi Win 7, 8, 8.1 a 10 64 bit verzi.
Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu, je třeba tento proces před instalací češtiny ukončit!!! Pokud tak neučiníte, kompletní počeštění neproběhne.  
ACDSee Photo Studio Professional 2018 v11.1 Build 861 (x64)
ACDSee Photo Studio Professional 2018 je vytvořen pro profesionály
jako zavedený editor RAW a řešení pro správu digitálních dat, ACDSee Photo Studio Professional 2018 zahrnuje všeho, co potřebujete k dokonalému zvládnutí zpracování vašich fotografií. Spolu s vylepšeným výkonem tento program je obohacený o procesory GPU pokračuje v získávání stále se rozšiřujícího seznamu vylepšení, která jsou navržena tak, aby zjednodušily procesy a umožnili vám zpracování vašich konkurenceschopných profesionálních fotografií.

ACDSee Photo Studio Professional 2018 je kvalitní a velmi oblíbený program pro správu digitálních fotografií.

Pomocí programu ACDSee Photo Manager snadno můžete importovat, prohlížet, organizovat, tisknout, vylepšovat, sdílet a archivovat své digitální fotografie a obrázky.
Se programem
ACDSee Photo Studio Professional 2018 můžete snadno vidět všechny své obrázky, bez ohledu na to, kde jsou. Automaticky načtete obrázky z kamery, skeneru, CD, fotoaparátu a obrázky z dalších zařízení ve 3 krocích pomocí průvodce importem. Zobrazte rychle obrázky na celou obrazovku a zkontrolujte detaily pomocí zvětšení, panorámování nebo lupy.

ACDSee Photo Studio Professional 2018 nabízí mnoho pokročilých funkcí , které mohou navýšit komfort používání programu i přináší nové schopnosti programu v oblasti zpracování RAW fotografií.

ACDSee Photo Studio Professional 2018 nabízí všem profesionálním fotografům a grafikům pracujícím s RAW snímky a jinými grafickými formáty univerzálního správce grafických a multimediálních souborů s integrovanými konverzními, katalogizačními, archivačními, publikačními, tiskovými a pochopitelně i editačními funkcemi.

Vloženo 10. 12. 2017

Podmínky aktivace češtiny


Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Najdete zde instalační program pro instalaci češtiny pro verzi Windows 7, Win 8 a 8.1, Win 10 s podporou 64-bit procesorů, z tohoto důvodu je nutné zvolit správnou verzi pro instalaci. Pokud nainstalujete špatnou verzi češtiny, program nebude fungovat.
Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu, i jeho součástí, které běží na pozadí, které je potřeba před instalací češtiny vypnout, dále je třeba spustit správce úloh systému Windows a zkontrolovat jestli neběží procesy acdID InTouch2 nebo acdID InTouch2(32 bitů) a ACDSeeCommanderPro11, pokud ano, je třeba tyto procesy před instalací češtiny ukončit!!! Pokud tak neučiníte, kompletní počeštění neproběhne.
ACDSee Photo Studio Ultimate 2018 V11.1 (Build 1272) (x64) CZ

Potřebujete jeden kvalitní univerzální program na zpracování vašich fotografií. Právě ACDSee Photo Studio Ultimate 2018 je multifunkční digitální editor a správce, editor vrstev, proto není třeba nakupovat a provozovat více aplikací k dosažení cílů vašich organizačních a obrazových úprav. ACDSee Photo Studio Ultimate 2018 kombinuje práci s vrstvami, nástroje pro editaci a správu obrázků a nových vrstev, úpravu GPU-akcelerace a podporu 4k monitorů, lepší korekce objektivu, chronologický náhled na celé kolekce fotografií, nástroje pro sledování a návrat k různým úpravám, stejně jako k dalším kolekcím obrázků a mnohem více. S vylepšenými nástroji pro kreslení v kombinaci s úpravami vrstev bude ještě snazší vytvářet originální reklamy, inovativní grafiku a silné umělecké fotografie.
 
Díky technologii ACDSee Photo Studio Ultimate 2018 s akceleračními vrstvami GPU, editací RAW a arzenálem profesionálních nástrojů pro správu digitálních vlastností je perfektně umístěna jako jediný program, který potřebujete k uspokojení jakékoli části pracovního toku digitální fotografie. Nyní s ještě více způsoby, jak ovládat manipulaci s fotografiemi, flexibilní importy mobilních zařízení, nástroje usnadňující produktivitu a mnoho dalšího, umožňuje aplikace Photo Studio Ultimate snadné získání rychlých, úžasných výsledků.

Vloženo 10. 12. 2017

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalační program zahrnuje instalaci češtiny pro verzi Win 7, 8, 8.1 a 10 64 bit verzi.
Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu, dále je třeba spustit správce úloh systému Windows a zkontrolovat, jestli neběží proces ACDSee Photo Studio Ultimate, acdID InTouch2.exe a ACDSeeCommanderUltimate11, pokud ano, je třeba tento proces před instalací češtiny ukončit!!! Pokud tak neučiníte, kompletní počeštění neproběhne.  
Nikon ViewNX - i Ver. 1.2.10, Nikon Picture Control Utility 2 Ver 2.3.1 a Nikon Transfer 2 ver. 2.12.9 CZ
Program Nikon ViewNX - i se dodává jako programové vybavení k fotoaparátům NIKON. Jedná se o náhradu programu ViewNX 2. Verze programu ViewNX 2 již není dostupná na stránkách výrobce.
Nákladově efektivní, all-in-one software, který lze použít k prohlížení, editaci a sdílení jak fotografíí tak i videosekvencí. ViewNX - i nabízí snadné používání a vysoký výkon v jednom kompletním balení. Kromě importu a prohlížení fotografií můžete změnit velikost, oříznout, vylepšit obrázky, nastavit vyvážení bílé a expozici snímků ve formátu RAW, a přístup k dalším často používaným možnostem retušování, jako je nastavení jasu. To také obsahuje možnosti pro editaci filmů, včetně odstranění nežádoucího záběry, a integrovány s "SPACE IMAGE NIKON", pro Nikon sdílení obrázků a skladovací služby.
ViewNX - i je snadný k použití, all-in-one prohlížeč snímků a balíček pro úpravu, který vám umožní získat co nejvíce z vašich fotografií a videa z vašeho oblíbeného fotoaparátu NIKON, lze ho ale použít i u dalších značek fotoaparátů.
Vloženo 22. 10. 2017Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Naleznete zde aplikaci pro instalaci češtiny pro verzi operačního systému Windows 7, 8, 8.1 a 10 s podporou 64-bit procesorů. Vzhledem k tomu, že společně s programem Nikon ViewNX-i  se instalují další pomocné programy, instalačka zahrnuje i instalaci češtiny do těchto pomocných prográmků. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu. POZOR instalačka češtiny je navržena tak, aby češtinu nainstalovala do umístění programu od výrobce, proto pokud při instalaci toto umístění neměníte, není třaba provádět jakékoliv změny v cestě pro instalci češtiny, čeština se instaluje do několika souborů v různých místech na disku, proto se držte pokynů instalačního programu.

Náhled češtiny v programu
ACDSee Photo Studio Ultimate 2018 V11.0 (Build 1200) (x64) CZ

Potřebujete jeden kvalitní univerzální program na zpracování vašich fotografií. Právě ACDSee Photo Studio Ultimate 2018 je multifunkční digitální editor a správce, editor vrstev, proto není třeba nakupovat a provozovat více aplikací k dosažení cílů vašich organizačních a obrazových úprav. ACDSee Photo Studio Ultimate 2018 kombinuje práci s vrstvami, nástroje pro editaci a správu obrázků a nových vrstev, úpravu GPU-akcelerace a podporu 4k monitorů, lepší korekce objektivu, chronologický náhled na celé kolekce fotografií, nástroje pro sledování a návrat k různým úpravám, stejně jako k dalším kolekcím obrázků a mnohem více. S vylepšenými nástroji pro kreslení v kombinaci s úpravami vrstev bude ještě snazší vytvářet originální reklamy, inovativní grafiku a silné umělecké fotografie.
 
Díky technologii ACDSee Photo Studio Ultimate 2018 s akceleračními vrstvami GPU, editací RAW a arzenálem profesionálních nástrojů pro správu digitálních vlastností je perfektně umístěna jako jediný program, který potřebujete k uspokojení jakékoli části pracovního toku digitální fotografie. Nyní s ještě více způsoby, jak ovládat manipulaci s fotografiemi, flexibilní importy mobilních zařízení, nástroje usnadňující produktivitu a mnoho dalšího, umožňuje aplikace Photo Studio Ultimate snadné získání rychlých, úžasných výsledků.

Vloženo 5. 10. 2017

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalační program zahrnuje instalaci češtiny pro verzi Win 7, 8, 8.1 a 10 64 bit verzi.
Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu, dále je třeba spustit správce úloh systému Windows a zkontrolovat, jestli neběží proces ACDSee Photo Studio Ultimate, acdID InTouch2.exe a ACDSeeCommanderUltimate11, pokud ano, je třeba tento proces před instalací češtiny ukončit!!! Pokud tak neučiníte, kompletní počeštění neproběhne.  
ACDSee Photo Studio Professional 2018 V 11.0 (Build 790) (x64)
ACDSee Photo Studio Professional 2018 je vytvořen pro profesionály
jako zavedený editor RAW a řešení pro správu digitálních dat, ACDSee Photo Studio Professional 2018 zahrnuje všeho, co potřebujete k dokonalému zvládnutí zpracování vašich fotografií. Spolu s vylepšeným výkonem tento program je obohacený o procesory GPU pokračuje v získávání stále se rozšiřujícího seznamu vylepšení, která jsou navržena tak, aby zjednodušily procesy a umožnili vám zpracování vašich konkurenceschopných profesionálních fotografií.

ACDSee Photo Studio Professional 2018 je kvalitní a velmi oblíbený program pro správu digitálních fotografií.

Pomocí programu ACDSee Photo Manager snadno můžete importovat, prohlížet, organizovat, tisknout, vylepšovat, sdílet a archivovat své digitální fotografie a obrázky.
Se programem
ACDSee Photo Studio Professional 2018 můžete snadno vidět všechny své obrázky, bez ohledu na to, kde jsou. Automaticky načtete obrázky z kamery, skeneru, CD, fotoaparátu a obrázky z dalších zařízení ve 3 krocích pomocí průvodce importem. Zobrazte rychle obrázky na celou obrazovku a zkontrolujte detaily pomocí zvětšení, panorámování nebo lupy.

ACDSee Photo Studio Professional 2018 nabízí mnoho pokročilých funkcí , které mohou navýšit komfort používání programu i přináší nové schopnosti programu v oblasti zpracování RAW fotografií.

ACDSee Photo Studio Professional 2018 nabízí všem profesionálním fotografům a grafikům pracujícím s RAW snímky a jinými grafickými formáty univerzálního správce grafických a multimediálních souborů s integrovanými konverzními, katalogizačními, archivačními, publikačními, tiskovými a pochopitelně i editačními funkcemi.

Vloženo 5. 10. 2017

Podmínky aktivace češtiny


Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Najdete zde instalační program pro instalaci češtiny pro verzi Windows 7, Win 8 a 8.1, Win 10 s podporou 64-bit procesorů, z tohoto důvodu je nutné zvolit správnou verzi pro instalaci. Pokud nainstalujete špatnou verzi češtiny, program nebude fungovat.
Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu, i jeho součástí, které běží na pozadí, které je potřeba před instalací češtiny vypnout, dále je třeba spustit správce úloh systému Windows a zkontrolovat jestli neběží procesy acdID InTouch2 nebo acdID InTouch2(32 bitů) a ACDSeeCommanderPro11, pokud ano, je třeba tyto procesy před instalací češtiny ukončit!!! Pokud tak neučiníte, kompletní počeštění neproběhne.
Nikon Capture NX-D 1.4.6 a Nikon Picture Control Utility 2 Ver 2.3.1 CZ

Capture NX-D je zdarma dostupná softwarová aplikace,                       Vloženo 03. 07. 2017
která byla vytvořena, aby umožnila uživatelům za pomoci jednoduchých operací provádět plnohodnotné vyvolávání snímků ve formátu RAW. Aplikace umožňuje vysoce kvalitní zpracování snímků pořízených ve formátu RAW – bez ohledu na to, jestli jde o snímky z digitálních jednookých zrcadlovek Nikon, pokročilých fotoaparátů s výměnnými objektivy Nikon 1, kompaktních fotoaparátů COOLPIX¹ nebo z libovolných jiných fotoaparátů s podporou snímků RAW.

Picture Control Utility 2 je aplikace,
která může být nainstalována jako samostatná aplikace pro snadnou obsluhu, se kterou můžete provádět různé akce s fotgrafiemi. Nikon Picture Control je sada přednastavených ovládacích prvků obrázků zajišťující optimální hodnoty jasu, kontrastu a odstínů, atd., umožňuje vyrovnané výsledky. Má k dispozici šest typů Nikon ovládacích prvků obrázků které jsou níže popsané.
Standardní normy zpracování pro vyvážený efekt.
Neutrální minimální zpracování pro přirozený efekt.
Živé obrázky jsou přizpůsobeny pro efekt živého fototisku.
Konverze obrázků na černobílé.
Portrétní - fotografie jsou zpracovány pro zvýšení barvy a struktury lidské kůže. Pro řady D3, D300 serie a D700 je toto je ovládací prvek obrázků.
Krajina - obrázky jsou obohaceny o pocit hloubky, který oživuje širokou škálu krajin. Pro řady D3, D300 serie a D700 je toto je ovládací prvek obrázků.
Fádní - tento ovládací prvek obrázků zachovává širokou škálu tónů, z vrcholů do stínů.

                      Vloženo 28. 09. 2017
Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Naleznete zde aplikaci pro instalaci češtiny pro verzi operačního systému Windows 7, 8, 8.1 a 10 s podporou 64-bit procesorů. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
CutOut 6 professional (x64) CZ
Program pro práci s fotografiemi CutOut - Opravit - Odstranit
Hledáte výkonný, inteligentní a hlavně jednoduchý program na práci fotografiemi, jako jsou fotomontáž, kompozice snímků, bezchybné vyřezávání objektů z fotografií, odstraňování nežádoucích objektů z fotografií, retušování ploch obrázků atd. Pro tyto účely je zde program CutOut od společnosti Franzis.
 
Hlavní předností programu CutOut je přesné vystřihování i těch nejjemnějších detailů a průhledných objektů pouhým kliknutím myši. Dokonce i v případě, že pozadí je složité, CutOut, odstraní objekty, které potřebujete, díky dokonalému rozpoznání vnitřní/vnější hrany podkladu - přesné vystřihování nebylo nikdy jednodušší. Ruční vyřezávání obrázků může být obtížné a trvat několik hodin koncentrace při práci. CutOut pomáhá maximálně snižovat časovou náročnost a pracnost, přitom rychleji dosáhnete profesionálně vypadající výsledky. Další možnost pro výběr objektů je použití funkce klíčování výběrem barvy pozadí a vystřižením vašeho objektu na jednobarevném pozadí s jedním kliknutím myši. Tato metoda se používá ve filmové tvorbě.
CutOut dále nabízí
·         inteligentní nástroje k odstranění nežádoucích objektů nebo retušování plochy vašich obrázků
·         inteligentní guma a chybové štětcem, budete moc vždy najít ten správný nástroj pro retušování                snímků jako profesionál
·         integrovanou funkci měkké zaostření pro vytvoření perfektního portrétu. Funkce měkké zaostření umožňuje snížit ostrost v pozadí a vyrábět krásné portréty s jemným rozostřením pozadím.
Názorné ukázky práce s programem:

Vloženo 13. 04. 2017


Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8, 8.1 a Win 10, jak pro 64 bit verzi.  Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
Náhled češtiny v programu
CutOut 5 verze 5.0
Program pro práci s fotografiemi CutOut - Opravit - Odstranit
Hledáte výkonný, inteligentní a hlavně jednoduchý program na práci fotografiemi, jako jsou fotomontáž, kompozice snímků, bezchybné vyřezávání objektů z fotografií, odstraňování nežádoucích objektů z fotografií, retušování ploch obrázků atd. Pro tyto účely je zde program CutOut od společnosti Franzis.
 
Hlavní předností programu CutOut je přesné vystřihování i těch nejjemnějších detailů a průhledných objektů pouhým kliknutím myši. Dokonce i v případě, že pozadí je složité, CutOut, odstraní objekty, které potřebujete, díky dokonalému rozpoznání vnitřní/vnější hrany podkladu - přesné vystřihování nebylo nikdy jednodušší. Ruční vyřezávání obrázků může být obtížné a trvat několik hodin koncentrace při práci. CutOut pomáhá maximálně snižovat časovou náročnost a pracnost, přitom rychleji dosáhnete profesionálně vypadající výsledky. Další možnost pro výběr objektů je použití funkce klíčování výběrem barvy pozadí a vystřižením vašeho objektu na jednobarevném pozadí s jedním kliknutím myši. Tato metoda se používá ve filmové tvorbě.
CutOut dále nabízí
·         inteligentní nástroje k odstranění nežádoucích objektů nebo retušování plochy vašich obrázků
·         inteligentní guma a chybové štětcem, budete moc vždy najít ten správný nástroj pro retušování                snímků jako profesionál
·         integrovanou funkci měkké zaostření pro vytvoření perfektního portrétu. Funkce měkké zaostření umožňuje snížit ostrost v pozadí a vyrábět krásné portréty s jemným rozostřením pozadím.
Názorné ukázky práce s programem:

Vloženo 13. 04. 2017


Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8, 8.1 a Win 10, jak pro 64 bit verzi.  Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
Náhled češtiny v programu
PanoramaStudio Pro 3.1.0.229

Vytváří jedno a více řádkové panoramatické obrázky s úhlem záběru až do plného kulového 360x180 stupňové panoramata. Kompletní řešení pro vytvoření panoramatických obrázků.

 • Automatické zarovnání, překrývání a prolínání obrázků
 • Víceřadý režim automaticky zarovná libovolně uspořádané obrázky
 • Interativní v reálném čase náhled na zarovnané obrázky v 2D a 3D
 • Jasné a jednoduché uživatelské rozhraní, komplexní možnosti zpracování
 • Adaptivní metoda míchání dosahuje bezešvé překrývání i pohybujících se objektů
 • Export vašich panoramata v různých formátech, jako jsou spořiče obrazovky nebo interaktivní 3D panoramata nebo zvětšování obrázků
 • Podporuje virtuální prohlídky a aktivní body v interaktivním panoramatu
 • Tisk panoramata jako plakátu na více stránkách s integrovanou funkcí tisku plakátů

PanoramaStudio Pro nabízí také možnost sešívání libovolného uspořádaní snímků do panoramat. To umožňuje obrovská panoramata, a to i za gigapixelovími limity.

Vloženo 06. 04. 2017
Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8, 8.1 a Win 10, jak pro 32 bit, tak i 64 bit verzi.  Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
Náhled češtiny v programu
SeePlus DICOM 9.0 Build 520 (x64) CZ

 
Společnost ACD Systems International Inc. vedle již známých programů na správu a zpracování fotografií jako např. ACDSee Ultimate 10, ACDSee Pro 10, ACDSee 20 přichází s programem určeným i pro zdravotnictví SeePlus™ DICOM. SeePlus DICOM je program pro špičkové zpracování digitální fotografie, lékařské zobrazování a pro správu lékařských dokumentů. SeePlus je základní aplikace pro import, organizování, prohlížení, úpravu, vylepšení a sdílení digitálních fotografií a dalších multimediálních souborů. SeePlus vám umožní správu a distribuci souborů v různých formátech a umístění ve vztahu ke zdravotní péči. Je schopen vele různých grafických formátů prohlížení jednotlivých dokumentů včetně PDF a Microsoft Office. Slouží k porovnávání obrázků, zvětšování, otáčení, inverzi, vyladění jasu a kontrastu, v případě potřeby ukládat soubory DICOM jako JPEG.

Vloženo 23. 01. 2017

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalační program zahrnuje instalaci češtiny pro verzi Win 7, 8, 8.1 a 10 64 bit verzi.
Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu, je tedy třeba spustit správce úloh systému Windows a zkontrolovat, jestli neběží procesy SeePlus.exe, acdID InTouch2.exe a SeePlus Commander.exe, pokud ano, je třeba tyto procesy před instalací češtiny ukončit!!! Pokud tak neučiníte, kompletní počeštění neproběhne.  
Paint Tool Sai V. 1.2.0 a V. 1.2.5

Chcete opravdu snadno namalovat líbivý obrázek a neumíte se žádným z profesionálních programů? Tak je tu pro vás Paint Tool SAI!
 
Pokud máte pocit, že jste umělec, a chtěl byste skvělý nástroj pro malování na PC, který obohatí vaši práci, nebo pokud jste jen začátečník, který se domnívá, že by mohl zkusit malování na PC pak Paint Tool SAI je ideální nástroj pro vás. Jedná se o jednoduchý program, který je snadno ovladatelný a umožňuje vytvářet skvělá umělecká díla. Ať už je to, že chcete vytvořit malbu nebo jen kreslit pak tento nástroj je nejlepší, co můžete použít. Paint Tool je profesionální aplikace, která podporuje barevné změny a použití různých kreslicích nástrojů, včetně tužky, vodové barvy a štětce. Zjistíte, že tento nástroj vám pomůže s jakýmkoliv uměleckým dílem, které chcete vytvořit. I pro začátečníky je tento nástroj jednoduchý na používání s intuitivním rozhraním, se kterým můžete získat přesný výsledek, který chcete. Ačkoli má všechny profesionálního nástroje pro malování i pokročilejší uživatelé zjistí, že tento program je příliš jednoduchý pro jeho použití. S programem budete mít k dispozici další funkce jako např. použití vrstvení, které vám pomůže dát vašemu dílu více profesionálně vypadající vzhled.

PaintTool SAI je vysoce kvalitní program umožňující lehké malování s plně digitální podporou, úžasné vyhlazování kreseb, poskytuje snadnou a stabilní práci, tento program dělá digitální umění příjemnější a pohodlnější.

Vloženo 12. 11. 2016
Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalační program zahrnuje instalaci češtiny pro verzi Win 7, 8, 8.1 a 10 32 a 64  bit verzi.
Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu, pokud ano, je třeba tento proces před instalací češtiny ukončit!!! Pokud tak neučiníte, kompletní počeštění neproběhne.
! ! ! P O Z O R ! ! !
Výrobce doporučuje od verze Windows Vista a vyšší instalovat program do tohoto umístění: c:\PaintToolSAI\, vyhnout se instalace do adresáře "Program Files", protože vlivem UAC může v SAI docházet k haváriím. Z tohoto důvodu je i cesta pro instalaci češtiny nastavena takto: c:\PaintToolSAI\. Pokud máte program nainstalovaný jinde, je třeba cestu pro instalaci češtiny změnit např. do "c:Program Files (x86)\PaintToolSAI".
Office Tab a Office Tab Enterprise 11.0.0.228 CZ
 
Program Tab Office (Záložky do aplikací Microsoft Office) je velmi šikovná utilita, která se integruje do uživatelského rozhraní jednotlivých aplikací Microsoft Office 2016, 2013, 2010, 2007, 2003 a Office 365. Se standardními verzemi Microsoft ® Office, nelze prohlížet a upravovat více souborů v rámci jediného okna. Tab Office řeší hlavně problém v práci s otevřenými okny jednotlivých dokumentů, ke kterým se musíte pracně proklikávat, nebo je uspořádávat nad sebou, vedle sebe, nebo na sebe. Nevýhodné je to především tam kde máte malou zobrazovací ploch. Tento problém Tab Office řeší tím, že vytvoří v okně programu záložky s otevřenými dokumenty a díky tomu můžete otevírat, číst, upravovat a spravovat více dokumentů sady Office v jednom pomocném okně tím, že kliknete na záložku otevřeného dokumentu, který se vám zobrazí, a můžete s ním pracovat. Dále program umožňuje minimalizovat počet zároveň otevíraných oken, ukládat a zavírat všechny dokumenty Microsoft Office s jedním kliknutím. Programem lze vytvářet záložky pro Word, záložky for Excel, záložky pro PowerPoint, záložky pro Publisher, záložky pro Access, záložky pro Projekt, záložky pro Visio. V programu si také můžete vytvářet skupiny záložek, oblíbené záložky a provádět taktéž jejich export a import.
Vloženo dne 08. 09. 2016

Program Tab Office (Záložky do aplikací Microsoft Office) je velmi šikovná utilita, která se integruje do uživatelského rozhraní jednotlivých aplikací Microsoft Office 2016, 2013, 2010, 2007, 2003 a Office 365. Ke určena pro operační systém Windows 7, 8, 8.1 a 10 a to jak 32 bit a 64 bit verzi. !!! Pozor !!! Před instalací češtiny ukončet program Office Tab a všechny spuštěné aplikace Microsoft Office.
Náhled češtiny v programu
Qoppa PDF Studio Pro verze 11.0.2 CZ

Vítejte v češtině do PDF Studio 11
PDF Studio - cenově dostupné, výkonný PDF program pro Windows, Mac & Linux.

PDF Studio™ je all-in-one, snadno použitelný PDF editor, který poskytuje všechny PDF funkce jen za zlomek nákladů oproti jiným PDF editorům a Adobe® Acrobat®. PDF Studio udržuje plnou kompatibilitu se standardem PDF.

PDF Studio vám umožní:

   Vytvářet soubory PDF s pomocní, skenovaných dokumentů, MS Wordu, textů a souborů obrázků
   Sloučit, rozdělit a vatvářet dokumenty
   Anotovat PDF s komentáři a označením textu
   Vyplňování a ukládání formulářů PDF
   Zabezpečení dokumentů pomocí hesel a oprávnění
   Přidání záložky, vodoznaky, záhlaví a zápatí
   Vytvořit a upravit pole formuláře
   Přidat text do dokumentu pomocí technologie OCR (rozpoznávání textu)
   Upravit obsah PDF přímo (Text, obrázky, tvary)
   Digitálně podepsat PDF
   Redigovat obsah z libovolného dokumentu, včetně obrázků
   Dávkově zpracovávat více PDF najednou
   Přesné nástroje měření včetně vzdálenosti, obvodu a plochy
   Ověřit a konvertovat PDF dokumenty PDF/ISO normy

PDF Studio Qoppa Software proprietární technologie používaná k zobrazení a úpravám souborů PDF. Ta je platformově nezávislá a může běžet na Windows, Mac OS X a Linux. Stačí stáhnout, nainstalovat a ihned začít pracovat s PDF soubory.

Vloženo 08. 07. 2016


Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalační program zahrnuje instalaci češtiny pro verzi Win 7, 8, 8.1 a 10 64 bit verzi.
Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu, je třeba tento proces před instalací češtiny ukončit!!! Pokud tak neučiníte, kompletní počeštění neproběhne.  
IncrediMail 2.5. Build 6605328

Výrobce oblíbeného multifunkčního emailového manažeru IncrediMali LTD již uvedl novou verzi IncrediMailu, IncrediMail 2. Tato nová verze bude zahrnovat různé nové vlastnosti a jejich aktualizace. Co zahrnují:

 • úžasné uživatelské rozhraní - má to být co do vzhledu nejlépe vypadající emailový klient.

 • zlepšené vyhledávací schopnosti - bude provádět vyhledávání ve veškeré poště přesně podle vaši představ.

 • zobrazování osobních obrázků - importuje, nebo bude vybírat vaše zobrazované obrázky a obrázky kontaktů.

 • animace a efekty - můžete se těšit ze senzačních animací a efektů při vykonávání vašich každodenních emailových úkolů.

 • nový adresář - byl vytvořen úplně nový a vylepšený adresář. IncrediMail 2,5 umožní snadnější organizaci vašich kontaktů

 • osobní ikony pro vaše kontakty - nyní si budete moci vybrat osobní ikonu pro každý váš kontakt. Vaše nejdůležitější emaily budou vystupovat nad ostatními.

 • a nohem více - speciální složky, barevné osobní složky, zvláštní ikony pro přílohy, náhledy příloh a další možnosti...


 
U této verze by měl být odstraněn problém s funkčností programu pod Windows 10
Vloženo 02. 05. 2016

Podmínky aktivace češtiny


     Stažení programu                                                                                                                                          

V této verzi se částečně změnil název programu na IncrediMail Plus, byl aktualizována o vylepšený filtr nevyžádané pošty, filtr je přejmenován na Filtr nevyžádané pošty Plus. Jsou vylepšeny funkce filtru a kontroly odkazů uvnitř emailových zpráv. Dále byl program doplněn o různé doplňky pro tvorbu dopisů, animovaných pozadí dopisů a animovaných doručitelů, do kterých jednoduše můžete vkládat svoje fotografie, fotografie dětí a fotografe s různými motivy. Pro přidávání těchto efektů do programu slouží Photo Notifier and Photo Animation, který je možno zdarma stahnout z domovské stránky výrobce. http://www.incredimail.com/english/order/incredimail-products.aspx. Dále je prohlubována vazba na propojení se sociálními sítěmi hlavně Facebookem.
Prohlížení náhledů programu
EximiousSoft GIF Creator 7.31 CZ
Dokonalým nástrojem pro úpravy a optimalizaci obrázků ve formátu GIF...

Jedná se o mocný nástroj pro vytváření GIF animací a úpravy obrázků ve formátu GIF. GIF Creator obsahuje všechny základní nástroje pro úpravu obrázků a jejich malování. Poskytuje také 60 + nastavené efekty pro vytváření animovaných obrázků ve formátu GIF s jedním kliknutím.  GIF Creator může vytvářet i nejmenší velikost animovaných GIF obrázků v bezztrátové kvalitě, podporuje úpravy vrstvy a vrácení úprav, kdykoliv a kdekoliv.

   -Poskytuje komplexní nástroje pro malování a pro úpravu obrázků.
   -Optimalizuje obrázky ve formátu GIF s vysokou kvalitou, ale drží nejmenší velikost souboru.
   -Poskytuje 60 + efektů pro vytváření působivé animace jedním kliknutím.
   -Podporuje stíny, obrys, přechod, 50 + filtry obrázků.
Vloženo 12. 02. 2016

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Naleznete zde aplikaci pro instalaci češtiny pro verzi operačního systému Vista, Windows 7, 8, 8.1 a 10 s podporou 64-bit procesorů. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
Náhled češtiny v programu
ArcSoft TotalMedia(TM) 3.5 CZ

ArcSoft TotalMedia(TM) 3.5 je multimediální centrum, které spojuje sledování TV, nahrávání videa, úpravu fotografií a konverzi
médií v jednom snadno použitelném programu! Můžete sledovat a nahrávat televizní pořady (vyžaduje kompatibilní karta pro příjem
TV), upravovat fotografie nebo videa, poslouchat hudby, převádět CD disky do MP3 a mnohem více. To je vše, co potřebujete v jedné
univerzální a snadno to použitelné aplikaci!

Funkce
 • Umožňuje plánovat a zaznamenávat vaše oblíbené televizní pořady pomocí EPG a vypálit je na DVD.
 • Jednoduše zachytávat a upravovat video a vytvářet si vlastní DVD do domácího videa.
 • Upravovat a vylepšovat fotografie s ultra-jednoduchým ovládáním; jednoduše sdílet prezentace fotografií.
 • Vytvořit vlastní zvukovou stopu, poslouchat digitální rádio, převádět zvuková CD a vypálit hudební disky.
 • Podporuje hybridní, DVB-T, ATSC a analogové TV-tunery
 • Podporuje Unicode pro širší zobrazení a přehrávání souboru
 • Pracuje s mobilními zařízeními, jako jsou PocketPCs, smartphone a PMPs
 • Podporuje DX-VA pro plynulejší přehrávání videa při použití méně systémových prostředků
 • Funkce "Na cestách" umožňuje přenos a převádění vašich televizních pořadů, fotografií, videa a hudby na přenosném zařízení a umožňuje si je vychutnat si je kdykoli a kdekoli
 • S vestavěnou funkci EPG (Elektronický průvodce programem) a na cestách lze automaticky zaznamenávat své oblíbené televizní pořady a jejich přenos do přenosného přehrávače médií.
 • NetShare funkce umožňuje sdílet multimediální soubory s ostatními řídicími jednotkami, periferiemi nebo adaptéry digitálních médií na základě UPnP/standardu DLNA.

Vloženo 25. 12. 2015
Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro WinXP tak i Vista, Win 7, Win 8, 8.1 a Win 10, jak pro 32 bit, tak i 64 bit verzi. Při instalaci je třeba zvolit sporávnou verzi OS. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
Náhled češtiny v programu
WM Capture 7.4 Build 06.07.14

Objevte WM Capture 7, zaručuje nejvyšší kvalitu videa nahranou z obrazovky jaká kdy byla vytvořena.
    Skvělé pro zachycení videa z kamery a video chatu.
    Uloží všechna šifrovaná video, které přehrajete na počítači.
    Anonymní a nezjistitelné.
    Vytváří nejvyšší kvalitu videa se zvukem.
    Video ukládá do MPEG, WMV, AVI, DVD - ISO a dalších.
    Automaticky detekuje okno videa.
    Zaznamenává zvukové stopy z mikrofonu nebo reproduktorů nebo obojí.
    A více: Plánuje nahrávání, podporuje dva monitory, vytváří snímky z videa…

Umí zaznamenat všechny on-line vida, chat nebo DVD
WM Capture je jediný program který nahrává videa z PC, který zachycuje video z libovolného online zdroje s dokonalou kvalitou. Pokud je můžete sledovat, budete moci jej i uložit. Nahrávat video z jakékoliv webové stránky, bez ohledu na formát. Zachycený záznam můžete přehrát jako DVD na vašem PC. A protože nemusíte obejít, nebo proniknout do DRM (Digital Rights Management) nebo jakékoliv technologie ochrany proti kopírování, je to 100 % legální na celém světě.

Při chatu nebo komunikaci s webovou kamerou, můžete zachytit jen video, nebo videa a komentáře jako jeden video soubor. A protože se jedná o záznam z obrazovky, je to zcela anonymní a nezjistitelné.

Zachycení videa je snadné z označené oblasti nahrávání. Stačí kliknout na tlačítko Získat video, pak přesuňte ukazatel myši nad oblast, kterou chcete nahrávat, které se zvýrazní automaticky. Můžete také označit oblasti nahrávání ručně k oříznutí nebo rozšířit oblasti zachycení. Jakmile máte obdélník označen, jen klikněte na tlačítko Záznam a přehrávané video takto zachytit. Je to jednoduché!

Osvoboďte svoji plochu během nahrávání
WM Capture 7 je program pouze pro snímání obrazovky, který umožňuje snímání z obrazovky video z oken, která jsou minimalizována, nebo skryté. Jakmile povolíte "pozadí" a vyberte okno s videem pro záznam, bude vaše video automaticky minimalizovat a váš počítač můžete použití pro další činnost. Výhodou je to, že od té doby není obraz na obrazovce, zatímco je zaznamenáván, počítač používá méně výpočetního výkonu!

Perfektní kvalita obrazu
Na rozdíl od jiných programů, pro snímání videa z obrazovky, které vytváří trhané video, WM Capture využívá jedinečnou vysokorychlostní technologii snímání k vytvoření téměř dokonalé reprodukce toho, co vidíte na obrazovce. Speciální design WM Capture využívá nejmodernější vysokorychlostní technologie zpracování videa, a výsledky jsou úžasné. Dokonce i složité videa, jako je full-motion sporty přehrává dokonale. Videa jsou hratelné jako MPEG - 2, MPEG - 4, WMV, AVI. Nebo můžete využít náš vlastní DVD kodek pro vytváření DVD souborů ve formátu připraveného k vypálení.

Stažení češtiny: WM Capture 7.4 Build 06.07.14 CZ  ´

Stažení programu: VWM Capture 7.4 Build 06.07.14   
                 Podmínky aktivace češtiny

Náhled češtiny v programu
Ontrack EasyRecovery Enterprise 11.1.0.0

 Jedná se o nejvyspělejší nástroj obnovy pro společnosti s podporou sítě, kdy je třeba chránit více pracovních stanic. Nyní vybaven funkcí mazáním dat a ochrany dat. Enterprise edice představuje funkce pro obnovu poškozených, smazaných a ztracených dat, dat zrtacených při naformátování disků. Dále zajistí trvalé odstranění dat uživatele s podporou VMware. Program je vybaven podporou Hardware, obnovení programového RAIDu a rozšířenou sadou nástrojů pro obnovení dat z: HDD/SSD a externích HDD, optických médií, obnovení emailu, mobilních zařízení, přenosných zařízení, Hex prohlížeč, SMART, použití diagnostiky bloků a obnovy vadných bloků, atd.... Jeho ovládání je velmi rychlé a jednoduché, zvláště pak s moji češtinou. Díky tomu zvládene program použít i běžný uživatel PC. Pokud jste si někdo nechtěně smazal data z flash disku, nebo paměťové karty z fotoaparátu nebo mobilu, velmi lehce je tímto programem získáte zpět.


Podmínky aktivace češtiny            Čeština do Ontrack EasyRecovery Enterprise 11.1.0.0  

Stažení programu

Náhled češtiny v programu
Ontrack EasyRecovery Enterprise 11.0.2.0

Jedná se o nejvyspělejší nástroj obnovy pro společnosti s podporou sítě, kdy je třeba chránit více pracovních stanic. Nyní vybaven funkcí mazáním dat a ochrany dat. Enterprise edice představuje funkce pro obnovu poškozených, smazaných a ztracených dat, dat zrtacených při naformátování disků. Dále zajistí trvalé odstranění dat uživatele s podporou VMware. Program je vybaven podporou Hardware, obnovení programového RAIDu a rozšířenou sadou nástrojů pro obnovení dat z: HDD/SSD a externích HDD, optických médií, obnovení emailu, mobilních zařízení, přenosných zařízení, Hex prohlížeč, SMART, použití diagnostiky bloků a obnovy vadných bloků, atd....


Podmínky aktivace češtiny              Čeština do Ontrack EasyRecovery Enterprise 11.0.2.0    

Stažení programu

Náhled češtiny v programu
SmartTrak V2.0801

SmartTrak je určen pro potápěče a napomáhat při ukládání detailních záznamů a analýze potápění , pomáhá potápěčům ukládat data která jsou omezena pouze kapacitou pevného diskuPC

Software Smart Trak doplňuje jak počítače Smart Com, tak Smart Pro. Smart Trak je moderní softwarová aplikace, která umožňuje rychle a snadno zpracovat profily ponorů a potápěčské deníky na laptopu či osobním počítači.

   * Výkonný plně barevný software pro osobní počítače
     Umožňuje potápěčům zaznamenat, analyzovat a vytisknout detailní informace o potápěčských zážitcích.
   * Ukládání údajů každé 4 sekundy
     pro přesnější zhodnocování potápěčských profilů.
   * Snadné hledání zaznamenaných ponorů podle typu ponoru, např. ponory k vrakům, ponory s nitroxem
     - Ukládání fotografií míst ponoru, potápěčských partnerů apod.
     - Software Smart Trak je zdarma dostupný na www.uwatec.com.
     - Označování nejdůležitějších míst na profilu ponoru.
     - Křivka pracovního zatížení a teploty.
     - Zvýrazněná varování.
     - Kompatibilní s Datatrak.


Klikni na obrázek pro náhled
SmartTrak V2.0800

SmartTrak je určen pro potápěče a napomáhat při ukládání detailních záznamů a analýze potápění , pomáhá potápěčům ukládat data která jsou omezena pouze kapacitou pevného diskuPC

Software Smart Trak doplňuje jak počítače Smart Com, tak Smart Pro. Smart Trak je moderní softwarová aplikace, která umožňuje rychle a snadno zpracovat profily ponorů a potápěčské deníky na laptopu či osobním počítači.

   * Výkonný plně barevný software pro osobní počítače
     Umožňuje potápěčům zaznamenat, analyzovat a vytisknout detailní informace o potápěčských zážitcích.
   * Ukládání údajů každé 4 sekundy
     pro přesnější zhodnocování potápěčských profilů.
   * Snadné hledání zaznamenaných ponorů podle typu ponoru, např. ponory k vrakům, ponory s nitroxem
     - Ukládání fotografií míst ponoru, potápěčských partnerů apod.
     - Software Smart Trak je zdarma dostupný na www.uwatec.com.
     - Označování nejdůležitějších míst na profilu ponoru.
     - Křivka pracovního zatížení a teploty.
     - Zvýrazněná varování.
     - Kompatibilní s Datatrak.


Klikni na obrázek pro náhled
Xara 3D Maker V 7.00.415

Tradiční 3D programy jsou notoricky obtížné na pochopení a používání. Tak to ale není u Xara 3D Makeru. Na rozdíl od mnoha 3D programů, se bez ohledu na věk dá naučit a pochopit. Xara 3D Maker byl vytvořen za účelem jednoduché práce s ním, přitom se stylem, rychlostí a jednoduchostí.

Xara 3D Maker je výhradně určen k vytvoření 3D textů a grafiky té nejvyšší kvality, jako jsou čísla, loga, nadpisy a tlačítka. Je to dokonalý způsob, jak přidat zajímavé doplňky na vaše webové stránky, do vašich emailů, filmů a prezentací (všechny obrázky jsou plně vyhlazeny v profesionální kvalitě). S Xara 3D Makerem můžete také vytvořit během několika sekund úžasné 3D animace - GIF, AVI a jednoduché Flash video sekvence - a dokonce můžete vylepšit i plochu obrazovky s uložením jakýchkoliv animací jako spořiče obrazovky!


Podmínky aktivace češtiny  .. Čeština do Xara 3D Maker V 7.00.415     ..Stažení programu


Instalace češtiny: Vypnete Xara 3D Maker a spustíte instalační prográmek, po ukončení instalace češtiny spustíte program, který by již měl být v češtině. Pokud nebude, nebo bude počeštěn jen částečně, musíte jít do nabídky Window (Okno) a kliknout na Reset user interface (Obnovit uživatelské rozhraní). Po té budete vyzváni k restartování programu. Po jeho restartu již by měl být kompletně v češtině.

Pro zobrazení náhledu klikněte na obrázek
VSO PhotoDVD 4.0.0.37

Program pro vytváření prezentací a vypalování snímků na DVD

    * Vytvoření prezentace na PC / TV / WEB.
    * Úprava fotografií, skladeb, a DVD nabídky.
    * Bez potřebných zkušeností práce s počítačem!

Přidat fotografie + hudbu
Snadný krok-za-krokem rozhraní vás provede vytvořením prezentace fotografií, od přidání obrázků, hudby a komentářů k náhledu vaší živé práce. S pokročilým živým náhledem můžete také změnit veškerá svá nastavení prezentace, jako je přehrávání v reálném čase!

Upravovat a přizpůsobovat
Přineste své fotografie do života s přechody a animacemi. Můžete si nechat nastavení na automatické pro přirozený pohyb nebo upravit nastavení ručně. Fotografie lze otáčet, a nebo změnit na černobílé nebo sépie. Přidat hudební skladby pro různé hudební pozadí.

Vytvářte WEB video nebo vypalovat na DVD
Kompletní nabídka s video náhledy a body kapitol bode automaticky vytvořena. Po následujících jednoduchých 1, 2, 3 krocích můžete sledovat své fotografie na televizoru nebo na webu a být zaujatý profesionální pozorovatel své tvoby! DVD bude hrát na jakémkoli DVD přehrávači. Videa pro YouTube, MySpace, atd. lze předávat v SD a FULL HD (1920x1080)!

Ke stažení

Vloženo 02. 02. 2011

Podmínky aktivace češtiny


Čeština do VSO PhotoDVD 4.0.0.37

Stažení programu
                                                                                                                                         

InstalaceProhlížení náhledů programu
Návrat na obsah